Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

271 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2012 o 13:34, Wiktor_Cegla napisał:

> Gdyby w polecanych artykułach nie pojawiały się te sprzed kilku lat, to byłoby dobrze.


Daj proszę przykład?


To wy nawet nie wchodziliście w artykuły żeby sprawdzić jak wyglądają ? :O
Mój rekord póki co to polecenie artykułu z lutego 2011... Sztuczne pompowanie treści.
http://www.gram.pl/news/2011/02/03/mad-catz-cyborg-r-a-t-9-czyli-transformers-bez-ogona-test.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej informacji w jednym miejscu nie dało się napakować? Wszystko wygląda teraz strasznie chaotycznie, informacja na informacji. Ogólnie jestem zdecyodwanie przeciw nowemu wyglądowi. Stary był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 17:11, Janek_Izdebski napisał:

Do Pana Wiktora,

Czy forum również będzie niebawem zmieniane? Dziękuję.

Nie wywołuj wilka z lasu, człowieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 18:35, Tajnos-Agentos napisał:

Zmień przeglądarkę :D


Nie korzystam z IE, sprawdziłem tylko z ciekawości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 17:31, theZoSo napisał:

Nie wywołuj wilka z lasu, człowieniu :D


bedzie, wczesniej w tym temacie konsul to potwierdzil. niby z sonda odnosnie na co zmieniac. ale ja w to nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:51, Janek_Izdebski napisał:

Czy były przeprowadzane jakieś badania focusowe w sprawie nowego wyglądu?


sadzac po znacznej przewadze negatywnych komentarzy w tym temacie szczerze w to watpie ;) widocznie z kasa nie maja co robic.

ps: zadalem podobne pytanie wczesniej, ale nie uzyskalem odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 21:41, EmperorKaligula napisał:

> Czy były przeprowadzane jakieś badania focusowe w sprawie nowego
> wyglądu?

sadzac po znacznej przewadze negatywnych komentarzy w tym temacie szczerze w to watpie
;) widocznie z kasa nie maja co robic.

ps: zadalem podobne pytanie wczesniej, ale nie uzyskalem odpowiedzi ;)

Ale porządne badanie focusowe to niecałe 10 tys. zł. Więc nie jest to majątek, zwłaszcza dla grupy Action S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 21:44, Janek_Izdebski napisał:

Ale porządne badanie focusowe to niecałe 10 tys. zł. Więc nie jest to majątek, zwłaszcza
dla grupy Action S.A.

Taniej jest nie robić żadnych badań :D zwłaszcza, że nawet bez nich można zmienić stronę tak, żeby większości się podobała :) ostatnio wygląd zmieniły dwie strony, na których jestem częstym gościem - devilpage.pl i gram.pl . W przypadku tej pierwszej odzew jest naprawdę bardzo pozytywny :) tylko, że tam zmiany nie są tak głębokie. Podejrzewam, że krytyka nowego wyglądu gram.pl wiąże się z tym, że zmiany są naprawdę gruntowne i ludziom ciężko się przyzwyczaić.
Mi się np dużo bardziej podoba nowa strona niż stara, ale rozumiem, że niektórym ciężko jest się przestawić. Trzeba jednak docenić starania ekipy gram.pl, bo od wczoraj już poczynili pewne zmiany postulowane przez uźytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to pójście w kierunku tabletów i kafelków. Gracze w większości to PC-ciarze. A to nie jest portal dla gadżeciarzy, prawda? Njważniejsze powinny być: funkcjonalność i user experience, a nie wodotryski. :) Nie mam racji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 21:44, Janek_Izdebski napisał:

Ale porządne badanie focusowe to niecałe 10 tys. zł. Więc nie jest to majątek, zwłaszcza
dla grupy Action S.A.


jak dla mnie to obecny poziom klikniec nie przypasowal i chca byc atrakcyjni/modni dla nowych osob. cala reszta w pupie. po co dolozyc w texty/newsy albo promocje na sklep - nowy lay sposobem na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 22:04, EmperorKaligula napisał:

jak dla mnie to obecny poziom klikniec nie przypasowal i chca byc atrakcyjni/modni
dla nowych osob. cala reszta w pupie. po co dolozyc w texty/newsy albo promocje na sklep
- nowy lay sposobem na wszystko...

Mam podobne spostrzeżenia... Niestety... :(

A dobrych promocji w sklepie jak nie było, tak nie ma. Dobrze, że jeszcze jest Muve.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować