Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy z Razerem - nowy konkurs z cennymi nagrodami. Sprzęt i gadżety już na Was czekają!

161 postów w tym temacie

gram.pl

Zachęcamy Was, byście przez kilka najbliższych dni szukali w naszych newsach... liter, oczywiście nie pierwszych z brzegu. Wymaga to nieco wysiłku, ale nagrody z pewnością są tego warte.

Przeczytaj cały tekst "Gramy z Razerem - nowy konkurs z cennymi nagrodami. Sprzęt i gadżety już na Was czekają!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko ja, ale nazwa "pad Megasoma" jest strasznie myląca. Wiem, że w angielskim to się zwie "Mouse Pad", ale na polski to "Podkładka pod Mysz", więc słowo "podkładka" było by bardziej odpowiednie, niż słowo "pad", które samo w sobie tak jak został w tekście użyte strasznie naprowadza na joystick/gamepad.

Cóż, choć fanem Razera jestem, to odpuszczę sobie ten konkurs. Klawiaturę wolę inną, myszkę też, choć już mam Abysussa, a słuchawki to tylko Tiamat mnie kręci od nich (tak wiem, 600zł na headset to od cholery, ale od czego jest Athene :D ). Nie będę innym zabierał szansy, choć i tak na pewno bym nie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej zasadzie będą rozdzielane nagrody? W regulaminie nie znalazłem nic na ten temat... ;/
Będzie się odbywać to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, losowanie czy jeszcze jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 18:31, Samnitar napisał:

Zasady kto pierwszy ten lepszy? Można podać hasło wcześniej, o ile ktoś się domyśli co
to może być i będzie pewny na 100%?

Musi to być losowanie, bo jak to sobie wyobrażasz? Ktoś robi 10 kont i wysyła... i pure win. W dodatku mamy czas do 12, a literki będą do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2012 o 19:17, qq_MoaR napisał:

Musi to być losowanie, bo jak to sobie wyobrażasz? Ktoś robi 10 kont i wysyła... i pure
win. W dodatku mamy czas do 12, a literki będą do 10.


Wybór zwycięzców zawsze jest według klucza, na losowanie trzeba by mieć zgodę ministerstwa finansów (?), o czym Laid_Back kiedyś pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 18:56, meJKu napisał:

Ile literek na dzień może się pojawić? Jakaś konkretna liczba? ; )


Specjalnie wytłuszczone informacje na stronie konkursowej, a i tak nikt nie czyta :>
Codziennie przez osiem dni (od 3 do 10 grudnia włącznie), w newsie lub artykule opublikowanym na gram.pl, ukryta będzie jedna litera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować