Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

weź na poślizg(w opony)Trakcja to szybszy wóz,ale słabiej skręca.W jakimś jest prowadzenie albo przyspieszenie-weź na prowadzenie itd.(teraz nie gram Carbon,3 razy mi wystarczy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:12, pan m. napisał:

weź na poślizg(w opony)Trakcja to szybszy wóz,ale słabiej skręca.W jakimś jest prowadzenie
albo przyspieszenie-weź na prowadzenie itd.(teraz nie gram Carbon,3 razy mi wystarczy.)

w zawieszeniu jest jeszcze podsterowność i nadsterowność, w hamulcach- przód i tył, a w sprężarce- niskie i wysokie obroty. Co trzeba tu zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem Turbo piziom 2 pakiet uliczny i nieweim co mam zrobic by go przylutować, a kasy mam wystarczająco dużo na niego i jeszcze mi zostanie, a i zapomniał bym powiedzieć że w tuningu w osiągach w ogóle go ta niema :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:58, PEACE22 napisał:

Wygrałem Turbo piziom 2 pakiet uliczny i nieweim co mam zrobic by go przylutować, a kasy mam
wystarczająco dużo na niego i jeszcze mi zostanie, a i zapomniał bym powiedzieć że w tuningu
w osiągach w ogóle go ta niema :/


Kup lepszy samochód:)
Jaki masz teraz? Może do twojego się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 15:02, Paweł10 napisał:

> Wygrałem Turbo piziom 2 pakiet uliczny i nieweim co mam zrobic by go przylutować, a kasy
mam
> wystarczająco dużo na niego i jeszcze mi zostanie, a i zapomniał bym powiedzieć że w tuningu

> w osiągach w ogóle go ta niema :/

Kup lepszy samochód:)
Jaki masz teraz? Może do twojego się nie da:)

Ja mam tego co na samym początku się dostaje(Tunigowane--Honde)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 15:08, PEACE22 napisał:

Sorry za post po podtem, ale to jest Mazda RX-8


To kup samochód z drugiego poziomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 15:10, Paweł10 napisał:

> Sorry za post po podtem, ale to jest Mazda RX-8

To kup samochód z drugiego poziomu:)

Aha i THX za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pamięta jeszcze zmagania z dema Carbona w drifcie?900k to było coś.Nie mogłem wtedy dojść nawet do 500k.A teraz,po pół roku przerwy,wgrałem demko i wywaliłem 900k 209 ;D.Trasa z dema,Lancerek.Hihi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tego co ma największe osiągi. Zależy to też od rodzaju wozu np. muscle itd.
Gdy odblokowałeś samochód i nie jesteś pewien go kupić, to przetestuj go najpierw w szybkim wyścigu.
Jeśli będzie ci odpowiadał to kup go w karierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ścigałem się na terenie czerwonych(1 wyścig) i wszystkie tereny, po za czerwonymi są moje i mam pytanie, kiedy będę mógł se kupić Lamborghini Murcielago ??? Jak go w tej grze niema, to kidy będę mógł se kupić Lamborghini Galardo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:22, PEACE22 napisał:

Już ścigałem się na terenie czerwonych(1 wyścig) i wszystkie tereny, po za czerwonymi są moje
i mam pytanie, kiedy będę mógł se kupić Lamborghini Murcielago ??? Jak go w tej grze niema,
to kidy będę mógł se kupić Lamborghini Galardo ???

Murcielago jak pokonasz Wolfa w kanionie na terenie czerwonych a Galardo bodajże na jednym z torów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:51, donPrzemek1 napisał:

Co bardziej opłaca się zakupić Lambo Murcielago czy Mercedes McLaren?


Ja bym wolał McLaren''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic.Najlepiej Corvete,ciągnie o 450km/h po tuningu,lub Mitsubishi Lancer Evo IX,ciągnie do 350km/h.Corvette słabo skręca,ale wóz,po uderzeniu w bandy,przyspiesza.Ale jeśli ci chodzi o te dwa,to Murcielago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, przeszedłem prawie całą gre, został mi tylko wyścig z 3 szefostwami i z tym "Dariusem", chcem kupić Lamborghini Murcielago i niewiem jak zdobyć kase na niego najszybciej. Jak ktoś może to niech mi powie co mam zrobić żebym mógł kupić Lamborghini Murcielago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować