Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

271 postów w tym temacie

Nie podoba mi się, że zaraz na górze jest pełno ofert cenowych - wchodzę na stronę o grach czy sklep internetowy ? Inna sprawa, że w większości newsów muszę teraz pod spodem oglądać twarz pana Rutkowskiego - czemu akurat takie artykuły tam są ?
Kolejną rzeczą jest nie tyle chaos, czy też kafelkowy wygląd z pod znaku Win 8, ale fakt, że wszystko wydaje się znacznie większe - brak przejrzystości jak to było poprzednio.

ps. Nie wiedzieć czemu, komentarza via news na stronie umieścić nie mogłem, musiałem wejść na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:06, Maelius napisał:

Nie podoba mi się, że zaraz na górze jest pełno ofert cenowych - wchodzę na stronę o
grach czy sklep internetowy?

Wchodzisz na stronę, której głównym źródłem utrzymania jest sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciacho Przejście do sklepu powinno odbywać się jednym kliknięciem
>ciacho

I tu wychodzi chaotyczność nowej strony. Jest przycisk, dzięki któremu można przejść do sklepu za jednym kliknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba, wszystko jest na wierzchu, nie trzeba grzebac

za 2 miesiace jakbyscie spojrzeli na stara strone gram.pl byłyby podobne komentarze "co to k.. jest?" itp. :P

na smarftonie wkoncu sie wszystko dopasowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia totalna, następny shit w stylu win8 i tych durnych kafelków. Jest totalnie nieczytelnie, ciężko znaleźć cokolwiek poza chaotycznie wysypanymi śmieciami. Warto aby była wersja dla normalnego użytkownika, a nie jakieś dziwadło będące wzorem antystrony. Może i na mobilne urządzenia będzie się ten chaos układał, jednakże dla właściwego podawania danych potrzeba rzetelnego i wygodnego layoutu, tu tego brakuje.
Od lat korzystam z waszego serwisu, było w tym czasie kilka zmian na lepsze czy gorsze, jednakże ten "upgrade" strony jest nieakceptowalny, jestem zmuszony pożegnać się z waszym serwisem z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:09, lRayl napisał:

>ciacho Przejście do sklepu powinno odbywać się jednym kliknięciem
>ciacho

I tu wychodzi chaotyczność nowej strony. Jest przycisk, dzięki któremu można przejść
do sklepu za jednym kliknięciem.


No - i to jest konkretna, konstruktywna, krytyka.

a) przycisk jest, w prawym górnym rogu tej wielkiej ramki "POLECAMY" - będzie wyróżniony kolorem
b) będzie zmienione działanie menu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gry-online przestalem zagladac po wprowadzeniu nowego designu strony.

gram.pl mialo prosty, bardzo przyjemny wyglad i szkoda, ze z niego zrezygnowal. wyglada fajnie, ale wolalbym prostote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:06, Maelius napisał:

Nie podoba mi się, że zaraz na górze jest pełno ofert cenowych - wchodzę na stronę o
grach czy sklep internetowy ?


Połączenie strony o grach i sklepu internetowego :)

Dnia 03.12.2012 o 14:06, Maelius napisał:

Inna sprawa, że w większości newsów muszę teraz pod spodem
oglądać twarz pana Rutkowskiego - czemu akurat takie artykuły tam są ?


Znajdują się tam artykuły, które wybiera redakcja. Trafiają do zbioru "Polecanych", które redakcja chce pokazywać przez dłuższy czas.

Dnia 03.12.2012 o 14:06, Maelius napisał:

ps. Nie wiedzieć czemu, komentarza via news na stronie umieścić nie mogłem, musiałem
wejść na forum.


Mieliśmy ten błąd przez kilkanaście minut, już usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:00, Janek_Izdebski napisał:

Mam przynajmniej nadzieję, że chociaż źródła przy każdym artykule będa od dziś
standardem. :) Da się zrobić, Panie Wiktorze? :)


No, myślę, że rozwiązaliśmy ten problem tak, że już go nie ma. Źródło każdego artykułu, jeśli ma źródło, jest teraz pokazane przy "chmurce tagów" ( http://www.gram.pl/news/2012/12/03/bratobojczy-pojedynek-w-stajni-microsoftu-studio-z-vancouver-chce-zrobic-gre-przypominajaca-halo.shtml - na niebiesko, na dole artykułu, "Źródło".

Dnia 03.12.2012 o 14:00, Janek_Izdebski napisał:

A tak w ogóle, jakieś zmiany w sklepie są planowane?


Tak, zmiany w sklepie to temat na 2013 rok. Dziś przyjęliśmy pracownika, który zajmował się będzie wyłącznie grami cyfrowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:16, Wiktor_Cegla napisał:

No - i to jest konkretna, konstruktywna, krytyka.


a co niekonstruktywnego jest w opinii, że obecny design jest całkowicie chybiony i idiotyczna moda na kafelki jest szkodliwa dla czytelności i stylu strony?

niepokojąco dużo jest tego typu opinii, zrzucanie ich na karb przyzwyczajeń to błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:20, crun napisał:

na gry-online przestalem zagladac po wprowadzeniu nowego designu strony.

gram.pl mialo prosty, bardzo przyjemny wyglad i szkoda, ze z niego zrezygnowal. wyglada
fajnie, ale wolalbym prostote



Mówiąc szczerze, też mniej więcej porzuciłem regularne przeglądanie gry-online, gdy zmienili szatę graficzną.
Oby z Gramem, było inaczej.

Edit: Mój post został zacytowany przez konsula. Jupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:16, Wiktor_Cegla napisał:

No - i to jest konkretna, konstruktywna, krytyka.

a) przycisk jest, w prawym górnym rogu tej wielkiej ramki "POLECAMY" - będzie wyróżniony
kolorem
b) będzie zmienione działanie menu głównego.


Jak czytam newsa to już belki "POLECAMY" nie mam. Mogłem wyrazić się jaśniej, moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie fatalne. Ciężko się było w czymkolwiek połapać i cokolwiek znaleźć. Nie sądzę, że jest to kwestia przyzwyczajenia się. Jasne, że jak się z czymś poobcuje jakiś czas, to się to poznaje i uczy orientowania w tym, więc oczywiście większość użytkowników wkrótce nauczy się odnajdywania interesujących ich treści, ale dobrze zaprojektowana strona powinna być przejrzysta dla nowego użytkownika na dzień dobry, a wasza niestety nie jest. I nie próbujcie poprawiać sobie samopoczucia teorią o efekcie szoku, "bo wcześniej strona wyglądała inaczej". Niektóre strony zaraz po tym jak się na nie pierwszy raz wejdzie wyglądają przejrzyście, a inne nie. ~99% głosów sugeruje, że nowy wygląd waszej strony podpada pod tą drugą kategorię, więc warto się nad tym pochylić. Moim zdaniem warto by było zmniejszyć niektóre elementy, żeby nie rzucały się tak do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować