Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 18:13, Paweł10 napisał:

> > Jasne,że mam.Dziwne,że ty nie masz.Przecież Koenigsegg w szybki wyścig jest.
> A może jakiegoś patcha wgrałeś, a znim był Koenigsegg. Bardzo bym chciał tym samochodem
pojeździć
> ale widzę że nic z tego. A jest on dostępny od razu jak stworzysz profil, czy musiałeś
go jakoś
> odblokować???

Dawno przechodziłem Carbona, ale może będzie jak przejdziesz karierę na 100%


A karierę w 100% da się przejść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:18, pan m. napisał:

Jasne.A czego by nie?
śliczne dzięki. Będę próbował. Jestem ciekaw czy jest to najlepszy samochód w Carbonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rób mi smaka. Ładny samochód a ja go nie mam, grrr... Audi Le Mans to ja mam. Chciałbym się tym Koegseniggiem przejechać. A ty nim jeździłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wam chodzi dalej o koenigsegg''a to ja wam powiem ze ma ten sam problem... ale sprobujcie z trainerem który wam wszystko odblokuje. tutaj macie adres: www.cheathappens.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Miałem kiedyś wóz który miał bardzo dobry ślizg ( wygrałem od grupy "bushido" ), a teraz wygrałem jeszcze szybszy od "ftk" (aston martin db 9). Problem z tym że jak w nowym wozie nacisnę "strzałkę w bok" prawie nic się nie dzieje, dlatego ciągle obijam się o ściany na torach. Czy można jakoś sprawić by ten samochód był bardziej "ruchliwy" ???

P.s. ten nowy samochód ma mniejsze "prowadzenie" od tego z bushido.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:56, pan m. napisał:

1.Wyłącz i włącz grę.
2.Ustaw sterowanie na takie same.(po prostu jak była strzałka w lewo-znowu strzałka w lewo).

Ech... chyba mnie nie zrozumiałeś. chodziło mi o to że samochód skręca tak źle że na zakrętach czasem się nie mogę wyrobić. Ze sterami mam wszystko OK. nie chodzi mi o to że ten Aston Martin db 9 się wogóle nie rusza, tylko że się nie ślizga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:06, pan m. napisał:

To go tuninguj.Opony i inne które wpływają na sterowanie.Innego sposobu nie ma.

ok, przypuszczałem że takie wyjście musi być konieczne, ale co muszę zmienić? np. koła- jest tam suwak który mogę przesówać w lewo lub prawo. w którą stronę musze przesunąć poszczegolne elementy żeby osiągnąć najlepszy efekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować