Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Nie będę nic mówił o rozgrywce online bo to to niedopracowane jest jak nic.Jakieś samochodu jeżdżą odwrócone dachem do ziemi z prędkością 300km/h ale to nie ważne.najgorsi są gacze. Nienawidzę jak idą wszyscy na łatwiznę i biorą Audi le mans. Od razu wychodzę z pokoju jeśli jakiś noob tak zrobi.Nie potrafią wogóle grac tylko idą na łatwiznę .Aby gra przez siec sprawiała przyjemnośc to trzeba poprostu umówic się z kumplami, uczciwymi graczami :}
BTW: kiedy ten konkurs na auto bo mój skyline się niecierpliwi :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:08, skubsa napisał:

>
Dlatego ma wyjść patch ;)Mm nadzieje że coś w tym on-line poprawią

dlatego wlasnie ma wyjsc patch. ma usunac pare bugow i poprawic rozgrywke online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:29, Paweł10 napisał:

A ja mam 100% w karierze i było napisane, że odblokowałem audi, a go nie ma.



Masz go chyba w głównym menu,w zakładce moje samochody.Wejdź do seryjnych albo niestandartowych chyba.Tam jest.Całkiem dobre autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 19:36, NyGgA MiLy napisał:

Masz go chyba w głównym menu,w zakładce moje samochody.Wejdź do seryjnych albo niestandartowych
chyba.Tam jest.Całkiem dobre autko.


Nie ma:(
A jak do seryjnych albo niestandartowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:38, Ryan Kam napisał:

Ile goniło was glin ?? mnie 45 :D



Niom,duużo.Mnie około 79(jechałem Skylinem).Ale w MW 98.I tak nie dali rady mi i Lancerkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 19:40, Paweł10 napisał:

Nie ma:(
A jak do seryjnych albo niestandartowych???



Na lewo sa takie duże strzałki,przewijasz do góry lub w dół i wybierasz grupę.Jak nie znajdziesz,daj screena to Ci wskażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się Wam!
Otórz jakże cudowną grą jest carbon! Ku***** mnie trafia.... Po prostu jestem gotów posłać kompa za okno. Gram sobie w Carbona, zaliczyłem CAŁE 2 WYŚCIGI (sprawa z save''ami), wchodzę na mapę świata w garażu i DUP! jestem w windowsie! Jak cudownie! Odpalam grę i save się wczytuje. świtnie, wprost idealnie. Wchodzę do garażu w trybie kariera, i co zastaję? Patrz poniżej. Wchodzę w wybór samochodu i widzę to co jest na screenie 2. W związku z powyższym, pragnę panom z EA pogratulować doskonałej gry, jakże sprawnie działającej na każdym sprzęcie! Dodatkowo, na pochwałę zasługuje bardzo profesjonalna pomoc techniczna, powtarzająco w kółko "proszę zainstalować nowe sterowniki" Nie obchodzi mnie, że jest piątek wieczór. Mam to gdzieś i zaraz piszę maila do EA Polska i EA Canada/International, gdzie nasadzę im tyle ochrzanu/f*cków (EA Poska/EA Can./International),że w poniedziałek rano wszystkie kompy im padną. Mam po prostu dość. Kumylowało się to we mnie, i teraz wyskoczy. Mam dość cholernych błędów produkcjach będących odgrzanymi kotletami (jeżeli silnik ma tyle na karku, błędy powinny zostać WYPLENIONE), mam dość obiecywanych rewolucji, które nie nadchodzą. Gra BYŁABY dobra, gdyby DZIAŁAŁA. Nie po to wydałem 119,90, żeby oglądąć wyskakujący pulpit Windowsa. NIE PO TO. I tą krótą dygresją kończę posta. Biorę się za pisanie maila, w którym mam zamiar ich równo opr. Dziękuję za uwagę, możecie iść grać w Carbona, na co ja szans nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:32, RX-8 napisał:

Pochwalę się Wam!

Wyjąłeś mi to z ust. Przed chwila ukończyłem 9 wyścigów (!) i wywaliło mnei do Windowsa. Po prostu choroby idzie dostac. Gdzie to doswiadczenie? Tak broniliscie Carbona, a to g****o w ogóle nei działa. To ma być doswiadczenie, włączam grę i co zastaję. To sam oco normalnie, bo nic. Jak bym miał okazje to bym im zaśpiewał
''''Mniej niż zero,
mniej niz zero, x2''''
Po prostu dólek. Pudełko ląduje na półce, a jutro pogram se w FlatOut 2, który przynajmnei jsie uruchamia. Nie wiem jak to wyrazic w skrócie, hmmm. Może przepasć, lub urwisko?? Zapewne te w kanionie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a mi to co! TAK SAMO! Wygrałem dość trudny wyścig w kanionie (ciesze się jak...!), jadę na miejsce spotkać się z moim nowym członkiem zespołu...ładuje się i nagle....gra zostaje wyrzucona do Winda! Odpalam jeszcze raz, mam jeszcze małą nadzieję że wygrany wyścig w kanionie został zapisany, a tu...trzeba od nowa przechodzić cały wyścig w kanionie, jak i w mieście! I to nie jest pierwszy raz! Średnio na 2 godz. grania raz mnie do winda wywala! To jest skandal! Miałem podobnie w Obku, ale cóż tak mnie wciągnął, że bardzo mi to nie przeszkadzało...;/ Ale co innego w NFS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz mnie szlag trafi...Zresetowala mi sie cala kariera! Znaczy sie prawie cala. Mianowicie mam napisane: postep w karierze 0 procent, nie mam wygranego zadnego wyscigu, mimo ze widze gwiazdki w 3 dzielnicach ktore juz zaliczylem. Ale co najlepsze - dalej mam swoje samochody i kase O_o. Wiec teraz jeszcze niemal maksymalnie dopasionym Subaru poczatkowe etapy :/ I nie mam pojecia co sie stalo :/ A przed resetem brakowaly mi tylko 2 pola by cale miasto bylo moje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeeewww,to już 4.30?Jak to szybko zleciało przy multi Carbona ;).Apropo multi.Supper się gra!Fajny tryb to ten,w którym krążymy po mieście i gonią nas radiowozy.Co prawda,na mojej radiówce wozy przeciwników skakały tak,jakby mieli hydraulikę,ale daało się pograć.Oj coś dziś chyba spać nie pójdę,idę grać w Obliviona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje, że innych wywala do Windy. Koledzy i koleżanki mi się skarżą, że co chwila ich wywala, nie mogą grać, szkoda forsy na taką grę i inne epitety, które przemilczę. Tutaj widze, że sytuacja wygląda tak samo. A ja muszę powiedzieć, że mnie Carbon ani razu nie wywalił do Windy, nie wiem co ja takiego robię, że mnie nie wywala, a gram przecież tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować