Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 17:18, Steven8 napisał:

> niektore sa w kartach nagrod, ale nie wszystkie. musisz sam zobaczyc.
> ale eby miec wszystkie wozy ( muscle..... ) bedziesz chyba musial przejsc cala kariere


Ale to muszę stworzyć nowy profil i grać Tunerami a później jeszcze jeden profil i grać Muscle,tak
?

nie wiem sam zobacz. mam dopiero 95% i gram z musclelami. ale jak ci sie niechce to poczekaj troche a jak ja bede tak daleko to ci powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:56, Steven8 napisał:

Ale ja chcę odblokować wszystkie auta...I muszę mieć osobno trzy profile na każdą grupę aut
??

Tzn. wiesz co mi sie zdaje że jednak po przejściu kariery jedną klasą masz wszystkie samochody,np. ja przeszedłem Tuner a mój brat Muscle i mamy te same samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:19, Markus89 napisał:

Wtedy nic ci to nie da. Musisz grać na jednym profilu. Dajesz kariera i tworzysz nową ;]

Zgadzam się ze Steven8. gdyż tworząc nową karierę jest potrzebny nowy profil. Sprawdzałem i chyba przejdę se jeszcze raz, zeby odblokować wszystkie karty nagród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:56, Steven8 napisał:

Ale ja chcę odblokować wszystkie auta...I muszę mieć osobno trzy profile na każdą grupę aut ??

Ale po co 3 profile? W grze są 43 samochody i żeby je odblokować wystarczy mieć 100% kariery oraz zdobyte te karty nagród w których są dodatkowe samochody. Można też grać przez internet wtedy też się odblokowuje bodajże 3 samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że karty nagród też trzeba osobno w każdym profilu przechodzić... No cóż to zaczynam karierę Tunerami...później Muscle...SZkoda ze te karty nagrody trzeba w każdym progilu przechodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 18:01, Hewios napisał:

ej moze t glupie pytanie ale jak mozna sprawdzic karty nagrod

Masz to w głównym ekranie :) Tam gdzie wybierasz szybki wyścig, karierę i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:56, Steven8 napisał:

Ale ja chcę odblokować wszystkie auta...I muszę mieć osobno trzy profile na każdą grupę aut
??


jak mialem 53% to mialem tunera i 2 muscle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 18:01, Michał Raven napisał:

Ale po co 3 profile? W grze są 43 samochody i żeby je odblokować wystarczy mieć 100% kariery
oraz zdobyte te karty nagród w których są dodatkowe samochody. Można też grać przez internet
wtedy też się odblokowuje bodajże 3 samochody.


To nie trzeba każdą klasą osobno przechodzić kariery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK macie rację. Skończyłem karierę i mam w karierze 33 auta a w kartach nagród jest 10 do odblokowania. Sorry za całe zamieszanie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 17:59, speedraid napisał:

Zgadzam się ze Steven8. gdyż tworząc nową karierę jest potrzebny nowy profil. Sprawdzałem i
chyba przejdę se jeszcze raz, zeby odblokować wszystkie karty nagród :D


Nie musisz. Wystarczy grać na tym samym profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. A o co chodzi z tymi wyzwaniami (obrazek)??
2. I jeszcze mam nieodblokowaną kartę nagrody odblokuj 33 auta a przeszedłem całą karierę. O co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 18:12, Steven8 napisał:

1. A o co chodzi z tymi wyzwaniami (obrazek)??


Trzeba mieć garaż pełen tylko samochodów danej klasy i chyba to jest 6 wozów x klasy.

Dnia 20.11.2006 o 18:12, Steven8 napisał:

2. I jeszcze mam nieodblokowaną kartę nagrody odblokuj 33 auta a przeszedłem całą karierę. O co biega ?


Ja miałem dopiero odblokowane 34 wozy, kiedy miałem zaliczona tą kartę i czym samym odblokowałem BMW M3GTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować