Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy z Razerem - nowy konkurs z cennymi nagrodami. Sprzęt i gadżety już na Was czekają!

161 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2012 o 11:26, NNWP napisał:

> Widzę, że kolega nie nauczył się jeszcze samodzielnego myślenia i używania narządu
zwanego
> mozgiem :)))
Po pierwsze koleżanka, jeśli już ;) po drugie regulamin jest po to by jasno określać
zasady udziału w konkursie.

najmocniej przepraszam za pomyłkę :P jak dla mnie jasno określa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 21:49, mcpazdzioch98 napisał:

Mam jedno, myślę, że ważne pytanie. Czy zwycięzcy konkursu są ''''losowani'''' czy wybiera
się ich wdg. zasady: ''''kto pierwszy ten lepszy'''' ? ;]

Na gramie chyba zawsze wybierają zwycięzców wg klucza. Ktoś kiedyś pisał, że na losowanie jest potrzebna zgoda z jakiegoś ministerstwa czy coś w ten deseń, a opcja "kto pierwszy ten lepszy" raczej nie wchodzi w grę gdyż na pewno ludzie pozakładali multi-konta i jedna osoba mogłaby zgarnąć kilka nagród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:30, ortalion napisał:

Czy hasło jest dwu-częściowe, czy może trzy-częściowe ? Czy tylko jednoczęściowe ?

Nie ma tak łatwo :P Sam dojdziesz do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiec takie małe podsumowanie, załóżmy że hasło ułożyło i wysłało około 50-70 ludzi z tego 10 zostanie nagrodzonych drogą losową, wiec każdy ma około 20-30 % szans na nagrodę ;D

PS: o ile osób nie jest więcej, lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 11:48, Sadam49 napisał:

Kiedy mogą pojawić się wyniki? :)

Ludzie, czytajcie te regulaminy !

Jasno stoi że gram ma czas do 14 grudnia. Podejrzewam więc że wyniki będą najpóźniej jutro wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7.1. Gram.pl zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień uczestników konkursu.

ehh ... to Ci dopiero ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 13:46, FilipSonix napisał:

7.1. Gram.pl zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym
terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień
uczestników konkursu.


ehh ... to Ci dopiero ciekawe ...


To jest standard, praktycznie w każdym regulaminie konkursu (nie tylko na gram.pl) masz taką furtkę, która pozwala wyjść z jakichś awaryjnych sytuacji (np grad meteorytów spadł na wszystkie magazyny i fabryki produkujące te nagrody, no i nie ma jak ich dać, a idioci potrafią się sądzić z byle powodu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 15:17, rob006 napisał:


To jest standard, praktycznie w każdym regulaminie konkursu (nie tylko na gram.pl) masz
taką furtkę, która pozwala wyjść z jakichś awaryjnych sytuacji (np grad meteorytów spadł
na wszystkie magazyny i fabryki produkujące te nagrody, no i nie ma jak ich dać, a idioci
potrafią się sądzić z byle powodu :D)



szczerze zgodzę się z Tobą, ale nie zawsze spotykałem się z takimi informacjami w regulaminie, może to przez moje niedoczytanie, wiem tyle ze co brałem udział w konkursach ( z taką informacją w regulaminie ) to serwis odwoływał się od wyznaczenia zwycięzcy i przyznania nagrody a także zamknięcia konkursu. Czytałem gram.pl i ponoć juz kiedyś była podobna sytuacja problem z ogłoszeniem wyników ( przez kilka miesięcy był o to "syf" ) Mam nadzieje ze na gram.pl sie nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 22:57, Gol_Galad napisał:

No to hasło jak u was, w końcu konkurs zakończony?
Strzeliłem, że "nowy gram". Jeszcze byłaby opcja z "mangrowy" albo "nowygram" (bez spacji).

Generalnie to raczej o to chodziło, zwaszywyższy iż konkurs zbiegł się ze startem nowego layoutu.
Ja tam wpisałem bez spacji, wątpie by miało to jakieś znaczenie. (chociaż na upartego mogliby się czepiać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 15:51, Laid_back napisał:

Nagrody wyślemy w przyszłym tygodniu - mamy je w biurze, ale kurierem będziemy mogli
je nadać za kilka dni. Prosimy o cierpliwość :)


Nie martwiła bym się gdy by po wysłaniu danych potwierdzili że wszystko dobrze, zawsze boje się że czegoś nie podałam a nigdy jeszcze nic nie wygrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować