Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 19:34, PEACE22 napisał:

Ahhh, przeszedłem prawie całą gre, został mi tylko wyścig z 3 szefostwami i z tym "Dariusem",
chcem kupić Lamborghini Murcielago i niewiem jak zdobyć kase na niego najszybciej. Jak ktoś
może to niech mi powie co mam zrobić żebym mógł kupić Lamborghini Murcielago.

noooob ;) www.cheathappens.com i przejdzie ci smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:42, Mr.Boom napisał:

> Ahhh, przeszedłem prawie całą gre, został mi tylko wyścig z 3 szefostwami i z tym "Dariusem",

> chcem kupić Lamborghini Murcielago i niewiem jak zdobyć kase na niego najszybciej. Jak
ktoś
> może to niech mi powie co mam zrobić żebym mógł kupić Lamborghini Murcielago.
noooob ;) www.cheathappens.com i przejdzie ci smutek

Po c***a mi kody !!! Ja chcę uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:47, PEACE22 napisał:

> > Ahhh, przeszedłem prawie całą gre, został mi tylko wyścig z 3 szefostwami i z tym
"Dariusem",
>
> > chcem kupić Lamborghini Murcielago i niewiem jak zdobyć kase na niego najszybciej.
Jak
> ktoś
> > może to niech mi powie co mam zrobić żebym mógł kupić Lamborghini Murcielago.
> noooob ;) www.cheathappens.com i przejdzie ci smutek
Po c***a mi kody !!! Ja chcę uczciwie.

woah panie spokojnie. wojny nie zaczynaj. a to slowo o ktore ci chodzi pisze sie z k, jesli sie nie myle wiec zejdz na dywan.
a zeby tak nie spamowac to ci powim tylko jedno, poprostu powtarzaj stare wyscigi az uzbierasz kase. co ty myslales, ze ci z nieba spadna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:13, Mr.Boom napisał:

woah panie spokojnie. wojny nie zaczynaj. a to slowo o ktore ci chodzi pisze sie z k, jesli
sie nie myle wiec zejdz na dywan.
a zeby tak nie spamowac to ci powim tylko jedno, poprostu powtarzaj stare wyscigi az uzbierasz
kase. co ty myslales, ze ci z nieba spadna ?


A mi się wydaje, że ten wyraz nie miał być na "k" tylko "ch":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie.... mam problem
zainstalowałem NFS Carbona i kiedy się włącza widać loading póżniej nazwe EA sports a później się wyłącza.... czym to jest spowodowane i jak to skorygowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh.. Podaj jakiego masz kompa albo sam sprawdź czy się zgadzają wymagania. Zobacz czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki, czy masz wystarczająco dobrze chłodzony komputer(ostatniego narazie nie rób),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 16:16, DamianPL napisał:

eh.. Podaj jakiego masz kompa albo sam sprawdź czy się zgadzają wymagania. Zobacz czy masz
zainstalowane najnowsze sterowniki, czy masz wystarczająco dobrze chłodzony komputer(ostatniego
narazie nie rób),

wiesz ja kupielm ten komputer 3 dni temu wiec nie sądzę zeby mi wymagania przeszkadzaly w otworzeniu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no świetnie a moze sie nie znasz i kupiłęś starego złoma?? :D nie no żartuje no to napewno nie masz najnowszych sterowników do karrty powinny byc na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 16:30, DamianPL napisał:

no świetnie a moze sie nie znasz i kupiłęś starego złoma?? :D nie no żartuje no to napewno
nie masz najnowszych sterowników do karrty powinny byc na płycie

nie zabardzo chce mi sie szukac tej plyty... nie wiesz moze z jakies stronki moge sciągnąc te sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:19, SwenG napisał:

> Ja pobierałem patcha z tąd : http://www.3dgamers.com/dlselect/games/needforspeed10/nfsc_patch1.3_euromulti.exe.html

> i wszytko działa.
>
No poszło. Niestety w kwestii wychodzenia gry do windowsa nic nie zrobili, może to taki zabieg,
żeby gra nie była taka krótka ;) Kilkukrotne przechodzenie tego samego wyścigu to już norma
;)



A mam pytanie: jak stąd ściągnąć ten patch???? bo ciągle mi sie pokazuje, żeby opłacić jakąś subskrypcję (trzeba opłacać czy można jakoś inaczej ściągnąć???) ....pls o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:21, ciaputek napisał:

A mam pytanie: jak stąd ściągnąć ten patch???? bo ciągle mi sie pokazuje, żeby opłacić jakąś
subskrypcję (trzeba opłacać czy można jakoś inaczej ściągnąć???) ....pls o odpowiedź

Np z MotoGames.gram.pl: http://motogames.gram.pl/index.php?what=article&id=95 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:26, Michał Raven napisał:

> A mam pytanie: jak stąd ściągnąć ten patch???? bo ciągle mi sie pokazuje, żeby opłacić
jakąś
> subskrypcję (trzeba opłacać czy można jakoś inaczej ściągnąć???) ....pls o odpowiedź
Np z MotoGames.gram.pl: http://motogames.gram.pl/index.php?what=article&id=95 ;)


Ściągnąłem, uruchomiłem, ale gra sie nie spatchowała..... Trzeba tylko uruchomić, czy trzeba coś jeszcze "poszperać" w kompie aby gra sie spatchowała?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tak niemyślałem że z nieba mi spadną i słowo jest na "ch" a nie na "k".

To już nie jest odpowiedź

Mój brat pokonał właśnie przed chwilką "Dariusa" swoim Mercem po maxymalnym tuningu i ma 78% postępu w karieże i mam pytanie, Trzeba mieć 100% w karirze żeby mieć zakończenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:35, ciaputek napisał:

Ściągnąłem, uruchomiłem, ale gra sie nie spatchowała..... Trzeba tylko uruchomić, czy trzeba
coś jeszcze "poszperać" w kompie aby gra sie spatchowała?????

Hmm spróbuj zainstalować patcha w folderze z grą.

PEACE22

Nie, nie trzeba mieć 100% aby mieć zakończenie, wystarczy pokonać Dariusa, wtedy wyświetli się filmik końcowy kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 20:13, Michał Raven napisał:

> Ściągnąłem, uruchomiłem, ale gra sie nie spatchowała..... Trzeba tylko uruchomić, czy
trzeba
> coś jeszcze "poszperać" w kompie aby gra sie spatchowała?????
Hmm spróbuj zainstalować patcha w folderze z grą.

PEACE22

Nie, nie trzeba mieć 100% aby mieć zakończenie, wystarczy pokonać Dariusa, wtedy wyświetli
się filmik końcowy kariery.



Próbowałem, ale sie nie da :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Carbon jest gorszy od Most Wanted! zacząłem grać pokonałem pierwszego bosa i mi się już znudziła! w sumie to jest to samo co NFS Most Wanted. Teraz czekam na NFS Pro Street... może to nie bedzie kolejna kopia Most Wanted który był najlepszy ze wszystkich czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować