Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Własnie rozmawiałem z Michałem Ravnem i mówi że ma Koeningsega od początku, a zaczął tym samym samochodem co ja. Co mam zrobic zeby go odblokować? W kartach nagród nei ma, a wszystko poza tym przeszedłem. Proszę o kontakt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Clicku napisali, że wymagania do Carbona to m.in. 128 RAM i 512 graf. Jak mniemam powinno być na odwrót, tak? Jakie są prawidłowe wymagania do NFS:Carbon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:29, fire-fighter napisał:

Nie miałem dema i tym bardziej niewiem co jest grane :/

zalezy o co ci chodzi bo my piszemy caly czas o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest moj wczorajszy post: Witajcie kupiłem NFS Carbon ale mam problem gdy po wpisaniu hasła daje dalej wyskakuje mi błąd z Direcx-em :( Tresc błedu jest nastepujaca: "Installation cannot continue because this game requires DirectX 0 or higher on your system" Mam karte graficzna Geforce nVidia 7300 i DirectX 9.0C a jednak wyskakuje mi coś takiego :/ Niewiem co robić :( Pomóżcie... próbowałem wszystkiego co umie zciągałem z microsoftu nowe sterowniki z nVidi wszystko odinstalowywałem i insalowałem na nowo a jednak nic :/
Napisano mi zebym odinstalował demo którego nie mam :/
Chiałbym wkoncu zagrac ale nie wiem co jest grane... gdy sprawdzam wymagania pokazuje mi sie błąd Display Device NVIDIA GeForce 7300 GS zciągnięcie sterowników też nic nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:41, speedraid napisał:

Własnie rozmawiałem z Michałem Ravnem i mówi że ma Koeningsega od początku, a zaczął tym samym
samochodem co ja. Co mam zrobic zeby go odblokować? W kartach nagród nei ma, a wszystko poza
tym przeszedłem. Proszę o kontakt! :)



CCX ma kazdy na poczatku i nowe Camaro z 2006 roku :) Musisz wybrac Szybki wyscig, nastepnie wybor samochodu. Szczałka ma klawiaturze zmieniasz rodzaj samochodow np na standartowe, dodatkowe itd. W dodatkowych jest CCX ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:26, skubsa napisał:

>
Nie podoba mi sie :/A zwłaszcza maska zostaw sam gażnik a to obok niego daj na sam dół

zobacze. ale napweno jeszcze dzisiaj go zrobie i dam screeny.
no, moze tego zostawie bo mi sie podoba ( kazdy ma inny gust :) ale zrobie jeszcze jednego to wtedy powiesz co o nim sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:42, fire-fighter napisał:

to jest moj wczorajszy post: Witajcie kupiłem NFS Carbon ale mam problem gdy po wpisaniu hasła
daje dalej wyskakuje mi błąd z Direcx-em :( Tresc błedu jest nastepujaca: "Installation cannot
continue because this game requires DirectX 0 or higher on your system" Mam karte graficzna
Geforce nVidia 7300 i DirectX 9.0C a jednak wyskakuje mi coś takiego :/ Niewiem co robić :(
Pomóżcie... próbowałem wszystkiego co umie zciągałem z microsoftu nowe sterowniki z nVidi wszystko
odinstalowywałem i insalowałem na nowo a jednak nic :/
Napisano mi zebym odinstalował demo którego nie mam :/
Chiałbym wkoncu zagrac ale nie wiem co jest grane... gdy sprawdzam wymagania pokazuje mi sie
błąd Display Device NVIDIA GeForce 7300 GS zciągnięcie sterowników też nic nie dało :(

Zrzyć zawartość płytki na twardy tylko usuń( z tego co zrzucisz) folder z directem i wytedy spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... powie mi ktos co musze robic z tym MusicExtraktorem .... tak krok po kroku ... bo niby czekalm 10 min tam sie cos robilo a na koniec jakies ruskie napisy i bach ... a muzy nie widze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:18, syriusz.b napisał:

Ludzie... powie mi ktos co musze robic z tym MusicExtraktorem .... tak krok po kroku ... bo
niby czekalm 10 min tam sie cos robilo a na koniec jakies ruskie napisy i bach ... a muzy nie
widze ..


Nie wiem, jak jest z najnowszym, ale w starszych wklejało się plik .exe programu (czyli samego MusicExtractora) do folderu z muzyką, uruchamiało się go i czekało :). Potem folder z muzyką był gdzieś umieszczany, ale już nie pamiętam ścieżki. Spróbuj, powinno pomóc. Niestety, nie mam Carbona, żeby powiedzieć ci dokładnie, ale chyba znajdziesz folder z muzyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:17, ProChaoS napisał:

CCX ma kazdy na poczatku i nowe Camaro z 2006 roku :)

Niestety nie ma :/ Wszystk oprzezukałem, a mam 100 % gry... co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:45, speedraid napisał:

> CCX ma kazdy na poczatku i nowe Camaro z 2006 roku :)
Niestety nie ma :/ Wszystk oprzezukałem, a mam 100 % gry... co mam zrobic??



Poszukaj go w zakladce "samochody nie standartowe". W poscie zalanczam mojego CCX''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:22, ProChaoS napisał:

> > CCX ma kazdy na poczatku i nowe Camaro z 2006 roku :)
> Niestety nie ma :/ Wszystk oprzezukałem, a mam 100 % gry... co mam zrobic??


Poszukaj go w zakladce "samochody nie standartowe". W poscie zalanczam mojego CCX''a :P

uhh fajny. serio.
z sprzodu przypomina troche porsche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:22, ProChaoS napisał:

Poszukaj go w zakladce "samochody nie standartowe". W poscie zalanczam mojego CCX''a :P

Niestety nic nie ma. Ehh, czemu?? Przecież mam originalną grę jak reszta i go nie mam..w niestandardowych mam tylko BMW M3 GTR, Audi Le Mans, Lamborghini Murcielago, straż pożarną, wóz Crossa i inne samochody policyjne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:53, Furion III napisał:

Co trzeba zrobić, aby odblokowac nissan skyline gtr?

Przejdź najlepiej całą gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061031185526.jpg to jest mój drift z dema, oczywiście teraz na tej samej trasie mam już o wiele więcej. :} czy ktoś ma już eclipsa z 99? Beznadziejne są niektóre karty nagród.Kiedy zbierałem na milion kasiorki to nie miałem wyboru i musiałem zaopatrzyc się w nowy wóz, gdyż jechałem ciągle chragerem 2 poziomu, a zostały mi dwa ostatnie wyścigi, tj, z Darius i kimś tam jeszcz(A już miałem 960 tys).Tak samo jak karty z zapełnieniem garażu tylko muscle carami.Powinni to jeszcze raz przemyśleć i poprawić;/A co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować