Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 14:19, baldspot napisał:

moim zdaniem Carbon jest gorszy od Most Wanted!

Muszę Ci powiedzieć, że tym stwierdzeniem to Ameryki nie odkryłeś. ;)

Dnia 14.06.2007 o 14:19, baldspot napisał:

zacząłem grać pokonałem pierwszego bosa i mi się już znudziła!

He... Mi się nawet ona nie zdążyła znudzić bo taka krótka. :P

Dnia 14.06.2007 o 14:19, baldspot napisał:

w sumie to jest to samo co NFS Most Wanted.

Tylko, że w nocy. Większymi zmianami są drużyny i kanion. Nic więcej.
>Teraz czekam na NFS Pro Street... może to nie bedzie kolejna kopia Most Wanted który był najlepszy ze >wszystkich czesci
Kopia to na pewno nie będzie, bo jest to całkiem inna gra. Podobna do Toca Race Driver, tylko, że z tuningiem. I co najważniejsze, wyścigi są legalne i z publicznością! Więc gra została ''trochę'' zmieniona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:13, Mr.Boom napisał:

> > > Ahhh, przeszedłem prawie całą gre, został mi tylko wyścig z 3 szefostwami i
z tym
> "Dariusem",
> >
> > > chcem kupić Lamborghini Murcielago i niewiem jak zdobyć kase na niego najszybciej.

> Jak
> > ktoś
> > > może to niech mi powie co mam zrobić żebym mógł kupić Lamborghini Murcielago.

> > noooob ;) www.cheathappens.com i przejdzie ci smutek

>Skoro tak lubisz kody i trainery to dam ci link z trinerami do NFS: Carbon(jak zobaczyłem ile mój kolega ma kasy, nitra, aut[wsztstkie auta kupił i stuningował je na maxa] i jakie przyspieszenie to mi gemba odpadła).
http://nfs-c.net/nfsc/download.php?catid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nfs Carbon to słaba gra.Model jazdy jest słaby, ogolnie pomysly marne i jedyna rzecza ktora ulegla poprawie jest grafika.Nie wiem komu mozna te gre wogole polecic.Poprzednie czesci sa 100 razy lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Underground 3 był nawet w planach EA.Eeee...głupoty gadasz.Najlepsze było Porsche,każdy ci to powie.Prawda?:P
Zamówiłem na allegro przed chwila Porsche...przez jakiś czas mnie tu raczej nie zobaczycie.Ten klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 14:37, pan m. napisał:

Underground 3 był nawet w planach EA.Eeee...głupoty gadasz.Najlepsze było Porsche,każdy ci
to powie.Prawda?:P
Zamówiłem na allegro przed chwila Porsche...przez jakiś czas mnie tu raczej nie zobaczycie.Ten
klimat...

też w to grałem niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem. Grałem kiedyś w Carbona na tym samym kompie na maksymalnych ustawieniach i płynność animacji była bardzo duża FPs ok. 30-40FPS. Teraz gdy zainstalowałem ponownie Carbona na tych samych ustawieniach FPS sięgało 20. Co się stało? Czyżby karta graficzna mi siadała ma dopiero 7miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna raczej nie, natomiast prędzej już procesor.
Ale jest jeszcze inna możliwość. Często się zdaża, że zwolnienie pracy komputera, albo gier jest spowodowane zaśmieceniem dysków. Zainstaluj jakiś program usuwający niepotrzebne pliki z dysku i zobacz jak gra będzie się zachowywyała. Ja osobiście polecam i używam WinSysClean 2005. Po pierwszym moim usuwaniu z dysków zniknęło ponad 2 giga różnego typu śmieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jakiego miałem pecha przeszłem carbona 2 razy egzotycznymi i muscle (ale takim sposobem że jak grałem muscle to kupowałem tylko tego typu i tak dalej ) chciałem odkry wszystko co sie dało i chciałem przejśc gre 3 raz mam chybo koło 90% przejścia daje save a tu mi kurde prąd wyłączają i wszystkie savy poszły!! (nie wiem czemu bo myślałem że najwyżej mi zniknie ten save co go właśnie robiłem) jak to sie stało juz więcej w to nie zagrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:24, Kraju92 napisał:

Jak dodać drugi profil w Carbonie?

Nie wiem czy jeszcze oczekujesz odpowiedzi, ale nie widziałem pytania.
Wystarczy rozpocząć nową karierę. Gra stworzy wtedy drugi profil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, niestety carbon coś nie chce mi chodzić na Viście ;/ Pojawia się czarne tło, kawałek reklam, czarne tło i... i tak pozostaje. Mój komoputer z nadwyżką spełnia wymagania gry więc nie w tym problem. Co może być nie tak? PrzecieżNiemożliwe że pod Viste carbon tak po prostu nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:00, marcin1930 napisał:

Eee, niestety carbon coś nie chce mi chodzić na Viście ;/ Pojawia się czarne tło, kawałek reklam,
czarne tło i... i tak pozostaje. Mój komoputer z nadwyżką spełnia wymagania gry więc nie w
tym problem. Co może być nie tak? PrzecieżNiemożliwe że pod Viste carbon tak po prostu nie
chodzi...


Zaktualizuj sterowniki do najnowszych wersji. Może to pomoże, a jak nie to spróbuj reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:14, Radek15 napisał:

/.../


Reinstal pomógł ;) teraz jest ok =] Super gierka, jednak po co komu ludzie (ci co ich można nająć)? Aha, i jakąwam najlepiej się jeździ "klasą"? Ja chyba najbardziej lubie TUNER - usiłuje pokonać pewien odcinek w 1:30sek ale to chyba niemożliwe, mam 1:47 a przejechałem odcinek z 15razy i wykorzystałem maximukm moich umiejętności ;)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:46, marcin1930 napisał:

> /.../

Reinstal pomógł ;) teraz jest ok =]


To przeważnie pomaga.

Dnia 04.08.2007 o 22:46, marcin1930 napisał:

Super gierka, jednak po co komu ludzie (ci co ich można nająć)?


Oni są bardzo przydatni, np. zwiększają wygranę za wyścig, zmiejszają zainteresowanie policji, a nawet często są bardzo pomocni w wygraniu wyścigu.

Dnia 04.08.2007 o 22:46, marcin1930 napisał:

Aha, i jakąwam najlepiej się jeździ "klasą"? Ja chyba najbardziej lubie TUNER


Ja grałem tylko egzotykami i tunerami, a jedną z nich tylko początek <nie pamiętam którą>, ale dobrze mi się grało oboma.
usiłuje

Dnia 04.08.2007 o 22:46, marcin1930 napisał:

usiłuje pokonać pewien odcinek w 1:30sek ale to chyba niemożliwe, mam 1:47 a przejechałem odcinek z
15razy i wykorzystałem maximukm moich umiejętności ;)


Postaraj się. Jak popróbujesz to Ci się powinno udać.

Dnia 04.08.2007 o 22:46, marcin1930 napisał:

Pozdro


Też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:26, Radek15 napisał:

Oni są bardzo przydatni, np. zwiększają wygranę za wyścig, zmiejszają zainteresowanie policji,
a nawet często są bardzo pomocni w wygraniu wyścigu.

Policji? To tu jest policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować