Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 18:05, Carl92 napisał:

To własnie chodzi mi o sportowego ma niezlego kopa ale zakrety okropne i ciezko nadnim zapanowac
i czy jest jakis sposob by temu zaradzić.

Raczej nie...Popatrz sobie na statystyki samochodów z klasy Muscle...mają bardzo dobre przyśpieszenie, dobrą prędkość maksymalną, ale słabe prowadzenie...więc raczej tego nie zmienisz...możesz kupić co najwyżej wszystko w osiągach na maxa, to może jazda trochę się poprawi...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Carbonie jest coś takiego jak "Menedżer profili"?? Że się można wylogowować zapisać [B]PROFIL[/B](nie karierę) Wie ktoś może ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie mamy co gadać, do czasu aż nie zagrasz. Fizyka, radocha... To wszystko jest kilka razy lepsze... Nie mam sensu ciągnąć tej dyskusji. Grafa? Bleh, wierz mi, jak odpaliłem to spojrzałem na PS2, zastanawiając się, czy ktos nie podmienił go na NextGena. Odbicia, trasy, detale... Mozna dostać pomylenia. Powtórzę się - Zagraj, pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:09, Steven8 napisał:

A gdzie w Carbonie jest coś takiego jak "Menedżer profili"?? Że się można wylogowować zapisać
[B]PROFIL[/B](nie karierę) Wie ktoś może ?


moim zdaniem zapisując karierę zapisujesz całą grę ,a jak chcesz skasować profil to wychodzisz z gry i usówasz go normalnie w plikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


No może...chyba mnie przekonałeś ;)
Tylko czy warto kupić PS2 dla 1 gry?To już wolę NeXt-GeNa albo lepszy komp ;)Ale jak będę miał okazję,to zagram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja kupiłem PS2 dla Gran Turismo 4. A że worek z innymi, bardzo dobrymi, tytułami się rozwiązał i gram na PS2 duużo więcej niż się spodziewałem, to inna sprawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:11, Hewios napisał:

ja prezentuje moj noy nabytek w karierz


niezłe auto ale ja zawsze znajde jakiś chaczyk i niepodoba mi sie przud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:01, Carl92 napisał:

Raczej on nie jest w klasie Musle tylko Egzotyczne czy Tuningowe jakoś tak. Wiem ze jest sportowy
i niebieski.

naturalnie ze jest w klasie muscle chlypie! co ty....dodge viper tuningowy albo egzotyczny...nieeee..nigdy.

ale w cale nie jest tak ciezko nad nimi zapanowac jak wszyscy mowia. przechodze kariere z klasa muscle i jedyna rzecz, ktora trzeba umiec to jest obslugiwanie sie hamulcem recznym w zakretach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy lecz potrzebuje pomocy od was chce sie zorientować na jakich sprzetach gracie w Carbona

Mój sprzet juz mi troszke słuzy i nie jest zarewelacyjny wiec:
Procesor: Celeron D 2.13 Ghz
Ramy 1.24 Gb DDR
Dysk: WD 80 GB
Grafike mam narazie zintegrowana i tu wlasnie moje pytanko jaka grafike bym musiał zakupić żeby pograć w wyżej wymieniona gre ?
(Oczywiście moge podpiać tylko graficzke pod AGPx8)
złacza PCI-E niestety nie posiadam
Mysle nad GeForce 7600 GS

Pozdrawiam i prosze o pomoc i opinie

GG: 4554504
Mail: marcinlodz86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:54, Mr.Boom napisał:

ale w cale nie jest tak ciezko nad nimi zapanowac jak wszyscy mowia. przechodze kariere z klasa
muscle i jedyna rzecz, ktora trzeba umiec to jest obslugiwanie sie hamulcem recznym w zakretach.

He, ja też przechodzę karierę klasą Muscle i trzeba się przyzwyczaić do tego typu samochodów, które na zakrętach tył wyrzucają...he, a potem jest już OK! Jak ja przeniosłem się z muscle na exotic to byłem zdziwiony, że nawet na najmniejszych zakrętach trzeba chamować...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam GF6800GS pod AGP 8 i chodzi mi na maxymalnych detalach plus AA itd. Karta chodzi po 450 zlotych. Proponowalbym kupic GF 7800GT lub cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:55, ReleK napisał:

Grafike mam narazie zintegrowana i tu wlasnie moje pytanko jaka grafike bym musiał zakupić
żeby pograć w wyżej wymieniona gre ?
(Oczywiście moge podpiać tylko graficzke pod AGPx8)
złacza PCI-E niestety nie posiadam
Mysle nad GeForce 7600 GS

Po pierwsze powiedz na jakich detalach byś chciał grać w Carbona? I ile byś chciał na nią wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:58, kuko7 napisał:

He, ja też przechodzę karierę klasą Muscle i trzeba się przyzwyczaić do tego typu samochodów,
które na zakrętach tył wyrzucają...he, a potem jest już OK! Jak ja przeniosłem się z muscle
na exotic to byłem zdziwiony, że nawet na najmniejszych zakrętach trzeba chamować...;]

na wlasnie. ale jak by nie bylo tego zachowania samochodu w zakretach to ta gra byla by calokwitym dolem mowie ci.

muscle gora!

( dodge viper tunerem??? skandal!!!! nigdy!!!! [ nie dotyczy ciebie] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:00, kuko7 napisał:

> Grafike mam narazie zintegrowana i tu wlasnie moje pytanko jaka grafike bym musiał zakupić

> żeby pograć w wyżej wymieniona gre ?
> (Oczywiście moge podpiać tylko graficzke pod AGPx8)
> złacza PCI-E niestety nie posiadam
> Mysle nad GeForce 7600 GS
Po pierwsze powiedz na jakich detalach byś chciał grać w Carbona? I ile byś chciał na nią wydać?


Na grafike mam zaplanowane ok 400 - 500 zł
Co do detali to medium bo high to raczej nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 18:17, Kasendrol napisał:

Nissan 240SX by Kasendrol:)

jak tak gapie sie na twoje cacko to bardzo mi sie przypomina Ford Probe GT 2.2L Turbo.
aaaapiekne auto...nawet mialem okazje z nim nie raz jechac i driftowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 14:59, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]

To chyba coś z klawiaturą.Sprawdź rozłożenie klawiszy,ewentualnie odłącz i podłącz klawiaturę.Bardzo
dziwny problem.Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć,co to jest.Zastosuj się do moich rad..
:)


Z klawiaturą problemów brak, zrobiłem reinstall ale nic się nie zmieniło. Mega dziwne. Byłem zmuszony rozpocząć karierę od nowa.
Aha, wygląda na to, że problem pojaiwa się tylko, kiedy mamy samochód z napędem na przednie koła i jest tuningowany (osiągi). Tak samo stuningowany (lube seryjny) pojazd poza trybem kariery zachowuje sie normalnie.
Mega dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować