Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relaunch gram.pl, dzień drugi: zmiany i poprawki

45 postów w tym temacie

> Gdzie guzik ktory przywraca stary styl strony -.- ?

Nigdzie, buahahaha! To już tak zostanie! Lepiej zacznij się przyzwyczajać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chaotyczny ten nowy wygląd, za dużo informacji na zbyt małej przestrzeni, aż oczopląsu można dostać :/ Po staremu było wygodniej przeglądać stronę, kiedy był wyraźny podział na bloki.
Do plusów zaliczam komentarze pod newsami, całkiem fajnie to wygląda. A najlepsze jest, że wreszcie nie wyskakuje nowe okienko do pisania własnego komenta, bo było to mocno wnerwiające :) Lekka poprawka - na forum dalej ten felerny wynalazek jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 19:32, Hulk131 napisał:

Nie możecie dać opcji wyboru wyglądu strony? Wszyscy byliby zadowoleni.


Nowy wygląd jest świetny i nie ma co zważać na maruderów i jechać dalej do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Nie mogę dodać komentarza od strony głównej, wyskakuje puste okno i zawiesza stronę na pół minuty. Całą stronę a nie zakładkę w której dodaję komentarz.
2) Różowe podkreślenie?
3) Ikony, grafiki są za duże w stosunku do tekstu komentarzy
4) Tekst artykułu, grafiki i wszystko inne jest za duże
5) Męczące i chaotyczne rozstawienie głównej strony, to jest strona poświęcona informacjom na temat gier. To traci trochę sens jak wsadzicie pierdylion okienek, które odwracają uwagę i nie pozwalają się skupić na czytanym tekście.
6) okienko do komentarzy jest za małe, chcecie by ludzie pisali tylko jednozdaniowe komentarze czy co?

Strona stylowana na metro to złe posunięcie, wiele stron tak uczyniło i wiele stron straciło stałych bywalców. Nic w tym oryginalnego i żadnej pochwały ode mnie za to nie otrzymacie. Niedawno zaopatrywałem się w nowy sprzęt mając do wyboru Windowsa 8 i Windowsa 7 bez wahania wybrałem 7 a jeszcze chętniej zostałbym przy XP. Stare było dobre, wymagało tylko optymalizacji... Ludzie lubią coś do czego się przyzwyczają zrozumcie to. Jak coś działa to się to tylko ulepsza a nie zmienia na gorsze.

Nie dajecie żadnego wyboru. Po updacie Playstation Store czułem jakby ktoś przybił moją mosznę olbrzymim żelaznym gwoździem do drewnianych drzwi. Tragiczny pomysł krytykowany przez wiele osób ceniących sobie użyteczność (ponad wyglądem). Po aktualizacji wyglądu gram.pl czuję jakby nie dość że tkwię w tej niezręcznej pozycji z spodniami u kostek, to ktoś spuścił na mnie wygłodniałe psy dając mi przy tym tępy nóż. Gdzie tu wybór? Albo sobie co nieco utnę albo mnie dopadną psy.

PS. I nie wiem czy dodaje po raz drugi wiadomość która powinna pojawić się wczoraj "gdyby strona działała tak jak kiedyś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej wiele rzeczy jest zbyt dużych, chociażby w tym wpisie lista rzeczy, które poprawiliście. Na moim 1680x1050 na całym ekranie mieści się zaledwie 10 punktów!
Czuję się, jakbym przeglądał stronę przez malutkie okienko, jak na komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz: wielkości czcionek są nieproporcjonalne. Nagłówek jest wielki, a potem sam tekst mały.
Dobrym testem, czy czcionki mają odpowiednie proporcje, jest zmniejszenie sobie wszystkich czcionek/całej strony i zobaczenie jak to wygląda. W tej chwili po takim zmniejszeniu nagłówek dalej jest całkiem spory, a tekst maciupeńki.

Niech rozmiary czcionek nie będą 60 / 38 / 26 / 16 tylko bardziej zrównoważone np. 40 / 26 / 20 / 16 - obrazki dla porównania.
Zbyt duże czcionki dla mnie oznaczają po pierwsze Fakt/Super Express, a po drugie po prostu rażą i przytłaczają i zmuszają do patrzenia na stronę przez "małe" (FullHD też nie starczy!) okienko.

20121204201703

20121204201713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos,za duża czcionka,mało przejrzyście.Po za tym nie mogę dodać komentarza ze strony głównej artykułu tylko muszę kliknąć na "Przeczytaj wszystkie...".
Czy zamiast rewolucji nie lepiej było pójść droga ewolucji.Z tego pierwszego nigdy nic dobrego nie wychodzi.To co teraz zaprezentowaliście to jest,moim zdaniem,najgorsza i najbrzydsza strona w historii Gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc linkow w <baner reklamowy> tym na dole <baner reklamowy> nadal nie dzialaja. <baner reklamowy> Zamiast do <baner reklamowy> poszczegolnych pozycji to <baner reklamowy> odsylaja na glowna strone sklepu <baner reklamowy>

Oprocz tego <baner reklamowy> to w ogole mam tylko <baner reklamowy> uwage dot. nowej strony: za duzo banerow reklamowych

20121204204656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje problem z dodawaniem komentarzy bezpośrednio ze strony newsa (wyświetla się biała strona forum, ale komentarza nie ma). Muszę wejść na forum i wtedy dopiero mogę dodać komentarz. Przeglądarka to Mozilla Firefox (najnowsza wersja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowy wygląd jest świetny i nie ma co zważać na maruderów i jechać dalej do przodu...

nowy wyglad jest do pupy, nie ma co zwazac na fanow modnych, ale niepraktycznych layoutow, czyli jazda z rollbackiem...

nowy lay chyba mozna spisac na straty, nic w ukladzie strony od 2och dni nie drgnelo, tylko kosmetyka i bugi.

PS: oczywiscie odpowiedz na posta z poziomu nowej strony nie zadzialal. thorze jaki to syf jest... i ta (bez urazy) czcionka dla niedowidzacych. pozostalo cieszyc sie ostatnimi godzinami nieskazonego forum, bo pewnie znowu z partyzanta podmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U mnie występuje problem z dodawaniem komentarzy bezpośrednio ze strony newsa (wyświetla
> się biała strona forum, ale komentarza nie ma). Muszę wejść na forum i wtedy dopiero
> mogę dodać komentarz. Przeglądarka to Mozilla Firefox (najnowsza wersja).

OK, przekazuję dalej. Dzięki za uwagę. Wcześniej to miałeś, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje czy faktycznie dodawanie komentarzy bezpośrednio ze strony newsa działa czy nie ;)

EDIT:

Działa jak widać na Google Chrome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd jest średni. Za dużo nawalone, jakoś to nieuporządkowane i bijące po oczach kolory...
I rozumiem, że ta zmiana jest ważna, ale nie napisać NIC o Humble THQ Bundle czy chociaż wspomnić o premierze BF3: Aftermath to trochę... słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duzo chaosu, obrazków, bajerów itp. a za mało czytelności Panowie! Nic nie wiadomo gdzie jest, nie ma podziału na kolumny itp.! A już górny pasek "polecamy" z napisami na kolorowych obrazkach niemal dowolnie ułożonych to szczyt nieczytelności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U mnie występuje problem z dodawaniem komentarzy bezpośrednio ze strony newsa (wyświetla
> się biała strona forum, ale komentarza nie ma). Muszę wejść na forum i wtedy dopiero
> mogę dodać komentarz. Przeglądarka to Mozilla Firefox (najnowsza wersja).
Problem faktycznie występował i może jeszcze niestety występować w przypadku niezaktualizowanego cache przeglądarki. Jutro będziemy poprawiać także problem z nieaktualizującym się cache, póki co można wyklikać ctrl+shift+r w ulubionej przeglądarce i problem powinien być załatwiony.

edit: Jutro to znaczy dziś, czyli w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować