Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dzisiaj spotkał mnie szok... Po tym, jak EA sknociło NFS (zarówno Most Wanted jak i Carbona) na PlayStation2, miałem serdecznie dość. Poszedłem dzisiaj do MM i mój wzrok przyciągnęło pudełko z artystycznie brzmiącym tytułem "Burnout: Revenge". Pełen obaw o gre (na okładce widnieje logo EA) zacząłem obracać pudełko w dłoniach. Przyszedłem co prawda po co innego, ale - jak to ja - nauczony doświadczeniem miałem stówkę "dla siebie". Zapłaciłem 80 zł i z nową gierką powędrowałem do domu. Byłem gotów na zawód, jakich ostatnio wiele od EA. Tymczasem... Otrzymałem tytuł który dosłownie kopie w twarz. Graficznie przedstawia się to wręcz powalająco... Rozumiem, że że to Criterion stworzył Burnouta4, a EA go wydało... Ale na Boga, gdyby zastosowali ten silnik w Carbonie, to była by zupełnie inna gra! Nie ma przesadnego motion blura, nie ma tych wszystkich uchybień, jakie są w Carbonie... Ta gra po prostu kipi od miodu i nie mam pojęcia, jak Criterion wykrzesał taką grafę z PS2... Gameplay? Do tej pory nie wiem, jak oderwałem się od tego tytułu... Morda samoistnie przekształca się w banana, a radocha jest nieziemska... Faktem jest, że Burnout polega na sianiu rozwały w mieście, ale on zatyka. Nigdy nie byłem fanem niszczenia samochodów, jednak to... Ta gra... Ona po prostu wymiata. Carbon na tym enginie wyglądałby o 2 nieba lepiej. Carbon? Chyba go odinstaluje... Nie dość że się gotuję na myśl o straconych save''ach, to jeszcze gra samoistnie się wyłącza... Burnout? Chyba właśnie znalazłem kolejny powód, by kupić NextGena. Burnout5 będzie na PS3 i X360. Jeden zestaw PlayStation 3 60GB + Burnout5 + GT HD proszę z dostawą do domu :]
EA - idźcie wy w końcu po rozum do głowy, bo właśnie dzięki Burnoutowi (pośrednio waszej grze) zobaczyłem błędy Carbona. Nie dość że starsza, to lepsza. Burnout górą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Hehe,to nie ten temat ;P.
W sumie,to mogłeś kupić FlatOuta 2 na PC.Gra wielokrotnie lepsza od Burnouta,tańsza i na pewno dostarcza więcej radochy.Ale jak już kupiłeś...to zwróć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:49, RX-8 napisał:

Grałeś w BurnOuta? Bo coś mi się wydaje, że nie koniecznie...



Kojarzę co to jest.Widziałem,ale nie grałem.Ale przy Flatout 2 szczęka sięga jądra ziemi w opadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie w Carbonie Dogde Viper. Z tuningowałem ale bardzo słabe ma zagrety i ciezko nad nim zapanować. Zna ktoś jakis sposó zeby było łątwo nad nim zapanować.

Chyba jednak przyslowie Coś za Coś sie sprawdza
Mega Szybkość za zakrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak się nie mylę to ten samochód jest w klasie Muscle...a one nie mają dobrego prowadzenia...za to jak mówisz są bardzo szybkie i mają fajnego kopa...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:53, struksik napisał:

A to moje Lamborghini Murcielago. :)


fajny samochód .ale niepodoba mi sie wlot powietrza na dachu i felgi są zamałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku jeździłem tunerami, później kupiłem sobie Aston Martina i miałem ten sam problem, nie był zwrotny. Dlatego szybko go sprzedałem i dalej śmigałem tunerami (Nissan 240 SX, potem Evo IX MR) Nie ma to jak Tuner:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:55, RX-8 napisał:

Zagraj, potem pogadamy. FlatOut2 jest spoko, ale Burnout go zgniata. Od ręki. Graficznie, grywalnościowo,
jakkolwiek chcesz. Hektolitryy mioduuu... :D



Graficznie?To już PS2 graficznie są lepsze od PC?Zagraj w Flatouta 2 na max. Detalach i zobacz,co ładniej wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:01, Carl92 napisał:

Raczej on nie jest w klasie Musle tylko Egzotyczne czy Tuningowe jakoś tak. Wiem ze jest sportowy
i niebieski.

Tak wiem...jest sportowy i niebieski i jest też w klasie Muscle, bo nim jeździłem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:01, Kasendrol napisał:

Ja od początku jeździłem tunerami, później kupiłem sobie Aston Martina i miałem ten sam problem,
nie był zwrotny. Dlatego szybko go sprzedałem i dalej śmigałem tunerami (Nissan 240 SX, potem
Evo IX MR) Nie ma to jak Tuner:)


skąd wziąłeś nissana 240 SX .ja przeszłem 91% gry i niema takiego w autokomisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować