Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy z Razerem - nowy konkurs z cennymi nagrodami. Sprzęt i gadżety już na Was czekają!

161 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2012 o 10:07, Laid_back napisał:

6 grudnia widoczne będą dwie literki, przepraszamy, ale gram.pl powoduje jeszcze
niestety sporo błędów

A już myślałem, że zrobicie tak jak napisał HumanGhost :D Ja tam i tak czytam newsy, ale pewnie niektórzy się zirytowali, że przejrzeli wszystko i nie ma, więc miło, że przeprosiłeś :-)

@Tulipan_oO
>Tylko nie umieszczajcie obu literek w jednym artykule/newsie, bo cała zabawa może stracić swój urok :)
A moim zdaniem "najuczciwszym" rozwiązaniem byłoby właśnie umieszczenie obu liter w jednym newsie i nie wiem czemu zabawa miałaby stracić przez to urok skoro ludzie szukali wczzoraj i nic nie znaleźli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 10:07, Laid_back napisał:

6 grudnia widoczne będą dwie literki, przepraszamy, ale nowy gram.pl powoduje jeszcze
niestety sporo błędów


Tylko nie umieszczajcie obu literek w jednym artykule/newsie, bo cała zabawa może stracić swój urok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 10:20, Traitor napisał:

> 6 grudnia widoczne będą dwie literki, przepraszamy, ale nowy gram.pl powoduje jeszcze

> niestety sporo błędów
A już myślałem, że zrobicie tak jak napisał HumanGhost :D Ja tam i tak czytam newsy,
ale pewnie niektórzy się zirytowali, że przejrzeli wszystko i nie ma, więc miło, że przeprosiłeś
:-)

@Tulipan_oO
>Tylko nie umieszczajcie obu literek w jednym artykule/newsie, bo cała zabawa może
stracić swój urok :)
A moim zdaniem "najuczciwszym" rozwiązaniem byłoby właśnie umieszczenie obu liter w jednym
newsie i nie wiem czemu zabawa miałaby stracić przez to urok skoro ludzie szukali wczzoraj
i nic nie znaleźli...

A tam zirytowali, ale teraz muszę odwołać wizytę u okulisty, bo myślałem że ślepnę :P

Od razu pytanie - czy literki samemu trzeba w hasło ułożyć, czy same się układają. Jeżeli druga odpowiedź, to dodanie teraz literki z wczoraj spowoduje zamieszanie :C Oczywiście co bardziej kumatym to nie przeszkodzi, bo w końcu "Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czy mógłby ktoś sprostować w jakiej kolejności traktujemy literki ? Czy pierwsza literka, która się pojawi w newsach lub artykułach 6 grudnia to jest ta za środę, czy ta czwartkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 11:51, qbencjusz napisał:

Właśnie czy mógłby ktoś sprostować w jakiej kolejności traktujemy literki ? Czy pierwsza
literka, która się pojawi w newsach lub artykułach 6 grudnia to jest ta za środę, czy
ta czwartkowa ?

Cofam pytanie, bo trzeba ułożyć hasło ze znalezionych liter, więc kolejność nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra więc w Środę (tj. 5.12.12) w żadnym artykule ani newsie nie było literki.

@Laid_back napisał:

"6 grudnia widoczne będą dwie literki, przepraszamy, ale nowy gram.pl powoduje jeszcze niestety sporo błędów"

To znaczy, że 6 grudnia w jakimś artykule/newsie zostały ukryte 2 literki. Czyli jedna literka jest dla dnia 6.12.12, a druga dla 5.12.12 ?? Czy dobrze rozumiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 15:44, Sadam49 napisał:

To znaczy, że 6 grudnia w jakimś artykule/newsie zostały ukryte 2 literki. Czyli jedna
literka jest dla dnia 6.12.12, a druga dla 5.12.12 ?? Czy dobrze rozumiem? :)

W dwóch artykułach/newsach z 6 grudnia jest po literce. Przynajmniej ja tak znalazłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas się zastanawiam od dodania artykuły czy hasło nie będzie brzmieć "nowygram" bo podejrzane tyle hejtow jakos przyzwyczaic sie mozemy i haslo w miare logiczne do sytuacji no ale zobaczymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 00:12, MRX95 napisał:

Porwali środową literkę, albo jestem ślepy...


Porwali... ale w czwartek dwie dali - jest nawet post od "konsula" w tej sprawie - patrz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować