Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 06:36, Dead-pl napisał:

Jest już patch 1.3 :]

Był byś tak miły i podałbyś linka. Twoje zachowanie jest dosyć dziwne, jeżeli o czymśinformujesz to zazwyczaj link też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu patvh mam nadzieje że coś poprawią.A i chyba nietrzeba linka przecież powinno być tak jak w Underground2 czyli dajesz własna rozgrywka/szybki mecz i włączy sie przeglądarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 06:36, Dead-pl napisał:

Jest już patch 1.3 :]



Chyba nie ma tego patcha,bo na portalach o NFS o tym nie piszą i wogóle w necie nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 07:55, Dead-pl napisał:

http://www.3dgamers.com/news/more/1096486353/

Dla tych co nie potrafią szukać :P Co ty tylko www.gry-online.pl ? :P

nareszcie jest ten patch juz tak dlugo na nie go czekalem. mam nadzieje ze po jego instalacji gra mi sie nie bedzie wylanczala.

aha tutaj daje wam jeszcze mojego Shelby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 08:35, NyGgA MiLy napisał:

A ja już ściągam patcha.Ciekawe,co poprawia...

tak samo jak ja. ale jesli ci sie uda go zainstalowac to bedziesz normalnie master blaster xD
nie no zart. jak ci sie uda to prosze napisz jak ci sie to udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 08:54, Mr.Boom napisał:

> A ja już ściągam patcha.Ciekawe,co poprawia...
tak samo jak ja. ale jesli ci sie uda go zainstalowac to bedziesz normalnie master blaster
xD
nie no zart. jak ci sie uda to prosze napisz jak ci sie to udalo.



Klech!!Skąd wiediziałeś,że jest zrypany?:)
Kurde,nie działa.Pojawia się ekran taki starodawny i nic?No nie wiem,jak to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:00, NyGgA MiLy napisał:

> > A ja już ściągam patcha.Ciekawe,co poprawia...
> tak samo jak ja. ale jesli ci sie uda go zainstalowac to bedziesz normalnie master blaster

> xD
> nie no zart. jak ci sie uda to prosze napisz jak ci sie to udalo.


Klech!!Skąd wiediziałeś,że jest zrypany?:)
Kurde,nie działa.Pojawia się ekran taki starodawny i nic?No nie wiem,jak to zrobić...

ha! zrypany jak caly ta gra.
patch byl zrobiony zeby poprawic pare bugow w karierze i multiplayer, a teraz ????

chociarz...jak u mnie sie sciagnal to na lewym dolnym rogu ekranu pojawil sie taki plik do edytora chyba.
mysle ze to miala byc instrukcja obslugi ale i tak jej nie rozumie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie innej natury... Jeśli zakupiłem na gram.pl NFSC to mogę go tu zarejestrować aby dostać za niego wPLN?? Czy też nie wchodzi to w rachubę, bo jest to inny wydawca, a wPLN dostaje się tylko za gry wydane przez CD-P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:05, robin11712 napisał:

Mam pytanie innej natury... Jeśli zakupiłem na gram.pl NFSC to mogę go tu zarejestrować aby
dostać za niego wPLN?? Czy też nie wchodzi to w rachubę, bo jest to inny wydawca, a wPLN dostaje
się tylko za gry wydane przez CD-P??



Chyba wyślą Ci kod mailem.Ale pewien nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dziwny problem: zacząłem karierę w klasie Tuner i jak dotychczas, Mazda 3 i Eclipse zachowują się dziiiwnie. Podczas jazdy na 3/4 biegu, auto jakoś dziwnie przyhamowuje... po włączeniu nitro wręcz zwalnia! Podczas tego dziwnego zachowania słychać cichy pisk opon, jakby cos hamowało... światła stopu się nie świecą, klawiatura się nie zacina... auta z napędem na tył zachowują się normalnie. O co tu chodzi? Kierownica jest odłączona (wyjęta wtyczka) więc nie może się "wcinać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem przez weekend i faktycznie bardzo szybko sie to przechodzi. Mam 25% gry (wolę się nią delektować). Wydaje mi się, żę jak na mój sprzęt, gra chodzi nawet dobrze. Na uśrednionych detalach, bardziej haczy jedynie jak mam do czynienia z większą liczbą zawodników.
Do windy wywala dość często, ale zawsze mam to szczęście, że przed tylm udaje mi się zapisać stan gry.
Jak na razie dużo częście nie odblokowałem, ale i tak przy tuningu można spędzić sporo czasu, szczęgólnie przy doborze i ustawianiu vinylów.
Jak wróce do domu (teraz jestem na praktykach :P), to pokażę wam mój nowy projekt RX-8, którego zrobiłem dziś rano i nadal jeżdżę nim w karierze. Wrzucę także mały projekt Chryslera C300 (dużo w nim nie zmieniałem, bo jedynie bodykit, felgi, spoiler i kolor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 13:53, Dante Dy`nei napisał:

Ja pograłem przez weekend i faktycznie bardzo szybko sie to przechodzi. Mam 25% gry (wolę się
nią delektować). Wydaje mi się, żę jak na mój sprzęt, gra chodzi nawet dobrze. Na uśrednionych
detalach, bardziej haczy jedynie jak mam do czynienia z większą liczbą zawodników.
Do windy wywala dość często, ale zawsze mam to szczęście, że przed tylm udaje mi się zapisać
stan gry.


dlatego prubowalem dzisiaj rano sciagnac patch bo myslalem ze to pomoze. ale byl zrypany, i to nietylko
u mnie NyGga MiLy tez tak mial :(

ps: kiedy zrobisz konkurs na najlepsze auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]

To chyba coś z klawiaturą.Sprawdź rozłożenie klawiszy,ewentualnie odłącz i podłącz klawiaturę.Bardzo dziwny problem.Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć,co to jest.Zastosuj się do moich rad.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 14:59, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]

To chyba coś z klawiaturą.Sprawdź rozłożenie klawiszy,ewentualnie odłącz i podłącz klawiaturę.Bardzo
dziwny problem.Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć,co to jest.Zastosuj się do moich rad..
:)

a jak to nie pomoze to najlepsza metoda jest zainstalowanie gry odnowa...tylko nie wiem czy ci sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać pytanie. Mam już 100 % kariery ... i wszystkie terytoria...Można jakoś zaliczyć te 50 wyzwań żeby nie zaczynacć nowej kariery ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 15:52, Steven8 napisał:

Chciałbym zadać pytanie. Mam już 100 % kariery ... i wszystkie terytoria...Można jakoś zaliczyć
te 50 wyzwań żeby nie zaczynacć nowej kariery ??

Taa...musisz po prostu jeździc tu i tam. Napisz konkretniej o co chodzi, bo moze być 50 wyścigów jazdy dowolne, 50 szybkich wyścigów ...jeżel io mnei chodzi to właśnie odblokowałem kolejne dwie karty. Jeszcze 3 i GAME OVER :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie jest screen w moim poście. W kartach nagród jest takie coś jak zalicz 50 wyzwań. a ja mam 100 % kariery i wszystkie terytoria...i mozna to zaliczyc jakos bez zaczynania nowej kariery ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować