Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Chłopcze co się tak denerwojesz, o ile mi wiadomo to takiej opcji nie ma. A wogule po ci to ja pszeszedłem carbona 4 razy i jakoś nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mam mały problem. Carbon mi się wybija co jakąś godzinę ale ostatnio to mi się wybił w menu głównym. Pomurzcie!


PS. Sorry za ewentualne błędy ale z ortografi nigdy nie byłem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem 3 szefa i po prostu teraz już nie jestem w stanie wygrać żadnego następnego wyścigu. a mam ten najdroższy samochód, tego Mercedesa, za 125 000 czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z NFS Carbon. Otóż jak się okazało nie chce mi współpracować z moim panoramicznym monitorem. Rozdzielczości jakie Carbon obsługiwał to takie 4:3, a nie było żadnej panoramicznej. Próbowałem reinstall, zainstalowałem patche i nie pomogło :( Może ktoś zna na to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...Nie możesz wygrać wyścigu na terenie Dariusa?Owszem,pokonanie go może sprawić problem,jednak dużej różnicy pomiędzy wyścigami na terenie Bushido i Dariusa nie ma.Szczególnie,że masz Merca.Może re-install?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:03, pan m. napisał:

Dziwne...Nie możesz wygrać wyścigu na terenie Dariusa?Owszem,pokonanie go może sprawić
problem,jednak dużej różnicy pomiędzy wyścigami na terenie Bushido i Dariusa nie ma.Szczególnie,że
masz Merca.Może re-install?


Może...i tak już dałem se spokój z Carbonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w 4 dzielnicy dużo i ciekawe się dzieję miejscami;)Ja też w to nie gram,przeszełem 4 razy,ale co raz to więcej razy przeszedłem tą grę,pokonać dariusa było trudniej.Pamiętam,jak u cioci w to grałem,kilka godzin w kanionie z dariusem,w końcu wygrałem,zacząłem się cieszyć i zbudziłem ze snu cały dom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może powiem tak. Jak wybieram na początku jedno z 3 aut to takich i tylko takich się trzymam przez całą grę. To znaczy że jak wybrałem Camaro SS marki Chevrolet to potem nie kupuję Mercedesa McLarena SLR''a. Z tego co pamiętam to przeszedłem grę więcej niż 4 razy i jestem zadowolony. Pamiętam że raz przeszedłem ją na kodach. Akt jest 32 do kupienia i to jest fajne. Muzyka specjalnie dobrana do różnego rodzaju aut, grafika bardzo ładna, fabuła dobra. Dużo wyścigów. Poziom trudności wg. mnie jest między niskim a średnim. Tak po środku. Dopiero poziom się drastycznie zmienia gry dochodzimy do Dariusa. Albo w Serii Prób natkniemy się na pościc za BMW, Corvettą Crossową. Wg. mnie zawody o nazwie drift powinny byc trudniejsze. Takie jak np 3 wyścig driftu w Serii Prób gdy jedziemy Lamborghini Murcierago LP coś tam. Pamiętam jak ostatnio chyba w mieście Dariusa mył drift. Ja zrobiłem ok. 500k może więcej może mniej a oni zrobili trochę powyżej 30 tysięcy... No dobra ale co by nie mówic gra im się udała. Tuning bardzo zadowalający. Brak nie potrzebnych pierdół jak neony czy hydraulika. Od tego jest GTA SA. A jeśli chodzi o bassów no to tak:

Angie i jej Dodga Chargera R/T czy coś takiego pokonałem w sposób taki że wyprzedziłem ją trochę po 50% wyścigu w kanionie

Kenjego i jego Mazdę RX-7 również wyprzedziłem gdzieś tak po 70% wyścigu

Wolfa niestety nie udało mi się wyprzedzic moim Nissanem 240SX jak pozostałych ale w cz. 2 wyścigu w kanionie zrobiłem ponad 100 m przez 10 s i tak wygrałem

A Dariusa pokonałem klasycznie. Goniłem go. Zrobiłem ok. 145k punktów i w cz. 2 wyścigu na mecie zostało mi 19k punktów.

Moja ulubiona klasa aut to Muscle. Zdjęcie dodane jest zmienione przez MNIE (Bo tutaj przezemnie to błąd) albo ja mam tak już :D

20080624064932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować pragani zondę i koniegsegga CCX ?
Przy okazji czy się da przejść Wolfa alfą? Ja próbowałem 4-5 razy i nie udało się.:(((

fajne wozy?

20080721225051

20080721225108

20080721225132

20080721225225

20080721225253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czasem tymi autami nie jeździmy tylko w serii prób lub czy te auta są tylko w EK.
Wątpie,ja się męczyłem raz Lambo jakieś 1h w kanionie.W końcu Hurrra!I cały blok zbudziłem:)

Wozy fajnie,aczkolwiek 5 minut szukania na nfscars.net i mamy super wózki do jakiegoś NFS-a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam pytanie
mam zamiar kupic gre z seri Need for Speed i zastanawiam sie czy kupic Most Wanted czy Carbon??
czy ktos moglby mi poradzic ktora czesc kupic?
ktora jest lepsza i ktora jest latwiejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:20, revolt505 napisał:

witam
mam pytanie
mam zamiar kupic gre z seri Need for Speed i zastanawiam sie czy kupic Most Wanted czy
Carbon??
czy ktos moglby mi poradzic ktora czesc kupic?
ktora jest lepsza i ktora jest latwiejsza?

Polecałbym Tobie NFS: Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem, co trzeba zrobić żeby grać przez neta, wchodze w gre sieciową, i wyszukiwanie gier, czyżby, nikt już nie gra w Carbon''a przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:20, revolt505 napisał:

witam
mam pytanie
mam zamiar kupic gre z seri Need for Speed i zastanawiam sie czy kupic Most Wanted czy
Carbon??
czy ktos moglby mi poradzic ktora czesc kupic?
ktora jest lepsza i ktora jest latwiejsza?


A ja bym polecił tobie Most Wanted jest dużo dłuższe ale trudniejsze pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:35, lloyd554 napisał:

Mam problem nfs Carbon, gdy gram to nieraz po prostu gra się wyłącza i wyrzuca mnie do
pulpitu . Dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić ??

Witaj w klubie, mam taki sam problem, mi się max 2 razy wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować