Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy gram.pl - pytajcie, chwalcie i zgłaszajcie problemy

302 postów w tym temacie

Moi Drodzy,

Po siedmiu latach strona główna przeszła prawdziwą rewolucję :) Mamy nadzieję, że lekko, łatwo i przyjemnie będzie sie Wam się z niej korzystało na monitorach, tabletach i smartfonach zgodnie z ideą responsive web design.

Na odświeżenie pozostałych sekcji przejdzie odpowiednia pora, teraz poklikajcie proszę na stronie głównej oraz newsach i zgłaszajcie jakie macie problemy i bugi - dodajcie na czym wyświetlacie i jaką macie przeglądarkę. W ciągu kolejnych dni będziemy jeszcze wprowadzać dodatkowe modyfikacje i funkcje w życie.

Miłego klikania! :]

Uwaga: błędy z wersji mobilnych prosimy wklejać tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy nowy problem na każdej przeglądarce wyskakuje mi takie coś gdy chce wejść na forum poprzez odnośnik :)
Musze ręcznie wpisywać adres forum.

Przeglądarki z jakich korzystam: Google chrome, Firefox, Opera i IE :)

20121203111429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata ... może i to fajne ale tak szczerze mówiąc jakiegoś szału to nie robi w moim odczuciu [ choć przyznać trzeba że fajnie że W KOŃCU coś tu się zmieniło, pomińmy fakt jak bardzo i czy na lepsze ]. Jakieś inne zmiany jeszcze będą? Coś z sajtami? Cokolwiek innego?

edit: no i szata trochę zalatuje GOLem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 11:21, Tyler_D napisał:

Nowa szata ... może i to fajne ale tak szczerze mówiąc jakiegoś szału to nie robi w moim
odczuciu [ choć przyznać trzeba że fajnie że W KOŃCU coś tu się zmieniło, pomińmy fakt
jak bardzo i czy na lepsze ]. Jakieś inne zmiany jeszcze będą? Coś z sajtami? Cokolwiek
innego?


Przeczytaj pierwszego posta "Na odświeżenie pozostałych sekcji przejdzie odpowiednia pora...." czyli odpowiedź brzmi, że będą zmiany, ale na nie trzeba poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ale liczyłem że ktoś tu zdradzi o co biega a nie będzie to na zasadzie ''będzie kiedyś'' lub ''szukajcie a znajdziecie co dla was przygoowaliśmy''. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ładnie to wygląda itd. ale moim zdaniem taki dział jak forum powinien być dostępny z głównego panelu podobnie jak sklep, 2 kliknięcia to o jedno za dużo (usability itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jest, można przejść na forum bezpośrednio z głównej poprzez zielony button z sekcji forum. Faktem jest jednak, że przyda się taki bezpośredni przycisk w okolicach głównych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę błędów wyłapałem.
Przeglądarka: Opera 12.11
1 screen: często wyskakuje mi okno do logowania się do czegoś tam.
2 screen: krzaczki na górze, pojawiają się przy pierwszym wejściu w newsa, czasem znikają po odświeżeniu newsa, niekiedy przy odświeżaniu takiego newsa pojawia się tylko pusta strona.
3 screen: będąc na forum kliknąłem na przycisk newsy, potem na główny banner gram.pl i wszedłem na stronę główną gdzie ciągle był stary wygląd :P

20121203113457

20121203113505

20121203113512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 11:13, Laid_back napisał:

Po siedmiu latach strona główna przeszła prawdziwą rewolucję :)

To gram ma stronę główną?!
Kurcze, tyle lat tam nie zaglądałem, że zapomniałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieczytelne, brzydkie i śmierdzi CDAction - czyli nasrane jak nie wiem co i znalezienie interesujących informacji graniczy z cudem, bo układ strony aktualnie nie ma żadnej osi symetrii... Krótko: mnie się całkowicie niepodoba i jestem na nie - przejrzystość strony to dla mnie priorytet, a teraz jest IMO tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tytułach newsów na pasku przeglądarki krzaki zamiast polskich znaków. Also, margines z lewej wygląda okropnie, gdy nie ma żadnych "Dotyczy".

A poza tym, to jest... przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja blokowa jest zwyczajnie niewygodna, wyeksponowany sklep razi w oczy, za dużo czasu zajmuje wejście na forum, gramsajty et caetera.

Design na siłę, zbytnio przypomina konkurencję, a w kategorii udupienia klasycznych rozwiązań bije nawet lifting Rzepy.

Nie, pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować