Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 13:00, Paweł10 napisał:

Musisz mieć samochód drugiego poziomu:)


eee... czyli :D
kupić jakiś nowy i już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:46, HAGJ napisał:

> Musisz mieć samochód drugiego poziomu:)

eee... czyli :D
kupić jakiś nowy i już ?


Jak kupujesz samochód, to masz pokazane jaki ma poziom
kup poziom 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:34, Paweł10 napisał:

> > Musisz mieć samochód drugiego poziomu:)
>
> eee... czyli :D
> kupić jakiś nowy i już ?

Jak kupujesz samochód, to masz pokazane jaki ma poziom
kup poziom 2


Czesc widze, ze masz w opisie napisane kariera 100% Tz wszystko odblokowane? Bylbys taki mily i moglbys mi wyslac na email chaos666@tlen.pl twojego save. Bo mialem 2 dni temu nagly format i moje savy poszly sie pasc... Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:46, pinu? napisał:

Witam mam pytanie wzialem w carbonie tryb foto i zrobilem zdjecie. Gdzie jest to zdjecie na
dysku?? Prosze o odpowiedź

Ono sie zapisuje na oficjalnej stronie Need for Speed Carbon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:00, Lex napisał:

Takie pytanko. Jak rozpocząć próbę jazdy dowolnej ???

Eee..musisz jeździć po wszystkich miastach zaliczajac jak najwiecej drug, aby podjechali do ciebie przeciwnicy danego terytorium i zaproponowali wyścig. Paskudna rzecz. Właśnei w to gralem i jeździłem jak głupi od jednego końca na drugi i mam narazie 18 zaliczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:18, speedraid napisał:

> Takie pytanko. Jak rozpocząć próbę jazdy dowolnej ???
Eee..musisz jeździć po wszystkich miastach zaliczajac jak najwiecej drug, aby podjechali do
ciebie przeciwnicy danego terytorium i zaproponowali wyścig. Paskudna rzecz. Właśnei w to gralem
i jeździłem jak głupi od jednego końca na drugi i mam narazie 18 zaliczonych :)


Aha, czyli PRÓBA JAZDY DOWOLNEJ to jest to samo, co WYZWANIE KONKURENCYJNEGO ZESPOŁU tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:20, Lex napisał:

Aha, czyli PRÓBA JAZDY DOWOLNEJ to jest to samo, co WYZWANIE KONKURENCYJNEGO ZESPOŁU tak ???

Dokładnei tak@ A teraz idź śmigać w Carbona i zdobądź tą kartę nagród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zaprezentować screeny z moim Aston Martinem, więc je pokazuję. ;) Dodam jeszcze, że jeździłem nim, aż do podbicia dzielnicy Silverton (tej, która odblokowuje SLR McLarena :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze Mercedes Benz SLR McLaren. :) To bryka, którą jeżdżę obecnie.

PS. Wielkie THX speedraid. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kupiłem NFS Carbon ale mam problem gdy po wpisaniu hasła daje dalej wyskakuje mi błąd z Direcx-em :( Tresc błedu jest nastepujaca: "Installation cannot continue because this game requires DirectX 0 or higher on your system" Mam karte graficzna Geforce nVidia 7300 i DirectX 9.0C a jednak wyskakuje mi coś takiego :/ Niewiem co robić :( Pomóżcie... próbowałem wszystkiego co umie zciągałem z microsoftu nowe sterowniki z nVidi wszystko odinstalowywałem i insalowałem na nowo a jednak nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli miałeś demo, spróbuj je odinstalować i wyrzucić wszystkie wpisy w rejestrze na temat Carbona. Następnie spróbuj zainstalować ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą niemyły incydent ... zrobiłem sobie Eclipsea i zdążyłem zrobić tylko jedną fotkę, po czym sam z siebie zrestartował mi się komputer. Pomijając to, że jakąć godzine siedziałrm na tym aby jakoś ustawić te vinyle, to po aucie nie ma śladu ... mam tylko tą fotkę ... miałem zrobić jeszcze w wersj czarnej, ale się już nie udało.
Btw. felgi troche kiczowato wyglądają, bo robione autosculptem. Nie wiem dla czego, ale jak próbowałem przeglądać te gotowe to nie było widać tekstór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 08:37, Paweł10 napisał:

Wygrał ktoś całą serię prób i te inne rzeczy, żyby mieć wszystko odblokowane???

Ja przeszedłem cała serię prób, która była łatwa, ale na pewno nie będę miał wszystkiego odblokowane, no chyba, że wymyślą program do modyfikacji sejwów w Carbonie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować