Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy gram.pl - pytajcie, chwalcie i zgłaszajcie problemy

302 postów w tym temacie

Jezeli ktoś może mi napisać, jak zmienić podpis - może być nawet i instrukcja jak zrobić to na kompie, bo szukam, szukam i znaleść nie mogę :/
Okej, to rozwiązane...
Btw. a można zmieniać podpis w istniejących już postach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten element faktycznie ma tak działać, że po kliknięciu w miniaturkę/avatar danego użytkownika nic się nie dzieje/przenosi mnie do zakładki "#forum"?

20121230110409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 08:26, gostfejskila napisał:

Nowy wygląd gram.pl jest po prostu żałosny, mało czytelny i brzydki. Od czasu kiedy został
wprowadzony praktycznie przestałem odwiedzać tę stronę. Nic tu teraz nie można odnaleźć,
strona wygląda jak jakaś gazetka reklamowa.

Niestety w tym konkretnym przypadku zgadzam sie z kolegą w stu procentach, dla mnie Gram stało się teraz odpowiednikiem drukowanego Faktu, nie chodzi tutaj jednak o treści w nich zawarte lecz właśnie przedewszystkim o wygląd który jest po prostu brzydki, wszystko jest jak dla mine za bardzo kolorowe I za mało czytelne ,możecie spokojnie dorzucić 4 rubrykę na stronie głòwnej tak żeby wogòle nie można było się w niej rozeznać, brakuje tutaj jeszcze rekalmy z wyprzedaży w MM po prostu strona do tego idealnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje, ale mam problem jak i na gramsajcie tak i na forum, mianowicie po zedytowaniu danego wpisu, komentarza zapisujac wgl go nie edytuje zostawia w postaci powiedzmy pierwotnej. Czyli mozna powiedziec ze ta opcja mi nie dziala ;/. Wiecie co jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi wczoraj(Niedziela 01.01.2013r.), chciałem się zalogować na forum i nie mogłem, wpisywałem dobre hasło, zwątpiłem więc kliknąłem że nie pamiętam hasła, zresetowałem je, po tem ustawiłem nowe, wylogowałem się, później wchodzę żeby się zalogować i nie mogę się zalogować po mimo tego że zmieniłem nie dawno hasło i je pamiętałem i wiedziałem że to jest poprawne hasło. Przeglądarka - Mozilla Firefox na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 11:04, Vilmar napisał:

Ten element faktycznie ma tak działać, że po kliknięciu w miniaturkę/avatar danego użytkownika
nic się nie dzieje/przenosi mnie do zakładki "#forum"?


Tylko tymczasowo, to jeszcze jest w produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 15:57, Laid_back napisał:

Dziwna sprawa, próbowałeś może na innej przeglądarce?

O tym zupełnie nie pomyślałem! Teraz sprawdziłem i na innej jednak działa no cóż ważne, że problem rozwiązany. Dzięki za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na jakiej podstawie określacie "Popularne wątki" w tej nowej zakładce forum, ale chyba trzeba nad tym popracować, bo póki co, to wskazano mi tam tylko tematy sprzed lat odkopane paroma postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży w tym udział nowych newsów wskazujących powiązania do starych. Wielu ludzi klika potem w nie i komentuje, często pewnie nie zauważając daty. Przydałoby się to naprawić, bo necroposting przez to ostatnio jest bardzo częsty. Nowe newsy nie powinny linkować do tych sprzed roku i starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Próbuję, próbuję się przyzwyczaić do nowego wyglądu i .... nic.
Totalnie nie podoba mi się to co widzę. Strona jest dla mnie tak mało czytelna jak to możliwe.

Jestem tu od początku - jak wielu wypowiadających się wcześniej. Nawet jak się nie wypowiadam to codziennie obowiązkowo czytam jak lekturę. Ale po zmianie jest to dla mnie koszmar i nie ukrywam, że coraz rzadziej tu zaglądam. Mam przypiętą stronę w jednej z 5 zakładek jako startową ale zastanawiam się czy jej nie odpiąć. Strona obecnie nie jest dla mnie źródłem informacji. Mam wrażenie, że panuje tu chaos.

Wnioskowałbym o przemyślenie obecnego wyglądu albo dodanie opcji alternetywnego układu
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 13:33, rmadryk napisał:

Witam
Próbuję, próbuję się przyzwyczaić do nowego wyglądu i .... nic.


http://www.gram.pl/newsroom.asp

jedyna sluszna "startowa" na chwile obecna. na 'glowna' nie wchodze bo mozna dostac oczoplasu, a na zmiany nie licz. a komentarze jak nie dzialaly tak nie dzialaja pod 'nowymi newsami' do tego doszly problemy z logowaniem/wylogowywaniem bez powodu. jak nie maja czasu na latanie bugow to nie ma szans na dodatkowe opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona jest absolutnie K O S Z M A R N A!!! I nie mówię tego, bo jestem malkontentem. Próbowałem usilnie się chociaż przyzwyczaić i nic. W życiu przeżyłem już wiele metamorfoz swoich ulubionych stron. Ale nigdy nie było tak istotnej zmiany na gorsze. Dobrze, że przynajmniej sklep jest po staremu.

Czy jest opcja, żeby ustawić sobie stary widok?

[autokorekta] już widzę (post wyżej), że jest - mam nadzieję, że przetrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 01:26, Gumisiek2 napisał:

Kiedy w polecanych artykułach przestaną pojawiać się te z 2011 roku?

Właśnie ....
Sam ostatnio się natknąłem na news sprzed roku i przypadkowo w nim odpowiedziałem...
Nie fajnie to wygląda, często też wręcz głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 22:41, LESZ3u napisał:

Przydałoby się dodanie odsyłania do GramSajtów w tym widgecie na głównej stronie!


Chodzi o ten panel po prawej? Odnośniki są, ale tylko na tytule i ikonce z liczbą komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować