Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Co wedlug was jest lepsze??
Need for speed Carbon czy Need for speed Most Wanted??
Według mnie Carbon, a jakie są wasze opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiście Carbon...
Po pierwsze jest to następna część serii (gra nowsza)...
Po drugie - lepsza grafika
Po trzecie - kilka fajnych pomysłów
Po czwarte - wyścigi są bardzo realistyczne...
Jedno mi się w Carbonie nie podoba, a jest to krótka kariera...lepsza była w Most Wanted i przede wszystkim dłuższa...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą karierą??
Wy piszecie na forum ,,3 dni przeszedłem''''a mój kolega gra 26 godzin i męczy sie z Dariusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo wywalania do windowsa - zaobserwowałem u siebie na komputerze coś, co może tłumaczyć ten fakt. Otóż moja winda w październiku miała równy rok. Początkowo (czyli rok temu) na dysku wylądował U2. Potem odinstalowałem U2, a w to miejsce wrzuciłem Most Wanted. Po dwóch miesiących wyleciało z dysku MW, a we wrześniu tego roku ponownie zainstalowałem U2. I co sie okazało - Underground 2, który nigdy nie robił mi problemów zaczął wywalać się do windy. I może to jest właśnie wina tego, że tak się dzieje - winda na której był zainstalowany MW/inny NFS?

Zresztą w październiku wyleciał U2 i został zastąpiony demkiem Carbona, które czasem lubiło się do windy wywalić. Tydzień temu w piątek otrzymałem Carbona i oczywiście od razu zainstalowałem na dysk. Ciekawe, że nie rozpocząłem nowej kariery tak porządnie, gdyż gra wywali mnie do systemu zanim przebrenę przez początkowe filmiki i intra - wydaje mi się, że częściej niż demko.

Może to błędna obserwacja, może pomysł jest całkiem do dupy... Żeby go sprawdzić, muszę poczekać aż odbiorę kompa stacjonarnego z serwisu (przez ten tydzień u mnie się tyle wydarzyło...) i po wgraniu nowego XP zainstaluję Carbona - zobaczę czy się będzie wywalać. Ale Ci którym gra wyskakuje mogą się zastanowić, czy przypadkiem na tym samym systemie nie mieli U2/MW. Pozdro.

PS. Jeżeli już ktoś kilka tematów wcześniej na to wpadł, to sorki - dawno mnie tu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to chyba twój kolega nie grał w poprzednie części NFS...
A z karierą chodzi o to że jest bardzo krótka...a w Most Wanted była dłuuuuższa...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:11, Zaix... napisał:

Ale Ci którym gra
wyskakuje mogą się zastanowić, czy przypadkiem na tym samym systemie nie mieli U2/MW. Pozdro.


Może coś w tym jest choć nie do końca. Już co prawda nie gram w Carbona, ale kiedy nad nim siedziałem to do Windy wywaliło mnie może 3 razy. I to po intensywnym graniu kiedy mój komp robił się gorący ;] Nie miałem na tym systemie zainstalowanego ani U2 ani MW, lecz jako takich problemów większych z działaniem gry nie dostrzegłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted psuje klimat całej seri bo dzieje sie w dzień i to psuje klimat gry. Ale jest fajny
Carbon oczywiscie; ciekawa fabuła, lepsza grafika, policja, bryki. Własna drużyna ,rozbudowany tuning. Jeden brak co brakuje od Underground a to neony jak mi ich brakuje. Szkoda ze w Carbonie ich nie ma. Choć jest w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko...
Robię screeny z gry programem Fraps...i niewiem jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia, bo w jednym poście mieszczą się tylko 2 moje screeny, a chciałbym żeby mieściło się 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:46, kuko7 napisał:

Mam jedno małe pytanko...
Robię screeny z gry programem Fraps...i niewiem jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia, bo w jednym
poście mieszczą się tylko 2 moje screeny, a chciałbym żeby mieściło się 5?


Ściągnij sobie darmową przegląrakę do fotek/screenów Irfan View i tam łatwo możesz zapisywać format .bmp (jakim standardowo zapisują się screeny) do .jpg (o wiele mniejszy rozmiar). Ewentualnie możesz te screeny otwierać w Paintcie i zapisywać jako .jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:46, kuko7 napisał:

Mam jedno małe pytanko...
Robię screeny z gry programem Fraps...i niewiem jak zmniejszyć rozmiar zdjęcia, bo w jednym
poście mieszczą się tylko 2 moje screeny, a chciałbym żeby mieściło się 5?

Zrób tak: Screeny robisz Frapsem. Następnie wchodzisz w painta zapisujesz pod jakąs nazwą i zmieniasz format na JPG. Wtedy zmieszczą Ci się 4 lub nawet 5 zdjęc. Ja tak robię w konkursie NFS Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:11, kuko7 napisał:

Heh, to chyba twój kolega nie grał w poprzednie części NFS...


Właśnie mój kolega przeszedł Underground 2 i grał w Most Wanted Do ,,Taza".


Taz-boss w MW nr. w czarnej liście 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne pytanie, ale zadam. Jak to jest zrobione, że filmiki w Carbonie mają jakość filmu aktorzy są prawdziwi, a otoczenie graficzne z gry. Ktoś mi mówił, ze to jest nakręcony prawdziwy film, tylko przerobiony graficznie do gry czy to prawda.? Jak nie to niech mi ktoś powie jak wie jak to jest robione bo jestem ciekaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:11, Zaix... napisał:

A propo wywalania do windowsa - zaobserwowałem u siebie na komputerze coś, co może tłumaczyć
ten fakt. Otóż moja winda w październiku miała równy rok. Początkowo (czyli rok temu) na dysku
wylądował U2. Potem odinstalowałem U2, a w to miejsce wrzuciłem Most Wanted. Po dwóch miesiących
wyleciało z dysku MW, a we wrześniu tego roku ponownie zainstalowałem U2. I co sie okazało
- Underground 2, który nigdy nie robił mi problemów zaczął wywalać się do windy. I może to
jest właśnie wina tego, że tak się dzieje - winda na której był zainstalowany MW/inny NFS?


Raczej nie. Bo ja nie instalowalem, przed carbonem zadnym innych NFS''ow i tez mi wywala. Juz demo wywalalo. Gra ma poprostu jakiegos bug''a i pewnie w patchu to naprawia, jezeli owy patch wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:24, Carl92 napisał:

Trochę dziwne pytanie, ale zadam. Jak to jest zrobione, że filmiki w Carbonie mają jakość filmu
aktorzy są prawdziwi, a otoczenie graficzne z gry. Ktoś mi mówił, ze to jest nakręcony prawdziwy
film, tylko przerobiony graficznie do gry czy to prawda.? Jak nie to niech mi ktoś powie jak
wie jak to jest robione bo jestem ciekaw:)


Według mnie goście kręcą na taśmę film w rzeczywistości.Póżniej taśme dają do kompa.Potem robią na kompie
świat komputerowy a aktorów zostawiają .Według mnie.Też jestem trochę ciekaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zainstalować różne rzeczy w tuningu z poziomu 2 ?
Bo dostałem w jakimś wyścigu jako nagrodę turbo poziomu 2 i nie wiem jak je zainstalować bo w menu tuningu nic takiego nie ma. Mam zainstalowane wszystko z poziomu 1 i chciałbym teraz to zainstalować, ale nie wiem jak!
Pomocy ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:49, HAGJ napisał:

Wie ktoś jak zainstalować różne rzeczy w tuningu z poziomu 2 ?
Bo dostałem w jakimś wyścigu jako nagrodę turbo poziomu 2 i nie wiem jak je zainstalować bo
w menu tuningu nic takiego nie ma. Mam zainstalowane wszystko z poziomu 1 i chciałbym teraz
to zainstalować, ale nie wiem jak!
Pomocy ;?


Musisz mieć samochód drugiego poziomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkur... za mnie ten NFS: Carbon. Gra jest tak niedopracowana, że nawet grać się nią chce. :/ jak włączę grę, rozegram jeden wyścig, a potem rozpocznę drugi gra zawiesza się... :/ Poza tym w trybie wolnej jazdy brakuje niiezłego fragmentu świata gry (przezroczysty fragment, a gdy się na niego wjedzie to... zawieszka) :/. Spróbuję reinstalować grę, może wtedy nie będzie tych problemów. Aha, dziś zamieszczę screeny z moim Aston Martinem (z trybu kariery, of course :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkur... za mnie ten NFS: Carbon. Gra jest tak niedopracowana, że nawet grać się nią chce. :/ jak włączę grę, rozegram jeden wyścig, a potem rozpocznę drugi gra zawiesza się... :/ Poza tym w trybie wolnej jazdy brakuje niiezłego fragmentu świata gry (przezroczysty fragment, a gdy się na niego wjedzie to... zawieszka) :/. Spróbuję reinstalować grę, może wtedy nie będzie tych problemów. Aha, dziś zamieszczę screeny z moim Aston Martinem (z trybu kariery, of course :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować