Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Też tak sądzę, tak samo jak wg. mnie nie może też zabraknąć 350Z. Brak Skyline''a i 350Z byłby istnym ciosem w plecy Japońskiej grupy od twórców. Dlatego mam nadziję że w moim Carbonowym garażu w sąsiedztwie RX-8 stanie Skyline GT-R34 i 350Z ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wezmą motyw z "Szybcy i wściekli Tokyo Drift". Tj. na początku będziesz ścigał się z bossem no i oczywiście przegrasz (na dwa sposoby)
1. Będziesz jechał bardzo szybko, przez co zniszczysz samochód
2. Będziesz jechał za wolno, ale za to będziesz dobrze drfitował :)

Jeszcze mam jeden pomysł: Przyjeżdzasz do swojego miasta, a tam okazuje się, że musisz ścigać się z bossem o teren, a w trakcie wyścigu jego ludzie (ty ich na początku nie masz) wypychają cię, albo blukują lub coś w tym
stylu....

Oczywiście w tym pierwszym przypadku muszą coś zrobić w grze, żeby drift był cholernie trudny....(w tym wyścigu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie drugi wariant rozpoczęcia jest całkiem prawdopodbny... Wszak w Teamach mają być różne osobowości, których zadaniem będzie blokowanie przeciwników, odnajdywanie skrótów etc... Dobrze kombinujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co wogole robić burze w szklance wody?JAk się ukarze to wtedy będzie czas na spekulacje w końcu do premiery jeszcze czas zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, są ludzie którzy o nowym NfSie snują teorie od kilku miesięcy (ja na przykład :P). I taka możliwość podzielenia się newsami, ewnetualnego wysłuchania zdania inyych NFS''owiczów jest naprawde fajna :P A dyskusja o Nowym Need For Speed jest niebywale przyjemna :P Szczególnie jak zobaczyłem gameplay podsunięty przez bodajże BlackBomba, ogarnęła mnie fala radochy, bo widziałem chociaz fragment Carbona! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:43, Kóń napisał:

Ciekawe czy mi będzie chodził ten najnowszy NfS bo jeżeli nie to niech wogule nie wychodzi.


Lepiej żeby takowe myśli na światło dzienne nie wychodziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to żeby się ukazał jak najszybciej, a nie wcale :D

Ten krótki filmik z pojedynku 1:1 tylko zaostrza apetyty.
Swoją drogą to byłem pewien, że od razu w następcy U2 wprowadzą takie pojedynki.
Jednak się myliłem i dopiero teraz będzie niezła jazda.

Niestety nie podzielam zachwytu filmem "Tokyo Drift" i mam nadzieję, że gra będzie o niebo lepsza.

Ja osobiście mam zupełnie inne skojarzenia. Kilka lat temu widziałem fajny serial animowany "Initial D''.
Według mnie to świetny materiał poglądowy dla chcących zapoznać się z tematem wyścigów w Japonii.
Ciekawe czy w grze pojawi się Corolla AE86 jeden z ulubieńszych samochodów tamtejszych drifterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że w tym NFS Carbon nie będzie trybu Drag. Zdaje się, że to dlatego, że w filmie Szybcy i Wściekli Tokyo Drift chodziło głównie o Drift, więc EA postanowiło zabrać ten tryb. Założę się, że w Carbonie bedzie taki DK ( z Tokyo Drift - Drift King) na końcu gry. Ciekawe co jeszcze odpatrzą (EA)...

PS. Wie ktoś może jakim Porsche jeździł DK w tym Tokyo Drift? (chodzi mi o model)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 17:40, BlackBomb napisał:

PS. Wie ktoś może jakim Porsche jeździł DK w tym Tokyo Drift? (chodzi mi o model)


Ja tam, żadnego Porsche nie widziałem, DK jeździł Nissanem Z350 (taki sam jak na zdjęciu)

Ogólnie flim jest super, chodź porównywanie go na tle dwóch poprzednich części jest bez sensu ... Tu jest całkiem inny klimat, z tego co wyczółem, jest więcej wyścigów, pościgów ... itp.

Ciekawostka: w każdej z części grał jakiś słynny czarny piosenkarz. (może i role poboczne ale zawsze)
Fast ''n'' Furious - Ja Rule, grał Edwina (chyba), w pierwszym wyścigu. ("Noooo, Monika !!!")
2 Fast 2 Furious - tu nawet dwóch: Ludacris, grał Tej''a (ten co organizował wyścigi) i Tyrese, grał Romana Pierce''a.
Tokyo Drift - Bow Wow, jako Twinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:52, BlackBomb napisał:

Ja bym chciał Nissana Skyline, a na początek gry może być BMW M6 :)

Widziałem filmik i najprawdopodobniej Skyline też ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:43, Kóń napisał:

Ciekawe czy mi będzie chodził ten najnowszy NfS bo jeżeli nie to niech wogule nie wychodzi.

A skąd masz ten awatarek. Czyżby on był ze screena wystawionego przeze mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:23, Dante Dy`nei napisał:

Ja tam, żadnego Porsche nie widziałem, DK jeździł Nissanem Z350 (taki sam jak na zdjęciu)


Nie znam się tak na samochodach, ale teraz wiem dlaczego nie mogłem rozpoznać tego Porsche ;) Dzięki.

PS A mnie ciekawi czy będzie następna część Szybkich i Wściekłych np France Drag :) Wtedy zrobią nowego NFS w którym usuną tryb Drift, a przywrócą drag :)
PS2: A może wiesz jeszcze czym jeździł ten japończyk, który dał mu wóz na początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:34, BlackBomb napisał:

PS2: A może wiesz jeszcze czym jeździł ten japończyk, który dał mu wóz na początku ?


To pomarańczowe ... to Mazda RX-7 Veilside (przygotowana specjalnie na potrzeby filmu ... chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się przezarąbiście! Dobrze ,że robię upgrade kompa (pierwszy od 5 lat:).Na pentium core 2 duo, i kartę gforca 7800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 21:41, mtobi napisał:

Gra zapowiada się przezarąbiście! Dobrze ,że robię upgrade kompa (pierwszy od 5 lat:).Na pentium
core 2 duo, i kartę gforca 7800


Możesz napisać mi gdzie znalazłeś GeForce''a 7800, bo kurczę coś mi sie zdaję że jest tańszy od GF7900, a można go do tego modelu podkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 22:54, T4KEDA napisał:

> Gra zapowiada się przezarąbiście! Dobrze ,że robię upgrade kompa (pierwszy od 5 lat:).Na
pentium
> core 2 duo, i kartę gforca 7800

Możesz napisać mi gdzie znalazłeś GeForce''a 7800, bo kurczę coś mi sie zdaję że jest tańszy
od GF7900, a można go do tego modelu podkręcić.

Na komputroniku. Poszukaj w dziale ze złaczami agp x4\x8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2006 o 22:58, mtobi napisał:

> Możesz napisać mi gdzie znalazłeś GeForce''a 7800, bo kurczę coś mi sie zdaję że jest
tańszy
> od GF7900, a można go do tego modelu podkręcić.
Na komputroniku. Poszukaj w dziale ze złaczami agp x4\x8


Wiem nie wyszło mi, ale czy jest płyta główna obsługująca Core 2 Duo i złącze AGP?? Bo takiej nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować