Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Błędy gram.pl na Waszych telefonach i tabletach

24 postów w tym temacie

Jeśli widzicie problem z wyświetlaniem nowego gram.pl na Waszych urządzeń mobilnych, prosimy o wklejanie tutaj screenów z informacją jaki to system - bardzo nam to pomoże w usuwaniu bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 10:44, PanSzpieg napisał:

To jest już wersja mobilna gram.pl? Forum też?


Nie ma. Jest nowa wersja strony głównej, która teoretycznie powinna być przystosowana do urządzeń mobilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem przetestować portal na iOS, ale najpierw ładował się przez grubo ponad pół minuty, a potem wywalał przeglądarkę i musiałem zaczynać od nowa. Po trzech próbach uznałem, że tego nie ominę i zacząłem grać w Angry Birds :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na iPadzie 4 (iOS 6.0.1) nie działają kafelki z propozycjami kolejnych arrtykułów pod artykułami. Jak na nie klikam, to się tak "cienują" ale nie przenosi mnie do nowych artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa bez zarzutów . Koledze pewnie się iOS zepsół. Mam wersję 6.0.1 i wszystko śmiga - W telefonach wersja gram.pl wygląda znacznie lepiej niż stara wersja :). Jeżeli chodzi o czas wczytywania to nie jest zły, wiele stron wczytuje się na moim iPhonie znacznie wolniej. Potem jeszcze sprawdzę jak się sprawuje na iPadzie .

* Aczkolwiek dostrzegam drobne błędy podglądu.

20121204153626

20121204153711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lg e400 android 2.1 bodajże, strona wygląda ładnie, są problemy z wyświetlaniem litery i. Wygląda jak l, nie ma przerwy wcale. Ale tak jest tylko na stronie głównej w nazwach artykułów. I na stronie głównej tekst skacze na malutką część sekundy o jeden pixel w prawo. I tak co sekunde czy dwie. W przypadku odnośników do produktów w sklepie to jak jest tylko u nas albo bonus to taki napis pojawia sie podwójnie. Raz normalnie i raz ukośnie.
Ps. Mysza zasłania całą ciekawostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaxy Note II, 5.5 cala, Android 4.1.1, Google Chrome

Jest lepiej, ale ciągle daleko od ideału.

W kolejności screenów:
1. Pasek w trybie poziomym ciągle marnuje sporo miejsca, powinien zostać na górze.
2. Grafika ciągle zasłania tekst w trybie pionowym i ma zbyt niską rozdzielczość.
3. Bardzo niska rozdzielczość obrazu w trynie pionowym, BTW, dlaczego to jest obraz, a nie zwykły tekst?

A tak ogólnie, to te przerywane linie nieładnie wyglądają.

20121204154941

20121204154948

20121204155004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:35, LESZ3u napisał:

U mnie na iOS 5.0.1 (iPod) również wywala się przeglądarka.

Ja również testowałem na iPodzie, z tym że iOS 4.2.1. iTunes twierdzi, że to najnowsza wersja więc upgrade systemu odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaxy Mini 2

Wczytuje się fatalnie, wygląda równie fatalnie.
Jeśli ta strona ma mobilnie pozostać w takiej formie, tzn z tym oczojebnym zoomem jak dla człowieka co ma minus 20 w każdym oku i do tego w formie jakiejś przewijanej kaszanki poszczególnych kolumn jedna pod drugą to ja dziękuje postoję i mobilnie korzystać za chiny nie zamierzam, bo tak fatalnej i niewygodnej wersji mobilnej nie widziałem od lat [żeby chociaż jakiś przełącznik był i pozwalał ta stronę załadować w takiej formie jak na przeglądarce komputerowej a nie jako przewijaną syfiastą listę, która do tego laguje jak jasny gwint...]

Jak rzadko krytykowałem zmiany na gramie tak ta zmiana to dno i metr mułu.

Z rzeczy technicznych - źle się skaluje w pionowej orientacji ekranu [ceny reklam belki ze sklepu zlewają się na opis produktu, mysza zasłania ciekawostkę ale to tez w orientacji bocznej], wczytuje się koszmarnie wolno [wolniej nawet niż inne dużo większe i bardziej złożone strony], przewija się równie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej sprawdzałem tylko jak nowa strona główna wygląda na tablecie, jednak dzisiaj otworzyłem ją na komórce (Sony Ericsson Xperia X8) i jest tragicznie. Jedne kafelki zachodzą na drugie, czcionki wychodzą poza obszar przycisków, strona jest koszmarnie rozjechana w pionie. W dodatku reklamy na górze strony nie da się zamknąć, przez co nie ma jak się dostać na forum :D
Wymaga to jeszcze na pewno sporo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SE Live with Walkman, Dolphin Browser, ICS

Wygląda względnie dobrze, ale działa wolno, a do tego nie ma feedbacku, że kliknęliśmy link, co często powodowało, że olewałem czekanie i wychodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować