Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 17:03, Furion III napisał:

czy jest jakiś dobry sposóB na pokonanie DARIUSA w kanionie?
Ja śCIGAM SIE GALLARDO, I NIE UMIEM Z NIM WYGRAć.


jaka siara. niemuc wygrać z dariusem mając galardo. hehe... ja go pokonałem Nissanem 350Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:08, DDK napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&pid=3458

Żeby się nie powtarzać, dam tu link do mojego troszkę starszego posta. Mam nadzieję, że w końcu
się znajdzie ktoś, kto miał podobny problem i/lub go potrafi rozwiązać (Ehh... nadzieja bywa
matką głupich :P). Dodam, że miałem dokładnie to samo z Most Wanted.

Już pisałęm jak to rozwiązać. Zrzuc instalator na twardy,i usuń niego folder directx i wtedy spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu !!! Już jedną karierę przeszedłem :D Zostały dwie....Teraz gram Tunerami :D Tylko pytanie jedno mam. Grałem egzotykami i czemu w tamtym profilu są też niektóre Muscle i Tuners ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:59, Steven8 napisał:

Juhu !!! Już jedną karierę przeszedłem :D Zostały dwie....Teraz gram Tunerami :D Tylko pytanie
jedno mam. Grałem egzotykami i czemu w tamtym profilu są też niektóre Muscle i Tuners ??

Bo wybór jest ytylko na początek możesz zacząć egzotykami z skończyć tunerskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 20:51, nazgul47 napisał:

I po kiego ch*** dali Corvette do Muscle? To Tuner bądź Egzotic być powinien!

Bo corvetta to samochód amerykański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale no kurde, jakby nie patrzeć nie pasuje do Muscle. Na tej podstawie można twierdzić, że Toyota Supra jest samochodem Egzotycznym, bo marka Toyota ma Japońskie korzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lool to jest nie możliwe ta tej trasie sie ledwo 300 wyciąga jakies trainery masz przyznaj sie! albo to fake bo to poprostu nie możliwe chyba ze są jakies specjalne sposoby ze tam nabijasz sobie combosy no to moze wtedy :)

jak możesz to prosił bym cie o nagranie filmiku plax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 20:56, nazgul47 napisał:

Ale no kurde, jakby nie patrzeć nie pasuje do Muscle. Na tej podstawie można twierdzić, że
Toyota Supra jest samochodem Egzotycznym, bo marka Toyota ma Japońskie korzenie!

Sory ale muscle to amerykańskie, egzotyki to europejskie, tuners to japońskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty nie powiesz? Normalnie wiadomość z ostatniej chwili ;) Chodzi mi o to, że gdyby patrzeć na samochody tą zasadą, to Supra w Egzotic być powinna. Moim zdaniem Corvetta nie powinna być w Muscle bo ma inną "duszę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej możliwe.Filmiku akurat nagrać sposobności nie mam. Ale inni też wykręcali tu wysokie wyniku , to ci powiedzą, iż jest to możliwe.Pozatym jak wspomniałem, to był drift z demka , a teeraz mój wynik jest o wiele lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować