Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Nie mam zastrzeżeń do niczego z kilkoma wyjątkami :P Po pierwsze - gra się czasami wyłącza, bez żadnego komunikatu o błędzie, tylko od razu wywala do windows''a. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny, jednak jakoś odżałuję że co kilka wyścigów muszę je powtarzać, chyba że czasami sobie wyłączę autosave.
Druga sprawa - mój napęd dvd czasami nie czyta płyty, co przejawia w dość osobliwy sposób - nie wczytuje w ogóle danych. Po wejściu przez ''mój komputer'' pokazuje mi, że nośnik jest całkowicie czysty, a gdy uruchamiam ze skrótu wyskakuje komunikat o braku płyty. Zwykle wystarczy wysunąć szufladkę i wsunąć na nowo, zaskakuje od razu i uruchamia się z autostartu. Uznałbym że napęd jest do czyszczenia, ale
1) to samo dzieje się z Battlefield''em 2142, a z innymi nośnikami nie ( wniosek - jak do tej pory TYLKO z płytami dvd TYLKO z EA Games, jednak nie jestem na 100% pewien, gdyż posiadam tylko 2 gry od EA na dvd )
2) kiedy ''nie ma płyty'' dźwięk towarzyszący wczytywaniu jest taki jakby przerywany, a gdy ładuje się bezproblemowo jest płynny tak jak trzeba.
I to mnie bardziej martwi - miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:14, RedFox napisał:

Nie mam zastrzeżeń do niczego z kilkoma wyjątkami :P Po pierwsze - gra się czasami wyłącza,
bez żadnego komunikatu o błędzie, tylko od razu wywala do windows''a. Jeżeli ktoś jest w stanie
mi pomóc będę bardzo wdzięczny, jednak jakoś odżałuję że co kilka wyścigów muszę je powtarzać,
chyba że czasami sobie wyłączę autosave.


Gra wywala się bo jest tak niedopracowana. Z tego co słyszałem to nawet na najlepszych konfiguracjach dostaje fioła i wychodzi do Windy.

Dnia 14.11.2006 o 21:14, RedFox napisał:

Druga sprawa - mój napęd dvd czasami nie czyta płyty, co przejawia w dość osobliwy sposób -
nie wczytuje w ogóle danych. Po wejściu przez ''mój komputer'' pokazuje mi, że nośnik jest
całkowicie czysty, a gdy uruchamiam ze skrótu wyskakuje komunikat o braku płyty.


Mam podobny problem ale z kilkoma grami/programami. Może to Winda jest jakaś dziwna, lub napęd wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:06, Mastexx100 napisał:

Kolo weź tnij posty jak piszesz odpowiedzi!!!

nie jestem zadnym kolo i jak bys jeszcze nie zauwazyl nie pisalem potow do tego tematu juz od paru dni.
a pozatym nie jestes pierwszym ktory mi to mowi. wiem co mam robic z postami jak na nie odpowiadam.

(ludzie, sorry za off topa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 06:51, Dead-pl napisał:

Jak na moje oko to błąd wychodzenie do windy i zwisu przy wychodzeniu z niej powoduje to głupie
zabezpiecznie antypirackie.

Po pierwsze zabezbieczenia antypirackie nie zawsze są głubie. Po drugie mam ten sam problem kupiłem orginał a teraz musze grać z przymusowymi przerwami :( jak do tej pory nie znalazłęm na to lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam pewien problem. Gdy ukańczam dane wyścigi to pisze mi że odblokował się np. Nitro poziom 1 Tryb Wyścigowy. Jak wchodze w tuning to nitro dalej jest zablokowane. Mam wiecej takich przypadków, głównie z osiągami, bo tuning optyczny działa. Co się dzieje???

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa dodam jeszcze że jezdze Eclipsem i nie moge dodac mu zadnego nitro i zawieszenia pomimo ze pisalo mi ze je odblokowalem.
Pozdrawiam raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 11:41, Noigel napisał:

aaa dodam jeszcze że jezdze Eclipsem i nie moge dodac mu zadnego nitro i zawieszenia pomimo
ze pisalo mi ze je odblokowalem.
Pozdrawiam raz jeszcze

A Eclipse to nie jest przypadkiem auto drugiego poziomu?? ;) Bo wspomniałeś, że pisze o odblokowanym nitro pierwszego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, grę mogę już opisać :)
Więc tak. Gra wymiata grafą, to trzeba po prostu napisać na wstępie! Wreszcie mamy pełnoprawnego next-genowego NFSa, który stanowił nie lada wyzwanie dla mojego kompa (lekkie zwiechy, niestety mam 512 mb ramu) ;) Most wanted w porównaniu do Carbona wygląda jak Pasjans ;) No, może przesadzam ;) Kolejną rzeczą, którą warto odnotować, jest poprawiony model jazdy. Wreszcie wózki zachowują się w miarę naturalnie. Auta już nie są przyklejone do asfaltu i nieraz można łatwo wpaść w poślizg tylnonapędowym Muscle. Właśnie- w grze na starcie są do wyboru 3 klasy- Muscle (silne i szybkie, fajnie się nimi driftuje, niestety czasem ociężałe), Exotic (średnio szybkie, średnio stabilne, jednak po stuningowaniu pokazują pazur) oraz Tunery (które moim zdaniem mają przesadzoną przyczepność i są z deczka powolne... Dobre jedynie do driftu, bo ta magiczna przyczepność po wyjściu z drifta daje stabilność. Fajne dopiero po tuningu.). W grze jest dość dużo aut we wszystkich 3 klasach, które to z kolei są podzielone na Tiery, czyli takie hmm... Podklasy?? :) Poza tym widać, że gra była robiona pod X360- mamy nawet odpowiednik Achievmentów. Bardzo dobry jest też tryb online, nie ma tego %#@% czekania 1 minuty w bezruchu, aż się zacznie wyśćig- teraz na wszelakie ustawienia mamy czas 30 sekund i jak ktoś dojdzie do gry, to licznik się nie zatrzymuje (co czasem wnerwia, bo nie zdążymy wybrać auta). Żadnych nowych trybów nie ma, poza Pursuit Knockout (ostatni po okrążeniu zmienia się w policję) oraz Pursuit Tag (jeden na początku jest "rejserem", reszta to pały- i wszyscy gonią go, aż paseczek "Busted" wypełni się [ew. skończy się czas dla uciekiniera]). Niestety brakuje przeglądarki gier, teraz mamy tylko do wyboru quick match albo custom match. W grze oczywiście nie zabrakło tuningu, dodano opcję Autosculpt, moim zdaniem bardzo fajną (tylko nie można wybrać markowych alufelg do autosculpta!! GRR). W grze pojawiły się gangi- masz załogę i musisz pokonać inne załogi ;) Dodatkowo podczas wyścigu masz jednego gościa do wyboru- Blocker (blokuje oponentów), Drafter (tworzy tunel aerodynamiczny, zwiększając twoją prędkość) oraz Scout (szuka skrótów). Niestety tym razem autorom zabrakło inwencji w tworzeniu miasta- Palmont city wygląda jak "Rockport ze skinem" i wiele razy zdarzyło mi się zobaczyć znajome uliczki, skrzyżowania etc. (poza skrótami- te są całkowicie nowe).
Moja ocena: 9 z lekkim minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze ja dodam swoje trzy grosze.Bardzo mnie denerwuje brak pokojów w Multi :/A Palmont city przypomina mi bardziej Undergrounda bo tam są baardzo znajome elice i skróty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 14:54, skubsa napisał:

Palmont city przypomina mi bardziej Undergrounda bo tam są baardzo znajome elice i skróty :)


Fabuła i miejsce:
NFS Underground - Palmont City
NFS Underground 2 - Palmont City
NFS Most Wanted - Rockport
NFS Carbon - Palmont City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 14:59, Kirol napisał:


Nawet nie wiedziałem że w u2 było palmond city ale co do U2.....tam sie mykało w Bayview :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:02, skubsa napisał:

>
Nawet nie wiedziałem że w u2 było palmond city ale co do U2.....tam sie mykało w Bayview :)


Widziałem dawno w programie Hyper program Fresh Air.Było o Most Wanted i gosciu mówi:,,Nasz bohater przyjechał z Palmont City''''.Powiedział jeszcze ,że pod koniec Undergrounda 2 nasz bohater jedzie dostaje brykę BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:08, Kirol napisał:


Stary ale to jest nie możliwe ponieważ sam w to grałem i jest tam w mieście BAYVIEW babka w SMS''ach też pisze witaj w BAYVIEW a zresztą....grałeś??Czy tylko oglądałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować