Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

No to zostaje mi grać na PS2 - mój PC spełnia tylko minimalne wymagania :( Oby konwersja wyszła dobrze, bo szkoda b mi było bardzo gdybym nie zagrał w nowego NFSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:16, speedraid napisał:

Proszę bardzo! Właśnie ukazały się wymagania gry NFS Carbon. Jak zobaczyłem to się przestraszyłem:

Minimalne:
Pocesor 2.0 GHz
RAM 512 MB
VGA 128 MB
DirectX 9.0c
system operacyjny Windows 2000/XP/Vista

Zalecane:
Procesor 3.0 GHz
RAM 1024 MB
VGA 256 MB
DirectX 9.0c
system operacyjny Windows 2000/XP/Vista


Eee nie jest źle spokojnie se pogram na szczęście :) więc kurde dużo wydatkó będzie G3, NFS Carbon :P bede musiał chyba bank obrobić <hahaha> ale zrobie maślane oczka do mamusi i kupi kochanemu synusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM KILKA INFO:
-nie będzie w grze tuningu audio
-samochodów nie będzie 100, lecz połowa
-nie będzie ruchu ulicznego po kanionach
-fizyka jazdy i model zniszczeń będzie niemal identyczny jak w NFS MW
-w dragach nie będzie tego trybu na 100%
-nadal nie będzie replay
...a zapowiadało sie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:16, speedraid napisał:

Proszę bardzo! Właśnie ukazały się wymagania gry NFS Carbon. Jak zobaczyłem to się przestraszyłem:

Minimalne:
Pocesor 2.0 GHz
RAM 512 MB
VGA 128 MB
DirectX 9.0c
system operacyjny Windows 2000/XP/Vista

Zalecane:
Procesor 3.0 GHz
RAM 1024 MB
VGA 256 MB
DirectX 9.0c
system operacyjny Windows 2000/XP/Vista


Muhahahha pójdzie mi na Zalecanych, pewnie na wszyskich detalach :]
Konf. w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:28, speedraid napisał:

MAM KILKA INFO:
-nie będzie w grze tuningu audio
-samochodów nie będzie 100, lecz połowa
-nie będzie ruchu ulicznego po kanionach
-fizyka jazdy i model zniszczeń będzie niemal identyczny jak w NFS MW
-w dragach nie będzie tego trybu na 100%
-nadal nie będzie replay
...a zapowiadało sie lepiej!


Szkoda ale w sumie 50 aut to nie jest mało :]
Zreszta zobaczymy jak to wygląda w praniu, bo narazie nie ma co osądzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to oficjalne info to kicha....Szczególnie będzie mi brakować tuningu audio i lepszego modelu zniszczeń, a i "setka" samochodów byłaby fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:33, sony ericsson napisał:

ja dalej twierdze ze najlepsza czescia byl u2!! no i moze mw ale carbon....mzoe bedzie niewypal


Eeee czemu jesteś takim pesymistą? Mi się najbardziej podobrał Underground 1 - bez zbędnych bajerów (no może miasta brakowało), ale uważam że CARBON może być bardzo udany, jak nie najlepszy z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w temacie, więc powiedzcie:
Czy w NFS: Carbon tuning będzie zbliżony do tego z NFS: U2 czy raczej MW?? Ten w MW był niewypałem, ale znowu w końcu było BMW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:40, Sycylius napisał:

MOze mnie ktos oswiecic co to jest to carbon ma to byc jakis wyscig ale jaki?

To jest węgiel:D He, he wyścigi samochodowe po mieście i kanoinie gdzie możesz tuningować swoją bryczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podane wymagania są nieoficjalne. Mają zostać obniżone poprzez lepszą stabilność gry. Informuję takze że demo ukaże się pod koniec sierpnia lub na początek nowego roku szkolnego. A oto kilka propozycji na okładkę na PC. Wszystkie są fajne:D
P.S. Markus89 będzie zdecydowanie bardziej wypasiony, będziesz mógł wypuklać nadkola albo wgnieść itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:38, Markus89 napisał:

Ja nie jestem w temacie, więc powiedzcie:
Czy w NFS: Carbon tuning będzie zbliżony do tego z NFS: U2 czy raczej MW?? Ten w MW był niewypałem,
ale znowu w końcu było BMW :D

oby byl ten z u2!!!! bo w mw to nie byl zbyt dobry brak parow dupereli;;neony ja to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:40, Sycylius napisał:

MOze mnie ktos oswiecic co to jest to carbon ma to byc jakis wyscig ale jaki?

carbon nazwijmy to włokno węglowe taki material do produkcji superlekkich i superwytrzymalych elementow na przyklad do samochodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak głosowanie to ja jestem za tą drugą okładką tam jest Mustang jak się nie myle :) najlepsze autko jakie możę być na świecie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zasadniczą wadą były auta występujące w NFS:MW.Co to za przyjemność tuningować Mercedesa SLR ktory "na podstawie" jest potężny. W U2 to była sama przyjemność patrzeć jak twój zwykły samochodzik staje się potworem i to było piekne dlatego przeszedłem NFS:MW Lancerem. Znaczy się odkąd był dostępny to go tuningowałem na maksa i się udało przejść:) NFS:Carbon sprzeda się napewno co do tego nie ma wątpliwości (chyba że kod gry będzie wyjątkowo niestabilny i będzie żabkowac nawet na zalecanych) bo NFS to MARKA i dopóki nie zjedzie na dno jak Lara (do Legend) to się będzie sprzedawać ale ja osobiście życze serii NFS jak najlepiej bo są to tak naprawde najlepsze wyścigi ZRĘCZNOŚCIOWE na PC bo nie lcize tutaj symulatorów takich jak TOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo cieszy powrót driftu, no i nowe konkurencje też mają coś w sobie.
Canyon Drift, Canyon Race czy Canyon Duel zapowiadają się naprawdę emocjonująco.
Ktoś kto widział kiedyś serial animowany Initial D z pewnością będzie wiedział o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować