Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 15:43, zapodaj napisał:

Mam małe pytanie , jakim autem się ścigaliście gdy mieliście ostatni gang ( czerwony ) ?


Corvettą a jak zdobyłem troche więcej kasy i odblokowałem Lamborghini Murcielago to właśnie Lamborghini Murcielago. Jak go pzrerobiłęm to miał wszystko na maxa. Mam 100% w trybie kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka! A Ja mam taki problem, że kupiłem sobie Need For Speed''a Carbon''a Edycję Kolekcjonerską i to w sklepie CdProject''u. Dostałem ją do rączek i co się okazuje....? Po pierwsze nie jest ona w wersji z polskimi napisami, a po drugie - nie ma 10 naklejek, które rzekomo powinny byc. Wysłałem już 6 (słownie: sześc) e-mail''i do Działu Obsługi Klienta i "zero" odzewu. Nie wiem czy "zlewają" klienta, czy nie wiedzą co się stało, że dostałem taką wersję, ale mogliby chociaż dac jakiś znak, że interesują się petentem ;). Może chociaż Wy - Forumowicze - wypowiecie się na ten temat (tzn. mój problem). Pozdrawiam. DoSiegoRoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie moge wygrac tej ostaiej miesji z tym w audi typem w kanionie wszystkie bez niczego przechodze po miescie tez mam super auto prawie all na maxa niewiem czemu nie all...ale wszystkie najlepsze czesci pokupywane i nie da rady zawsze mi braknie zeby z nim w kanionie wygrac macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:51, FreeZero napisał:

Po pierwsze nie jest
ona w wersji z polskimi napisami

Ehm... Przecież Edycja Kolekcjonerska NFS Carbon nie była w polskiej wersji sprzedawana, więc w czym problem?
Zalecam szczegółowe czytanie przed dokonaniem zakupu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:47, kuko7 napisał:

Ehm... Przecież Edycja Kolekcjonerska NFS Carbon nie była w polskiej wersji sprzedawana, więc
w czym problem?
Zalecam szczegółowe czytanie przed dokonaniem zakupu. :D


Nie wiem, czy wiesz, ale bardzo łatwo z angielskiej wersji kolekcjonerskiej zrobić polską. Wystarczy tylko trochę pogrzebać w rejestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem. :) Ale nie zmienia to faktu, że oryginalna wersja gry była sprzedawana w angielskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:11, legenda27 napisał:

Po prostu Carbon został można powiedzieć trochę zmarnowany. Powiedzmy ten sam kotlet w nowej
panierce.


Moze i ten sam kotlet w nowej panierce - ale za to jaki kotlet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Widać, że czytasz CDA... :D "Ten sam kotlet w nowej panierce." Nie umiesz sam powiedzieć to co sądzisz o Carbonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 16:08, t6h6c6 napisał:

Za nic nie moge wygrac tej ostaiej miesji z tym w audi typem w kanionie wszystkie bez niczego
przechodze po miescie tez mam super auto prawie all na maxa niewiem czemu nie all...ale wszystkie
najlepsze czesci pokupywane i nie da rady zawsze mi braknie zeby z nim w kanionie wygrac macie
jakies rady?


Ja przeszedłem te gre 4 razy i zawsze wygrywałem z tym gościem bez problemu, zawsze innym wozem najpierw mitshubichi potem mursjerago potem corwetą nią najszybcciej bo go wyprzedziłem na prostej i za 4 przechodzeniem karjery porsze carera GT (były ustaawione na max części ale ja bawiłem sie głębiej w ich ustawieniach ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Lamborghini Gallardo to dobra fura?Kiedy można odblokować Lamborghini Murcielargo.Czy jest jakiś trik na wygraną z Dariusem?Jak się kończy gra?Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:14, pan m. napisał:

A czy Lamborghini Gallardo to dobra fura?Kiedy można odblokować Lamborghini Murcielargo.Czy
jest jakiś trik na wygraną z Dariusem?Jak się kończy gra?Z góry dzięki za odpowiedzi.


Gallardo to dobra bryka. Sam nim kończyłem grę :) A jak skończysz grę to masz taki obrazek jak na dole, odblkowane 5 aut i chyba wszystko. Triku to raczej nie ma. Jest trainer, a wnim jest że dostajesz duuużo punktów że musisz tylko wyścig przejechać :) Ale ja grałem bez trainera i go pokonałem, a nie jestem jakimś super talentem do gry w Carbona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie , czy w mieliście auto , gdzie było udoskonalenie swojego auta , o szybkośc , kiedy się miało 3 paczke engine , nitrous itp. kiedy byliście w ostatnim gangu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 10:26, Steven8 napisał:

> A czy Lamborghini Gallardo to dobra fura?Kiedy można odblokować Lamborghini Murcielargo.Czy

> jest jakiś trik na wygraną z Dariusem?Jak się kończy gra?Z góry dzięki za odpowiedzi.


Gallardo to dobra bryka. Sam nim kończyłem grę :) A jak skończysz grę to masz taki obrazek
jak na dole, odblkowane 5 aut i chyba wszystko. Triku to raczej nie ma. Jest trainer, a wnim
jest że dostajesz duuużo punktów że musisz tylko wyścig przejechać :) Ale ja grałem bez trainera
i go pokonałem, a nie jestem jakimś super talentem do gry w Carbona :)

Mam pytanie do ciebie gdzie zapisują sie zdjęcia zrobione w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:49, kuko7 napisał:

Heh... Widać, że czytasz CDA... :D "Ten sam kotlet w nowej panierce." Nie umiesz sam powiedzieć
to co sądzisz o Carbonie?


Jasne, że czytam CDA przecież to najlepsze pismo dla graczy! Ale jak mam powiedzieć sam to do pewnego momentu jest super. Na początku jest coś co wciąga i niepozwala odejść od kompa. Jednak w CDA sano ocenę 7/10 ja bym dał 8/10 może nawet 8+/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w drugim wyścigu kariery gdy ścigam się z dwoma ziomkami i robie te okrążenie i robie i końca nie widać a gdy ja się zatrzymam tamci dwaj też. Jak to przejść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:29, radess napisał:

O co chodzi w drugim wyścigu kariery gdy ścigam się z dwoma ziomkami i robie te okrążenie i
robie i końca nie widać a gdy ja się zatrzymam tamci dwaj też. Jak to przejść ?

To jest trening!!! Chodzi o to zebys nauczyl sie wykorzystywac pomocnikow!! On sam sie skonczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować