Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

W nowym CDA jest dość ciekawy artykół o Carbonie. Ja mam nadzieję, że i ta część NFSa pójdzie na moim już lekko starym komputerze. Jakby chodziła tak jak Most Wanted to bym się cieszył.

Co do gry, fajnie, że wraca Drift i nawet technicznie jest fajnie rozwiązany.
Nie fajnie, że nie będzie w tej częćsie Dragów ... moja ulubiona dyscyplina.
Fajnie, że wracają ''stare'' samochody takie jak S2000, czy Z350 ...
Fajny motyw z podziałem na 3 ''obozy'', Muscle Cars, Impot Tuner i Exotics.
Wprowadzenie Teamu też mi się podoba. Nie bedzie Car Audio niestety, a myślałem, że oddadzą nam ten element tuningu. Sam tuning optyczny, ma wyglądać inaczej niż w poprzednich NFSach i mi się to podoba ... chyba wiecie o co chodzi ...
Jedyne co mi się nie podoba to wymagania ... http://nfszone.org/readarticle.php?article_id=93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:52, Dante Dy`nei napisał:

Jedyne co mi się nie podoba to wymagania ...

no te wymagania to zwykłe sku.... lecz moze na moim złomie pójdzie athlonxp 2000+(1,6Ghz) 512 ram 128 vram moze to brzmi smiesznie ale niedawno przeszedłem na nim preya ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:52, Dante Dy`nei napisał:

Jedyne co mi się nie podoba to wymagania ... http://nfszone.org/readarticle.php?article_id=93


Rzeczywiście bolesne. A ciekawe kiedy będą podawać wymagania według procków dwu rdzeniowych?? Chyba że wystarczy pomnożyć częstotliwość każdego rdzenia przez ich ilość i to ma być te 3 GHz. Poza tym jeśli szykują Carbona pod Viste to to może być główny powód tak sporych wymagań. Główne obciązenie będzie stanowił sam system (można to łatwo obejść, wystarczy wyłączyć explorer.exe, włączyć grę i szaleć).

Wymagania Visty
Minimalna konfiguracja komputera z logo Windows Vista Capable PC:

* procesor nowej generacji (minimum 800 MHz1), -ściema
* 512 MB pamięci systemowej, -to zapewne też
* karta graficzna zgodna z programem DirectX 9.

Komputery z logo Windows Vista Premium Ready PC
Aby uzyskać jeszcze lepszy wygląd systemu Windows Vista, w tym interfejs użytkownika Windows Aero, wybierz komputer dla systemu Windows Vista z oznaczeniem Premium Ready. Ewentualnie wybierz komputer spełniający wymagania systemu Premium, które opisano poniżej. Funkcje dostępne w określonych wydaniach specjalnych systemu Windows Vista, takie jak oglądanie i rejestrowanie telewizji na żywo, mogą wymagać instalacji dodatkowego sprzętu.

Minimalna konfiguracja komputera z logo Windows Vista Premium Ready PC:

* 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) procesor o szybkości 1 GHz,1.
* 1 GB pamięci systemowej,
* karta graficzna zgodna ze środowiskiem Windows Aero,2.
* 128 MB pamięci na karcie graficznej,
* dysk twardy o pojemności 40 GB oraz 15 GB wolnego miejsca,
* stacja dysków DVD-ROM,3.
* karta dźwiękowa,
* dostęp do Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu w tym roku zmieniałem kompa i narazie żadna gra mi nie ma prawa chodźby ścinać :)
A na Carbona czekam już od premiery MW, bo trosze się zawiodłem ale widzę że chłopaki próbują odbudować rzetelne wyścigi Undergroundowe :) Co mnie niezmiernie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie są to podane przez EA informacje, nie mamy 100% pewności, że są prawdziwe, lecz wydaje mi się, że są za wysokie, nawet jak na Carbon, grafika bardzo dużo się nie zmieniła, dlatego powinny być wymagania trochę wyższe od Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jasna cholera... Jak tak to będzie wyglądało na PC to będzie genialnie... Widać że model jazdy jest dość podobny, więc jeździć też się będzie super... Tylko czemu tak długo jeszcze trzeba czekac aż Carbon się w sklepach pojawi!? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować