Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relaunch gram.pl, dzień drugi: zmiany i poprawki

45 postów w tym temacie

Wiktor Cegła

Jak pisałem w poniedziałek, wdrożyliśmy wczoraj nową wersję gram.pl i wzięliśmy się za testowanie oraz poprawianie jego nowych funkcji. Wielu z Was strona nie wyświetlała się tak, jak powinna, wielu przekonało nas też do drobnych aktualizacji.

Przeczytaj cały tekst "Relaunch gram.pl, dzień drugi: zmiany i poprawki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że przy podawaniu "źródła" zabrakło "http://" na początku - po kliknięciu wyświetla się "Strona nie istnieje!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakoś w kilku newsach niestety nie mogę dodać komentarza - bezpośrednio ze strony
> głównej.
> > ;| - Przykre :P
>
> Głównej, czy artykułowej/newsa?

Tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 15:20, Wiktor_Cegla napisał:

> Jakoś w kilku newsach niestety nie mogę dodać komentarza - bezpośrednio ze strony
głównej.
> ;| - Przykre :P

Głównej, czy artykułowej/newsa?


I nie działa mi poprawnie opcja "odpisz" bo efekt wygląda jak powyżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 15:32, Wiktor_Cegla napisał:

> > Głównej, czy artykułowej/newsa?


No jeżeli o to chodzi to o stronie artykułowej / newsa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowanie lepiej, ale wciąż niektóre rzeczy są za duże. Linki do powiązanych arktykułów są o wiele za duże, trzeba się sporo nascrollować żeby dotrzeć do komentarzy. Albo przesunąć je na bok pod "najnowszymi", albo zmniejszyć. Widziałem narzekania na różowe podkreślenie. Mnie tam rybka, nawet fajnei, bo ciekawszy kolor niż standardowy niebieski. Zmniejszyłbym za to wielkość komentarzy. Design, designem, ale jak ktoś pisze jedno zdanie, a komentarz zajmuje 1/4 strony, to chyba coś jest nie tak. Być może zmniejszenie odstępów i czcionki liczby porządkowej komentarza by coś pomogło?

A skoro już o powiązanych artykułach mowa, to skrypt macie nieco dziwny. Nie dość, że pokazuje newsy mało związane z tematem, to dodatkowo jeszcze są one stare. Dla przykładu do tego tematu pokazują mi się rzeczy
na temat NFSa, DSJ i BF3... z zeszłego roku.

Przydałby się też powrót opcji pozwalającej wyświetlać newsy z danego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie stylu serwisu - moim zdaniem tło newsów / głównych tekstów i nagłówków za mało odcina się od tła strony. Innymi słowy jest białe na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę dodawać komentarzy bezpośrednio pod newsami!!! Mało tego, teraz to nawet przycisk Opublikuj jest niedostępny (tak jakbym w ogóle nie miał wpisanego tekstu)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i generalnie nowy layout zabrał wam indywidualność. Teraz wchodząc na gram.pl nie wiem czy to dalej gram, czy polygamia, czy coś jeszcze innego. Niestety kopiowanie wyglądu innych nie jest najlepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Onyxpvp dodał w poście link, który z poziomu forum jest klikalny, ale jeśli patrzymy na ten komentarz będąc na stronie newsa, to już nie da się w niego kliknąć, tylko funkcjonuje jako zwykły tekst. Można byłoby coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować