Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2007 o 12:20, Radek15 napisał:

Jakaś tam jest.


A bardziej obszernie? :) W Most Wanted policja była - bez wątpienia, ale w carbonie chyba nie ma pościgów policyjnych? Jak ta "policja" działa? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:21, marcin1930 napisał:

A bardziej obszernie? :) W Most Wanted policja była - bez wątpienia, ale w carbonie chyba nie
ma pościgów policyjnych? Jak ta "policja" działa? =]


Też ściga, ale chyba mniej niż w Most Wanted. Nie za bardzo pamiętam, bo strasznie dawno grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest policja. Ściga nas głównie podczas nielegalnych wyścigów. Im więcej wykroczeń popełniliśmy w danym rejonie, tym większe prawdopodobieństwo na natknięcie się na nią. Kiedy np. podczas wyścigu skądś nadjeżdża jej wóz, następuje spowolnienie obrazu. Potem policja zaczyna nas ścigać, ale o dziwo wyścig nie musi być wcale przerwany. Jeżeli jest koniec wyścigu i policja nadal nas ściga, trzeba się ukryć. Nie jest to łatwe, bowiem przy potrącaniu czyli zniszczeniu jej wozów dochodzą nowe, także wtedy, gdy przez dłuższy czas nie może nas złapać, ale jest na radarze. Najlepiej ukrywać się w punktach oznaczonych niebieskim kółkiem. Wtedy szybciej spada zainteresowanie policją nami. Jest ona także w trybie wyzwań, np. musimy zniszczyć określoną liczbę wozów policyjnych, a następnie się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 17:30, Dysten napisał:

Witam

Moze glupie pytanie ale jak uruchomic gre w rozdzielczosci 1680x1050?
W menu max 1280x1024??

grafa 1950pro 256mb
1,5 GB ramu


carbon to dla mnie porazka co z vista ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 17:34, Dysten napisał:

mam xp pro

czy da sie ta rozdzielczosc jakos wlaczyc?

a ja mam viste i gra sie wywala po wejsciu do menu a na xp na max dzialala z most wanted nie ma problemow , a z tym
ehh.. szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja Ci nie pomogę, ale chcę coś powiedzieć. To jest właśnie jedna z rzeczy, które mnie na tym forum denerwuja - masz problem? napisz w temacie ogólnym i czekaj miesiąc ażktoś łaskawie odpowie, jeżeli wogóle ktoś odpowie, bo post może "zaginąć w akcji" 10 stron wcześniej :\ zobacz może coś na googlach, albo jakiś forach fanów tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem Carbona i patch 1,4 i gdy wchodzę w sterowanie widzę takie coś, nie mogę w ogóle ustawień zmienić... Teraz ściągam patch 1,3, kiedy go miałem wszystko było ok..

20070808152644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje dziwną Carbona bo jak biorę rozpocznij karierę to po filmiku z neavilem wyłącza mi się i tak za każdym razem. Piszę NFSC.exe błąd ze nie znaleziono NFSC.exe. wiecie co to może być?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:05, Igor FCBayern napisał:

Gdzie można ściągnąć patch polonizujący grę?


A po co ci spolszczenie? Skoro masz oryginała, to też posiadasz polską wersję (EA właśnie tak wydało Carbona w Polsce). Chyba że jesteś piratem, a to trzeba napiętnować i linczować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 17:35, Bam-Margera napisał:

a ja mam viste i gra sie wywala po wejsciu do menu a na xp na max dzialala z most wanted nie
ma problemow , a z tym
ehh.. szkoda slow


Aby gra działała na Viście, potrzebny jest patch 1.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim autem przyszło wam "rozwalać" ostatniego boss''a (Dariusa) ? Ja dokonałem tefo Nissanem 240SX (najtańsze auto w grze!!!) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:14, Zgodo napisał:

Jakim autem przyszło wam "rozwalać" ostatniego boss''a (Dariusa) ? Ja dokonałem tefo Nissanem
240SX (najtańsze auto w grze!!!) XD

A ja nie mam nigdzie tego wozu, nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 21:20, Steven8 napisał:

A ja nie mam nigdzie tego wozu, nie wiem czemu :/


Jest do odblokowania w serii prób! Tak samo jak Jaguar! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować