Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy z Razerem - nowy konkurs z cennymi nagrodami. Sprzęt i gadżety już na Was czekają!

161 postów w tym temacie

Ludzie wy szukajcie, a nie wchodźcie i tylko pytajcie jest literka czy nie ma... Po prostu żal mi takich ludzi i powinno być wykluczenie z konkursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:25, V3nzonPL napisał:

Czyli literka może być umieszczona w straszych newsach lub recenzjach np. z 01.12.12r.(soboty)
tak??


Nie, jedna literka na jeden dzień w newsach w okresie 3.12.2012 - 10.12.2012, a nie poprzednich, bez przesady. I sam zadam pytanie - czy to tylko w TEKŚCIE newsa/artykułu czy gdzieś po boku, czy jakoś ukryte dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zadam pytanie - czy to tylko w TEKŚCIE newsa/artykułu czy gdzieś
> po boku, czy jakoś ukryte dziwnie?


-Wydaje mi się że jest tak jak to N w tym poście ale niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, wszystko w regulaminie i treści konkursu, jedynie czego brakuje mi tak to informacji o tym czy jest możliwość wysłania hasła przed ujawnieniem wszystkich liter na stronie. Ale podejrzewam że hasło nie jest wyrazem wiec nie ma co zgadywać reszty liter.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody zacne, konkursik w zasadzie bezwysiłkowy dla mnie bo i tak czytam wszystkie newsy na gramie, a że myszę akurat do wymiany mam to trzeba sępić na literki. Nową klawiaturą też bym z resztą nie pogardził. Może choć raz coś wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@edit (nie zaladowaly mi sie komenty :D)

Konkursik bardzo fajny, a ci co sie co chwile pytają gdzie jest literka , przeczytajcie sobie regulamin i sprawdzajcie newsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować