Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

sa takie momenty, gdzie nawet mi sie zdarza ze jestem MOST WANTED. bylem juz, jak to policja w Carbon
nazywa, przy condition 7. i.....zadnych wielkich atrakcji ( ok, uzylem do tego trainera przyznaje). najbardziej mnie zdziwilo ze nie bylo helikoptera. byly za to wiecej Rhino niz normalnych radiowozo a na ulicy nie bylo zadnego ciwilnego wozu.
Mega dziwne jak to Sensekhmet mowi. co mnie za to ucieszylo ze jezdzilo sporo corvettow jako radiowozy.

zebyscie nie mysleli ze wciskam kit to macie pare screenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:02, Adam Malysz napisał:

I TOYOTA Supra

Tak jak do EVO.Ty chyba przy tych samochodach siedziałeś 2 min. :)A i graficzka cosik niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graficzka jest niska bo to obraz jpg.
poza tym nie znasz się na samochodach dla ciebie fajne są pewno takie tuningowane na maksa przecież nietuningowane mają w sobie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:39, misiek64 napisał:

Co zrobić żeby mieć koenigsegg ccx w karierze.Może jest jakiś trainer?Jeśli tak to proszę o
link

jak zarobiłeś tyle forsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwale moimi dwoma wózkami.

RX-8
Tym jeżdże od początku kariery. Ostatnio wrzuciłem mu nowy zestaw vinylów i mojm zdaniem wygląda lepiej niż poprzednio.

C300
Tego zrobiłem w "Moich samochodach", tak po prostu 4 fun. Mam nadzieję, że się spodoba ...

Ogólnie to mam jeszcze mało części odblokowanych.
Kiedy przyłączy się do mnie ktoś z możliwością tuningowania spoilerów i wydechu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 16:53, struksik napisał:

A to moje Lamborghini Murcielago. :)

sorry za pytanie le..felgi sa specjalnie takie male??? bo jakos pierwszy taz takie cos widze ale pozatym auto jest swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 11:18, Adam Malysz napisał:

graficzka jest niska bo to obraz jpg.

To nie ma nic do rzeczy że JPG ja zrobie ci Screena z gry także w formacie JPGi będzie lepsza grafa

Ten lacerek ma tak czy siak kolor mat dlatego dam ci pare inny screenów z kolorem np.opalizujący lub metaliczny

PS.Auta robione na szybko no może nie ten lancerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Ten Lancer to CUUDDO!!!!!Pięknie Ci wyszedł,po prostu pięknie...Ja może za 20 minut dam mojego Skylina z kariery po face-liftingu i parę innych aut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:06, skubsa napisał:

> graficzka jest niska bo to obraz jpg.
To nie ma nic do rzeczy że JPG ja zrobie ci Screena z gry także w formacie JPGi będzie lepsza
grafa

Ten lacerek ma tak czy siak kolor mat dlatego dam ci pare inny screenów z kolorem np.opalizujący
lub metaliczny

PS.Auta robione na szybko no może nie ten lancerek ;)

no, lancer jest naprawde dobry . ale nad corvetta sie jeszcze troche postaraj bo jednak chyba kolory
nie pasuja i bodykit mogl by bic tez inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jeździłem Alfa Romeo z 1 poziomu z egzotycznych. Kupiłem sobie Lotus Elise za 50 tys. i w ogóle go nie mogę ztuningować. Nie mam dostępnych żadnych części. O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:06, skubsa napisał:

PS.Auta robione na szybko no może nie ten lancerek ;)

Widocznie mam inny gust, gdyż ten mi nie przypada :/ Cos twoim samochodom brakuje, ale nie martw się. To tylko moje zdanie <lol>

UWAGA!
Proszę wszystkich o przestanie wystawiania samochodów, gdyż juz dzisiaj rusza konkurs na najlepszy samochód w Carbonie. Dlatego inni mogą zgapic od waszych projektów tutaj pokazanych :) Ja np obniżam ocenę za brak originalności , a jest tak wtedy gdy jest to ten sam samochód co był juz ujawniony. Jest to oczywiście moje zdanie, ale moze tak będzie lepiej. Proszę to przemyśleć, oraz o cierpliwość. Przypominma o starcie konursu, który nastapi juz dzis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:13, knopfler napisał:

Mam problem, jeździłem Alfa Romeo z 1 poziomu z egzotycznych. Kupiłem sobie Lotus Elise za
50 tys. i w ogóle go nie mogę ztuningować. Nie mam dostępnych żadnych części. O co chodzi??

Gdyż musisz te części najpierw odblokować, wygrywając wyścigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:13, speedraid napisał:

Proszę wszystkich o przestanie wystawiania samochodów, gdyż juz dzisiaj rusza konkurs na najlepszy
samochód w Carbonie. Dlatego inni mogą zgapic od waszych projektów tutaj pokazanych :) Ja np
obniżam ocenę za brak originalności , a jest tak wtedy gdy jest to ten sam samochód co był
juz ujawniony. Jest to oczywiście moje zdanie, ale moze tak będzie lepiej. Proszę to przemyśleć,
oraz o cierpliwość. Przypominma o starcie konursu, który nastapi juz dzis!!

yyyy...Ja mam inne zdanie. Np. jak samochód zobaczyłem w tym oto temacie, który będzie wystawiony przez tego samego użytkownika na konkursie, to dla mnie to nie jest brak oryginalności, oczywiście inaczej by było jakby ktoś zaczął pomysły ściągać...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować