Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 21:56, Dead-pl napisał:

Może niewiele bajerów, ale przecież do nie choinka.



EJŻE,skąd macie takie czaderskie vinyle??Mówic szybko,bo sie na nie napaliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, konkurs miał być dziś wieczorem, a tymczasem jest już 22 i nic...:/ Wątpię, żeby jeszcze dziś Dante go wystawił. Jak nie to poczekamy do jutra, przecież najpierw się trzeba na niego zapisać, a to i tak trochę potrwa...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:57, NyGgA MiLy napisał:

EJŻE,skąd macie takie czaderskie vinyle??Mówic szybko,bo sie na nie napaliłem ;)

No właśnie, też na to zwróciłem uwagę...;] A konkurs już tuż tuż, więc mówić...heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Trudno się mówi...Już dziś się nie zapiszę,bo zaraz kompa gasić muszę.Sprawdzę jutro i będę dobrej myśli.Oby Date znalazł troszeńkę czasu,żeby go założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 00:23, Dante Dy`nei napisał:

Konkurs na najlepszy samochód z NFS: Carbon (by Dante Dy`nei & DamonCleaner) właśnie wystartował.
Mam nadzieję, że rozwinie się równie dobrze jak konkurs Most Wanted.
Chętnych zapraszam do konkursu - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15008&u=2

Na mnie możesz liczyć... nie mam tylko carbona jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 00:23, Dante Dy`nei napisał:

Konkurs na najlepszy samochód z NFS: Carbon (by Dante Dy`nei & DamonCleaner) właśnie wystartował.
Mam nadzieję, że rozwinie się równie dobrze jak konkurs Most Wanted.
Chętnych zapraszam do konkursu - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15008&u=2


00:23 ---- to dla ciebie wieczór ? to trzeba było mówić to bym siedział :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dorwałem tą grę i ... drift strasznie sparali max zręcznościowy
ogólnie jeśli chodzi i prowadzenie auta to najgorsza chyba część nfs :( - a szkoda bo mechanika gry jest fajna, gra się przyjemniej niż w most wanted tylko to prowadzenie autka takie konslowe strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:41, scott napisał:

dorwałem tą grę i ... drift strasznie sparali max zręcznościowy
ogólnie jeśli chodzi i prowadzenie auta to najgorsza chyba część nfs :( - a szkoda bo mechanika
gry jest fajna, gra się przyjemniej niż w most wanted tylko to prowadzenie autka takie konslowe
strasznie.



ee tam ... ja myślę odwrotnie .... Drift jest lepszy ... a autkami sie super prowadzi.... Na kierownicy jezdzi sie najlepiej z wszystkich nfs''ow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 10:44, syriusz.b napisał:

ee tam ... ja myślę odwrotnie .... Drift jest lepszy ... a autkami sie super prowadzi.... Na
kierownicy jezdzi sie najlepiej z wszystkich nfs''ow ...


ja wiem że nfs nie można porównywać do żadnych symulachi i zero w nim realizmu ale ten drift to już jak dal mnie przesada .... nfs wcześniejsze (oprócz most wanted) lubiałem właśnie za drifty trzeba było trochę się pomęczyć a i zasady prowadzenia auta w poślizgu choć troszkę przypominały te prawdziwe ...a teraz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by wcześniej, ale miałem wczoraj sesje Gothica 3 i jakoś tak zleciało ...

Mi się drift tutaj bardziej podoba, chociaż jest mało realistyczny. W ogóle fizyka jazdy w Carbonie jak na razie najbardziej przypadła mi do gustu ze wszystkich NFSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Carbon pójdzie na:
AMD Athlon 64 3700+
GeForce 7300 256MB
Pamiec DDR 512

Bo sobie zamówiłem powyższego kompa bo na moim teraźniejszym sprzęcie nie da się grać:
AMD Athlon 1700+
GeForce MX 440
RAM 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:10, The Lurker napisał:

A czy Carbon pójdzie na:
AMD Athlon 64 3700+
GeForce 7300 256MB
Pamiec DDR 512


Pójdzie i to nawet fajnie będzie działać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie kupiłem nowe auto (Lotus Elise) i wygrałem wyścig no i pisało nagroda : skrzynia biegów pakiet profesjonalny. A jak wchopdzę w tuning to nie moge tego kupić tymczasem na poprzednim aucie (Alfa Romeo) mogę kupić tą skrzynię. Jak to zrobić, żeby móc ztuningować tego Lotusa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżdze autem takim jak na okładce Gry ( to czerwone) i mam problem . jak pokonac tego Kolesia z Buschido ( KenJi) Umiem go pokonać w mieście ale jak przychdzi mi walczyc w kanionie to gdy ja przed nim uciekam zawsze spadam . jak go pokonaliscie :D ?? POMocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować