Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu dotyczącego tej gry więc postanawiłem go załozyć...:p

Więc tak: dziś w necie znalazłem link do trailera ( www.nfsp.pl/index.php ) nowego dzieła o tytule Need for Speed: Carbon.... Na razie nie wiadomo co, jak i kiedy wyjdzie ta gra..... wg mnie będzie to kolejna gra, w której będziemy ścigać się nielegalnie, zbierać kasę, kupować ulepszenia itp.,itd. A Wy co o niej myślicie???? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:34, ciaputek napisał:

Nie znalazłem tematu dotyczącego tej gry więc postanawiłem go załozyć...:p

Więc tak: dziś w necie znalazłem link do trailera ( www.nfsp.pl/index.php ) nowego dzieła o
tytule Need for Speed: Carbon.... Na razie nie wiadomo co, jak i kiedy wyjdzie ta gra.....
wg mnie będzie to kolejna gra, w której będziemy ścigać się nielegalnie, zbierać kasę, kupować
ulepszenia itp.,itd. A Wy co o niej myślicie???? ;D

Oby była lepsza od Most Wanted:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest dobra informacja, a co do tego, że będzie lepszy to rzecz pewna :D Ponieważ każdy kolejny NFS był lepszy od poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, EA musi szykować coś naprawdę wystrzałowego (To już 10 część! Jubileusz!). MW było całkiem niezłe, ale Carbon będzie wymiatał. Jako członek Road Crew (oficjalna organizacja zrzeszająca fanów NFS''a) będę miał najnowsze info, którymi się będę dzielił :) Czekam! ;) A co do daty premiery, spodziewam się albo koniec 2006 (zwyczajowo, premiera co rok - MW wyszło na koniec 2005), albo początek 2007. Noo i chyba trzeba będzie zrobić upgrade kompa żeby sensownie pograć 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2006 o 13:09, wdowiakm napisał:

Oby była lepsza od Most Wanted:)


No co ty człowieku gadasz - przeciież MW było BOSKIE :) (przynajmniej dla mnie i kumpli niektórych bo jeden to zbluzgał MW za to, że już nie robisz super kolorowej bryki, żeby się nią wozić...). Ostatnio zainstalowałem sobie porsche 2000. O myślałem, że z krzesłą spadne, nie mogłem wytrzymać tej grafiki :P
KrisK91--> 1 underground jest wporządku, ale 2 i to zasuwanie z miejsca na miejsce bylo tak denerwujace ze wszystko opadalo...

A zraz zassam link do nowego NFS-a bo moze byc ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 14:17, bobek89 napisał:


> Oby była lepsza od Most Wanted:)

No co ty człowieku gadasz - przeciież MW było BOSKIE :) (przynajmniej dla mnie i kumpli niektórych
bo jeden to zbluzgał MW za to, że już nie robisz super kolorowej bryki, żeby się nią wozić...).
Ostatnio zainstalowałem sobie porsche 2000. O myślałem, że z krzesłą spadne, nie mogłem wytrzymać
tej grafiki :P
KrisK91--> 1 underground jest wporządku, ale 2 i to zasuwanie z miejsca na miejsce bylo
tak denerwujace ze wszystko opadalo...

A zraz zassam link do nowego NFS-a bo moze byc ciekawe :)

Nie mówie ze MW było złe ale żeby nowe NFS było lepsze od tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2006 o 14:20, wdowiakm napisał:

Nie mówie ze MW było złe ale żeby nowe NFS było lepsze od tego:)


aa to przepraszam ;) Wg mnie każdy nowy NFS był lepszy od poprzedniego (nie wliczam NFS: U2 który był badziwny mocno...i ta ścieżka dźwiękowa:/) ale MW to mnie rozwaliło pod każdym względem - motion blur, grafika, samochody, ale najlepsza byłą ścieżka- miód dla ucha :) Mam nadzieję że w carbonie będzie jeszcze lepsza ścieżka, więcej samochodów i więcej trybów gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 14:24, bobek89 napisał:


> Nie mówie ze MW było złe ale żeby nowe NFS było lepsze od tego:)

aa to przepraszam ;) Wg mnie każdy nowy NFS był lepszy od poprzedniego (nie wliczam NFS: U2
który był badziwny mocno...i ta ścieżka dźwiękowa:/) ale MW to mnie rozwaliło pod każdym względem
- motion blur, grafika, samochody, ale najlepsza byłą ścieżka- miód dla ucha :) Mam nadzieję
że w carbonie będzie jeszcze lepsza ścieżka, więcej samochodów i więcej trybów gry :)

Byleby nie wywalili glin, bo już nie potrafię wyobrazić sobie zabawy bez nich... Ale trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:34, ciaputek napisał:

Nie znalazłem tematu dotyczącego tej gry więc postanawiłem go załozyć...:p

Więc tak: dziś w necie znalazłem link do trailera ( www.nfsp.pl/index.php ) nowego dzieła o
tytule Need for Speed: Carbon.... Na razie nie wiadomo co, jak i kiedy wyjdzie ta gra.....
wg mnie będzie to kolejna gra, w której będziemy ścigać się nielegalnie, zbierać kasę, kupować
ulepszenia itp.,itd. A Wy co o niej myślicie???? ;D

Jeżeli bedzie tak samo nudny Jak NFSU2 albo NFSMW to zagryze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:07, ciaputek napisał:

Prosze co dziś jeszcze w necie znalazłem.... Nie wiem czy to prawda ;/


Raczej nie.... tak szybko by nie wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 14:47, PAPISHON napisał:

> Nie znalazłem tematu dotyczącego tej gry więc postanawiłem go załozyć...:p
>
> Więc tak: dziś w necie znalazłem link do trailera ( www.nfsp.pl/index.php ) nowego dzieła
o
> tytule Need for Speed: Carbon.... Na razie nie wiadomo co, jak i kiedy wyjdzie ta gra.....

> wg mnie będzie to kolejna gra, w której będziemy ścigać się nielegalnie, zbierać kasę,
kupować
> ulepszenia itp.,itd. A Wy co o niej myślicie???? ;D
Jeżeli bedzie tak samo nudny Jak NFSU2 albo NFSMW to zagryze !!

No co ty? MW nie jest aż tak nudny. Ale U2... Te chore drifty i URL''e. Autentycznie usypiałem przy nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele to ten filmik nie przedstawia ;) A co do daty premiery to wydaje mi sie ze nie wyrobia sie do konca tego roku :/ A jesli sie wyrobia to wydaje mi sie ze gra moze byc niedopracowana... Ale coz, pozyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 12:19, VaRIaT napisał:

> > Nie znalazłem tematu dotyczącego tej gry więc postanawiłem go załozyć...:p
> >
> > Więc tak: dziś w necie znalazłem link do trailera ( www.nfsp.pl/index.php ) nowego
dzieła
> o
> > tytule Need for Speed: Carbon.... Na razie nie wiadomo co, jak i kiedy wyjdzie ta
gra.....
>
> > wg mnie będzie to kolejna gra, w której będziemy ścigać się nielegalnie, zbierać
kasę,
> kupować
> > ulepszenia itp.,itd. A Wy co o niej myślicie???? ;D
> Jeżeli bedzie tak samo nudny Jak NFSU2 albo NFSMW to zagryze !!
No co ty? MW nie jest aż tak nudny. Ale U2... Te chore drifty i URL''e. Autentycznie usypiałem
przy nich...

Najlepszy jest NFS Underground 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować