Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2006 o 15:12, Kirol napisał:


No to powinieneś widzieć(w trzeciej dzielnicy)jest takie charakterystycze BAYVIEW (podobne jak HOLLYWOOD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:14, skubsa napisał:

>
No to powinieneś widzieć(w trzeciej dzielnicy)jest takie charakterystycze BAYVIEW (podobne
jak HOLLYWOOD)


Ok,sorry. Mój bład!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:22, Kirol napisał:


Najwyraźniej sie pommylili w TV :)Albo nasz bohater był inny w Underground a inny w Underground 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że opłaca się kupić Carbona a nie Test Drive Unlimited ponieważ Podstawa Carbona to Tunning... A poza tym to nie podoba mi sie cała seria TD.. ale to już zależy od gustu.... A to co jest najlepsze to to że w MM jest Carbon za 99 z padem !! To troszke dziwne zważywszy na to że normalnie ta gierka kosztuje od 119zł-150 zł !!! O_o
Nie wiem jakim cudem tak jest ale mnie to bardzo cieszy..:D Gratuluje EA za świetną Ścigałke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj szkoda nie wiedziałem :(((( No cóż trzeba uzbierać Dużo siana na Carbona, no ale nie kupie PIRATA bo co to za przyjemność z gry gdy ktoś kradnie gre i ją sprzedaje za ok. 35 zł... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:43, Krystian-03 napisał:


Piratów z reguły sie nie kupuje :)A i tak dużo tego siana to nie trzeba uzbierać 119,99 zł...ale i tak bardziej opłaca sie EK za 139,99 zł oczywiście w MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę egzotykami. Teraz przeszedłem wszystkie wyścigi i musze pokona Angie i Kenji. Jeszcze Alfą i mam ponad 300 tysięcy. I nie wiem czy kupić lepszą brykę (najlepsza odblokowana to Mercede SL 65 AMG) czy zostawić na lepsze samochody jakie bedą później... Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:39, Krystian-03 napisał:

Ja uważam że opłaca się kupić Carbona a nie Test Drive Unlimited ponieważ Podstawa Carbona
to Tunning...

No, a podstawą Test Drive Unlimited będzie realistyczne życie :D ryje się za tym duż ociekawych rzeczy... Lol, tym się nie popisałeś, bo gra wyjdzie dopiero w lutym przyszłego roku :/ Ehhh, jak można oceniac cos czego nei było?? Ja napisałem, że polecam poczekać a nie, że Carbon mistrzem świata i jeszcze dalej :P

Dnia 15.11.2006 o 15:39, Krystian-03 napisał:

A poza tym to nie podoba mi sie cała seria TD.. ale to już zależy od gustu....

Widocznei nie znasz klimatu tej gry, gdyż była ona na swoje lata świetna. Niestety problemy sprawiły, że nastapiła 6 letnia przerwa serii. Na szczęście wraca!!, chbya że ATARI sie poddało, bo przypominam, że jest dzisiaj spotkanie, które zadecyduje o istnieniu ATARI, czy ratować czy rzucić...

Dnia 15.11.2006 o 15:39, Krystian-03 napisał:

A to co jest najlepsze to to że w MM jest Carbon za 99 z padem !! To troszke dziwne zważywszy
na to że normalnie ta gierka kosztuje od 119zł-150 zł !!! O_o

Po pierwsze wygasła, po drugie to już nie należy do cechy gry, gdyż jest to cena ustalona przez MediaMarkt :)

Dnia 15.11.2006 o 15:39, Krystian-03 napisał:

Nie wiem jakim cudem tak jest ale mnie to bardzo cieszy..:D Gratuluje EA za świetną Ścigałke

Nie wiesz? Przecież to banalne...kupili 1000 egzemplarzy i wychodzi taniej, co nie?? Heh..nie koniecznei 1000, wystarczy znacznei mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:48, Steven8 napisał:


Lepszych aut jusz nie będzie Maclaren jest (chyba) najlepszy :)Ale lepiej kup sobie jakieś dobre auto bo jak rozumuje masz tąpodstawową Alfę czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:52, skubsa napisał:

Lepszych aut jusz nie będzie Maclaren jest (chyba) najlepszy :)

??? A zauważyłeś, że kolega mówi o Mercedesie SL 65 AMG, a to co innego niż Mercedes McLaren SLR..:/ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:46, Krystian-03 napisał:


No oprócz 3 nowych samochodów i 10 specjalne ztuningowanych jest równieżpare(niewiem ile dokładnie)nowych tras,naklejki(prawdopodobnie).
PS.Bardzo sie zawiodłem na EA kiedy to mówili że będzie ART book oraz koszulka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:58, maciekujek napisał:

A grałeś płynnie ze wszystkimi detalami na very high? WIem, ale czemu niektóre działają a niektóre
nie. Nie musisz odpowiadać. Ale jestem wkurzony.


Grałem na średnich chyba.

PS: To że działa Ci jedna gra nie gwarantuje działania innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:08, BlackBomb napisał:

Ja miałem 152k i skończyłem, ale ledwo, bo miałem lekką stratę prędkości na tym długim łuku
:) Tą trasę powtarzałem ok. 6 razy.

Dzieki za odpowiedz. Ostatecznie skonczylem majac po 1 przejezdzie ... 119k :)) Darius w 2 sie strasznie obijal i sie udalo o ... 954 pkt ... hehe nie ma jak fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać ... hehe. Kumpel już przeszedł więc gierka jak na razie nie będzie mu potrzebna więc ja na tym skorzystałem.
Pierwsze miłe zaskoczenie ... chodzi, nawet da się grać a grafa nie odstrasz (przynajmniej mnie).
Drugi miłe zaskoczenie ... nie wiedziałem, ze z części dostępnych na samym początku można zrobić taką fajną furę. Jutro pokaże wam mojego RX-8 ... jeszcze nie wyjeżdżałem nim z garażu.
Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować