Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 19:52, Jaki Ganh1 napisał:

Mam następujący problem:
Wygrałem z Dariusem w kanionie, i chyba powinienem mieć jego samochód, albo chociaż w sklepie.
ALE GO NIE MA!. Pisze że odblokowano Audi La coś tam, a jego nie ma!!! Co robić? I czy w trybie
kariery mogę odblokować BMW GT4? czy jakoś tak.

po pierwsze nie ma BMW GT4 tylko GT3.
ale mozesz go odblokowac trainerem. a ze swoim audi tez tak mialem. mozesz go znalesc jak wybierasz jakis woz do quick race''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Audi Dariusa jest tylko w samochodach przy wyborze do szybkiego wyścigu w kategorii "Niestandartowe", nie ma go w karieriowym garażu oraz nie można poddać go tuningowi. Natomiast BMW M3 GTR można wygrać odblokowując go poprzez zdobyte karty nagród. Nie można go również mieć w karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta naszą małą zabawę na wykręcanie driftów na tej trasie w demie? Tak? To dobrze :D Wpadłem na pomysł, że skoro pełniak mi nie chodzi, to mogę pograć w demko. Aktualny rekord należał do kolegi Exilema i wynosił 1,027 mln. Mówię należał. Buhahahahahaha! :D Dzisiaj wieczorkiem siadłem do demka, a to są rezultaty mojego 4 przejazdu ;] 1 107 746 i najdłuższy drift wysokości 609 144. Nie wiem czy ktokolwiek z Was w ogóle podejmie walkę, pokazuję jedno - Exilem, po dłuższym czasie Twa dominacja została obalona. Wesolych Świąt, buhahah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 08:41, pan m. napisał:

Hej.Mam pytanko związane z wymaganiami.Mam kompa:Intel Pentium 3 933Mhz,GeForce 2 MX400,256
MB ram.Co muszę dokupić,by gra mi poszła?


Yyy...Powiem krótko... Wsystko. Ja mam parę pytan:
1. Czy w trakcie pościgu da się sprawdzić ile np. uderzyłem radiowozów ?? (w kartach nagród jest takie coś)
2. Jak zrobić 6 wykroczeń??
3. Jak zrobić grzywnę w wysokości 50 000 ??!! Ja nigdy nie przekraczałem 10 000...I żeby zaliczyć trzeba dać się złąpać tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 08:41, pan m. napisał:

Hej.Mam pytanko związane z wymaganiami.Mam kompa:Intel Pentium 3 933Mhz,GeForce 2 MX400,256
MB ram.Co muszę dokupić,by gra mi poszła?

Ja mam 1,5 GHz 256 MB Ram Radeon 9200SE 64MB i na srednich detalach i 800x600 chodzi mocno...."srednio" ale na niskich i 800x600 jest juz calkiem dobrze, podczas jazdy raczej sie nie tnie, jedynie podczas loadingow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 00:20, RX-8 napisał:

należał do kolegi Exilema i wynosił 1,027 mln. Mówię należał. Buhahahahahaha! :D Dzisiaj wieczorkiem

Jak niegdyś wspomniałem ten drift był stary a teraz jest lepszy:} W sumie dawno to zrobiłem , dlatego nie mam tych głównych screenów , ale jest to ta sama trasa.Mój aktualny wynik jest pod spodem :} Przykro mi że musiałem odebrać ci te radosne chwile:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
O ile się nie mylę, karty są dobierane na podstawie genaratora, co sparawia że za każdym razem są inne. W MW było podobnie, ale nie zawsze działało - zrobiłem sobie spis co jest u kogo za co, i dostawałem co chciałem. Nie pamiętam, którą kartę wybrałem, ale dostałem RX-7. I tak potem kupiłem Clio, które jest lepsze, więc RX-7 bym się nie przejmował. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 08:44, Steven8 napisał:

> Hej.Mam pytanko związane z wymaganiami.Mam kompa:Intel Pentium 3 933Mhz,GeForce 2 MX400,256

> MB ram.Co muszę dokupić,by gra mi poszła?

Yyy...Powiem krótko... Wsystko. Ja mam parę pytan:
1. Czy w trakcie pościgu da się sprawdzić ile np. uderzyłem radiowozów ?? (w kartach nagród
jest takie coś)
2. Jak zrobić 6 wykroczeń??
3. Jak zrobić grzywnę w wysokości 50 000 ??!! Ja nigdy nie przekraczałem 10 000...I żeby zaliczyć
trzeba dać się złąpać tak ?



udeżenia pokazuje w prawym górnym rogu podczas pościgu.

żeby zrobic więkrzą grzywnę musisz robic kilka razy każde z wykroczeń tj. taranowac wozy policyjne, niszczyc je robic wypadki, przekraczac prędkośc i niszczyc mienie acha jeszcze pare samochodów z trafica rąbnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:46, RX-8 napisał:

Buehehe, spodziewałem się tego :P Mi też jest przykro, że odebrałem Ci radosne chwile :D

O konkurencja! :} TO ja biorę się do roboty.Za niedługo dam swój nowy wynik.
BTW .Życzyć wam chciałbym wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:47, Sparta napisał:

udeżenia pokazuje w prawym górnym rogu podczas pościgu.

żeby zrobic więkrzą grzywnę musisz robic kilka razy każde z wykroczeń tj. taranowac wozy policyjne,
niszczyc je robic wypadki, przekraczac prędkośc i niszczyc mienie acha jeszcze pare samochodów
z trafica rąbnąc:)



A nie pokazuje jakie wykroczenia popełniłem ?? Bo w MW było pokazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje program, za pomocą którego można dodawać swoją muzykę do gry Need for Speed - Carbon??? Jeśli tak
czy będzie on współgrał z innymi częściami (Underground I i 2 i Most Wanted)??? Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wykroczenia ?? I znowu miałem grzywnę mniejszą niż 10,000 :(
1. Przekroczenie prędkości
2. Ucieczka z miejsca wypadku
3. Taranowanie radiowozu
4. Jazda poboczem
5. Niszczenie mienia
6. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie jak zainstalowac patcha 1.3 do carbona żeby można było grać przez internet?? Bo wyskakuje mi czarne okienko i nie wiem co mam dalej zrobic ;/ prosze o szybka odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 00:15, PAL napisał:

Mam Pytanie jak zainstalowac patcha 1.3 do carbona żeby można było grać przez internet?? Bo
wyskakuje mi czarne okienko i nie wiem co mam dalej zrobic ;/ prosze o szybka odpowiedź

musisz chwile poczekac. okienko sie samo zamknie i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować