Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2006 o 14:02, RX-8 napisał:

/ciach/

Osobiście uważam NFS: Underground za grę niemalże kultową :) Do tej pory czasem w nią gram...
:)

I dobrze :D Ja też tak uważam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista aktorów występujących w NFS: Carbon :

Chris Gauthier - Neville
Shaw Madson - Wolf
Dean McKenzie - Cross
Tahmoh Penikett - Darius
Dan Rizzuto - Tajemniczy Nieznajomy
Elias Toufexis - Sal Mustalla
Emmanuelle Vaugier - Nikki

Należy zauważyć, że Cross''a gra ten sam aktor co w NFS: Most Wanted

Informacje ściągnięte z http://www.nfsp.pl/index.php ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to nie edzie taki gniot jak undergraundy albo MW ale coś jak stary wpsniały NFS:Porshe ale to tylko marzenia starego zgreda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje o dacie wydania, na jakie platformy i cenie :

- PC (ok. 204zł) - 2006r.
- PS2 (ok. 245zł) - 2006r.
- PS3 (ok. 245zł) - 2006r.
- XBOX (ok. 245zł) - 2006r.
- XBOX 360 (ok. 245zł) - 2006r.
- GameCube (brak) - brak
- Wii (ok. 245zł) - 2006r.


Informacje oczywiście wzięte z:
http://www.nfsp.pl/index.php ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest chyba przesadą. Myślę że gra będzie kosztować ok 139zł - tak jak inne NFS''y....

A co do gry to mam nadzieję, że będzie mnóstwo możliwości tuningu bo w Most Wanted zaniedbali ten "szczegół"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 11:01, ciaputek napisał:

Informacje o dacie wydania, na jakie platformy i cenie :

> - PC (ok. 204zł) - 2006r.

Dnia 22.06.2006 o 11:01, ciaputek napisał:

- PS2 (ok. 245zł) - 2006r.
- PS3 (ok. 245zł) - 2006r.
- XBOX (ok. 245zł) - 2006r.
- XBOX 360 (ok. 245zł) - 2006r.
- GameCube (brak) - brak
- Wii (ok. 245zł) - 2006r.


Informacje oczywiście wzięte z:
http://www.nfsp.pl/index.php ;)



?? Na PeCeta takie drogie? Szczerze wątpie. Będzie tak jak inne NFS - 139 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto dość duże, topografii raczej nie da się wywnioskować z mapy, ale wygląda na spoko teren. A co do ceny, to podane przez Ciaputka (pozdro :P) warianty są zapewne przeliczeniami z euro lub dolarów. Rozważając te opcje sądzę że gra na PC będzie kosztować w przedziale 189-220 złotych, ale 139,- wydaje się najnormalniejsza propozycją - utrzymało by poziom ostatnich części. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Need for Speed™ Carbon to kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier wyścigowych. Produkt powstaje obecnie w studiu EA Black Box w Vancouver. Need for Speed Carbon to uliczne wyścigi następnej generacji, po których należy spodziewać się m.in. potężnej dawki adrenaliny. Tym razem, gracze będą udowadniać swoje umiejętności na niebezpiecznych drogach kanionów. Gra ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej (napisy) na PC DVD oraz PlayStation 2. Premiera odbędzie się w listopadzie tego roku.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości wyznaczenia nowego kierunku rozwoju tej serii, a jednocześnie odkrycia ekscytujących trendów w kulturze samochodowej. W naszym przekonaniu, wyścigi w kanionach to prawdziwy test dla kierowców, a jednocześnie doskonały temat na grę.” - powiedział Larry LaPierre, kierownik produkcji Need for Speed Carbon.

To co rozpocznie się w mieście, zakończy się w kanionach. Need for Speed Carbon przeniesie graczy do świata najbardziej niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Wraz ze swoją ekipą przystąpisz do zaciętej rywalizacji, by przejąć kontrolę nad całym miastem. Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz zdobywać kolejne dzielnice opanowane przez konkurencyjne gangi. W momencie, gdy atmosferę rywalizacji podgrzeje obecność policji, bitwa przeniesie się do Carbon Canyon. W tym niebezpiecznym kanionie, reputację oraz przejęte wcześniej terytoria można utracić dosłownie na każdym zakręcie...

Dzięki przełomowej technologii Autosculpt™, Need for Speed Carbon oferuje niespotykane wcześniej możliwości tuningu samochodowego, dając pełną swobodę projektowania wyglądu pojazdów i zwiększania ich mocy. "


Pobrane ze strony ea : http://www.polska.ea.com/news/8281/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli dalej poziom przeciwnikow bedzie sie dopasowywal do gracza - kijem tej gry nie dotkne.

nfs porsche rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlebszym NFS jest undergraund 2. Most Wonted mi sie nie podoba już w połowie gry mi sie znudziło. Mam nadzieję że ta gra będzie lebsza od jego poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ja osobiscie mam taką słodką nadzieje że nad ta cześcią NFS''a popracują troche dłużej, bo MW mnie strasznie rozczarowalo. W porównaniu z U2 była to straszna porażka (przynajmniej w moich oczach). Więc panowie z EA powinni sie postarać jeśli chcą żebym znów im ufał. Martwi mnie jedynie to, iz gdzieś już widziałem zapowiedź "Listopad 2007" - czyli już niedlugo. Jesli mialbym im doradzać to niech wypuszczą demo pare miesiecy przed premiera <np dwa miesiace>, potem lookną na reakcje graczy i poprawią to co im sie nie podoba. Szkoda tylko, że znając życie pewnie tak nie będzie :/
BTW filmik z ich strony bardzo przypomina scenka z fimu F&F:Tokyo Drift... czyżby zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować