Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy gram.pl - pytajcie, chwalcie i zgłaszajcie problemy

302 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2012 o 11:01, johnywol napisał:

Co natomiast mi nie dokońca pasuje to: przycisk przejsćia na Forum mógłby być przypięty
do listwy na samej górze, tak by nie trzeba było przewijać strony z powrotem na górę.


Ale przecież górna belka jest przypięta, a tam jest przejście na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 10:28, Muradin_07 napisał:

To ja się tak zapytam z ciekawości: kiedy są przewidywane kolejne nowości? Bo od momentu
premiery nowego laya na głównej trochę czasu minęło, a reszta stoi :/


Myślisz, że nowe forum wprowadza się w jeden tydzień? To nie jest jakieś fanowskie forum phpBB modified by przemo ;) To są długie miesiące żmudnych prac, a wciąż jeszcze intensywnie pracujemy nad stroną główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 10:51, Laid_back napisał:

Myślisz, że nowe forum wprowadza się w jeden tydzień? To nie jest jakieś fanowskie forum
phpBB modified by przemo ;) To są długie miesiące żmudnych prac, a wciąż jeszcze intensywnie
pracujemy nad stroną główną.


Nie, ale to było po prostu pytanie czy coś nowego w najbliższym czasie będzie coś nowego wchodzić. Nic złośliwego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to za bardzo pytanie odnośnie tematu, ale może być związane z wprowadzonymi zmianami.
Otóż od pewnego czasu, nie wiem czy tylko ja czy to też u innych, nie zmienia mi się kolor tematu, w którym jest nowy post do przeczytania i to nie tylko w przypiętych. Pokazuje mi, że jest nowy post, klikam, czytam, wracam na forum i nie pokazuje, że do tematu zaglądałem, cały czas jest na pomarańczowo.
Czy to coś z moją przeglądarką, czy jakaś techniczna usterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie sprawy odnoście komentarzy pod newsami. Napisane z poziomu newsa nie mają sygnaturki na dole, a te napisane z poziomu forum - już tak. Druga sprawa to komentarze moderatorów. Z poziomu newsa wyświetlane są one na zielono, jak te napisane przez konsula. Wiem że to pierdoły. Tak tylko wspominam, bo wpadły mi w oko podczas korzystania z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 17:46, Sandro napisał:

Jeszcze dwie sprawy odnoście komentarzy pod newsami. Napisane z poziomu newsa nie mają
sygnaturki na dole, a te napisane z poziomu forum - już tak.


Zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 21:11, rob006 napisał:

Zawsze tak było.

Źle się wyraziłem. Jeżeli napiszę komentarz z poziomu newsa to sygnaturki nie ma nawet jeżeli wejdziesz w komentarze z poziomu forum. Najłatwiej będzie jak podam przykłady:
1. Komentarz napisany z poziomu forum (sygnaturka jest): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81043&pid=15
2. Komentarz do tego samego artykuły, napisany z poziomu newsa (sygnaturki niet): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81043&pid=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 23:35, Sandro napisał:

Źle się wyraziłem. Jeżeli napiszę komentarz z poziomu newsa to sygnaturki nie ma nawet
jeżeli wejdziesz w komentarze z poziomu forum.

Zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd gram.pl jest po prostu żałosny, mało czytelny i brzydki. Od czasu kiedy został wprowadzony praktycznie przestałem odwiedzać tę stronę. Nic tu teraz nie można odnaleźć, strona wygląda jak jakaś gazetka reklamowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 09:31, Rzygthul napisał:

kiedy naprawicie umieszczanie filmików na gramsajtach?

Nie rozumiem, przecież działa wszystko prawidłowo ? Czy o czymś nie wiem :D Może zdołam Ci pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 10:21, Flurry napisał:

> kiedy naprawicie umieszczanie filmików na gramsajtach?
Nie rozumiem, przecież działa wszystko prawidłowo ? Czy o czymś nie wiem :D Może zdołam
Ci pomóc .


U mnie nie ma opcji zebym wrzucil filmik z jutuba, wiem jak sie je wrzuca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować