Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 16:27, super bizon napisał:

Jakie macie drifty bo ja mam demo i tyle nadriftowałem :D przypominam ze w demo sa tylko 2
okrążenia wiec sa ograniczone możliwosci

w pelnej wersji tez sa tyklo 2 okrazenia, przynajmniej w mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:36, JayC napisał:

> Ludzie... powie mi ktos co musze robic z tym MusicExtraktorem .... tak krok po kroku ...
bo
> niby czekalm 10 min tam sie cos robilo a na koniec jakies ruskie napisy i bach ... a muzy
nie
> widze ..

Nie wiem, jak jest z najnowszym, ale w starszych wklejało się plik .exe programu (czyli samego
MusicExtractora) do folderu z muzyką, uruchamiało się go i czekało :). Potem folder z muzyką
był gdzieś umieszczany, ale już nie pamiętam ścieżki. Spróbuj, powinno pomóc. Niestety, nie
mam Carbona, żeby powiedzieć ci dokładnie, ale chyba znajdziesz folder z muzyką?


no właśnie tak zrobiłem i cos długo sie tam robiło i nagle wyskoczyl napis z ruskimi znaczkami i dalem ok i okienko zniknelo ... a muzyki nie widze nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:03, Furion III napisał:

czy jest jakiś dobry sposóB na pokonanie DARIUSA w kanionie?
Ja śCIGAM SIE GALLARDO, I NIE UMIEM Z NIM WYGRAć.

Ja też ścigałem się z nim Gallardo i jedyna dobra metoda to jak najpóźniej hamować i używać hamulca ręcznego, ale tak aby nie wytracić prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:28, Blade2 napisał:

> Przeszłem całego i to chyba najgorsza część NFS.
A dlaczego tak sądzisz ????

Nie wiem poprostu chyba mi sie to nudzić zaczyna, bo Carbon to prawie to samo co most wanted tylko 1 nowy tryb gry i pojawia sie w grze tylko 4-5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:36, falloutboy napisał:

Nie wiem poprostu chyba mi sie to nudzić zaczyna, bo Carbon to prawie to samo co most wanted
tylko 1 nowy tryb gry i pojawia sie w grze tylko 4-5 razy.

Założę się, że przeszedłeś go w kilka godzin. Mam rację ???? Bo jeśli tak, to napewno Ci się znudził bo przechodziłeś go tylko dlatego żeby było. Przecież powinno się mieć satysfakcję z grania w taką grę, a nie przejść ją na czas. A autosculpt ???? Przecież to jest to czego w MW nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:40, Blade2 napisał:

> Nie wiem poprostu chyba mi sie to nudzić zaczyna, bo Carbon to prawie to samo co most
wanted
> tylko 1 nowy tryb gry i pojawia sie w grze tylko 4-5 razy.
Założę się, że przeszedłeś go w kilka godzin. Mam rację ???? Bo jeśli tak, to napewno Ci się
znudził bo przechodziłeś go tylko dlatego żeby było. Przecież powinno się mieć satysfakcję
z grania w taką grę, a nie przejść ją na czas. A autosculpt ???? Przecież to jest to czego
w MW nie było....

Po czesci masz racje na koniec gralem prawie za kare, tylko dla tego ze moja siostra chciala miac wszyskie czesci i samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:45, falloutboy napisał:

Po czesci masz racje na koniec gralem prawie za kare, tylko dla tego ze moja siostra chciala
miac wszyskie czesci i samochody.

to dlaczego nie grala twoja siostra??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do autoskulpt to on mi się wcale nie podoba, części w aftermarkt są ciekawsze (choć też nie wszystkie). Drift jest dobry, ale 7 czy 8 driftów na całą grę to chyba jakiś żart. Ja chciałem grać od początku tunerami, nie mogłem się doczekać momentu w którym dostane Lancera Evo IX MR, no ale w końcu go dostałem po przejściu bodajże ponad 80 % gry. Do tej pory od początku jeździłem Nissanem 240 SX i za wygrane wyścigi dostawałem muscle cary albo exotiki, czemu nie tunery. Beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja chciałem

Dnia 19.11.2006 o 17:52, Kasendrol napisał:

grać od początku tunerami, nie mogłem się doczekać momentu w którym dostane Lancera Evo IX
MR, no ale w końcu go dostałem po przejściu bodajże ponad 80 % gry. Do tej pory od początku
jeździłem Nissanem 240 SX i za wygrane wyścigi dostawałem muscle cary albo exotiki, czemu nie
tunery. Beznadzieja!

Z dostawaniem samochodów to nie do mnie. Mi się ta część podobała. Jeden minus tej gry to długość. Carbon jest poprostu za krótki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, długa to ona nie jest. Kolejnym minusem jest mała ilość driftów. No i poza otrzymywaniem niechcianych
samochodów z innych klas (Moim zdaniem powinno być tak że jeśli jeździsz tunerami to powinieneś dostawać tunery, ale to tylko moje zdanie) to wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie Carbon to za krutka gra.
w underground 2 i most wanted sie troche pomęczyłem a carbon lekko przeszłem w ciągu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 18:25, falloutboy napisał:

Naprawde fascynujace zajecie, moze jezdzic na miejsce wyscigu tylko na pierwszym biegu to znacznie
wydluzy czas gry...:D:P



jeżdżenie do każdego wyścigu jest nieciekawa a jak mi sie nudzi to sobie driftuje i przy oakzji zarabiam kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:51, falloutboy napisał:

Az tak dobra to ona nie jest zeby cala gre przejsc. Chce se po porostu pojezdzic, prosila wiec
jej przeszlem :P

aha...wiesz, nie ujawniales szczegolow wiec myslalem....xD

nie no zart. teraz wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować