Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

A ja mam inny problem mam oryginał carbona ale mam problem z gra przez neta!!!
Jestem zarejestrowany mam ten sam login i haslo co w mw!i jak się łacze z gra to pokazuje mi ze nie ma nikogo na serverach...
patcha mam 1.04v kumpel ma pirata i moze grac przez neta...jak ktos może to niech mi pomoże prosze...

P.S.
Wiadomosci działaja jak stworze wlasna gre...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam mały problem nie mogę przejść ostatniego wyścigu, punktów mi brakuje. Mógłby mi ktoś to przejść? Bardzo bym prosił. Save wyślę na mejla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Carbona nie raz przechodziłem, i zapewne niezaszkodziło by jeszcze raz. Jeśli tylko chcesz możesz mi go wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jedyny NFS którego przeszedłem. Jak dla mnie mógłby być dłuższy. Podobny bardzo do Most Wanted chociaż właśnie MW wolałem. Nie znaczy to, że jest zły. Bardzo dobra produkcja i ma ten swój klimacik nielegalnych wyścigów. Fabuła też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:00, Patrix0707 napisał:

Jak narazie jedyny NFS którego przeszedłem. Jak dla mnie mógłby być dłuższy. Podobny
bardzo do Most Wanted chociaż właśnie MW wolałem. Nie znaczy to, że jest zły. Bardzo
dobra produkcja i ma ten swój klimacik nielegalnych wyścigów. Fabuła też super.


Podobny do Most Wanted? Hmm, ciekawe z ktorej strony. Carbon w moim odczuciu jest grą ładniejsza i bardziej klimatyczna niz MW. No i ta noc, ah lubie wyśicigi w nocy, a te w kanionie to juz masakra neisamowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:19, Citkowsky napisał:

> Jak narazie jedyny NFS którego przeszedłem. Jak dla mnie mógłby być dłuższy. Podobny

> bardzo do Most Wanted chociaż właśnie MW wolałem. Nie znaczy to, że jest zły. Bardzo

> dobra produkcja i ma ten swój klimacik nielegalnych wyścigów. Fabuła też super.


Podobny do Most Wanted? Hmm, ciekawe z ktorej strony. Carbon w moim odczuciu jest grą
ładniejsza i bardziej klimatyczna niz MW. No i ta noc, ah lubie wyśicigi w nocy, a te
w kanionie to juz masakra neisamowita:)


No dużo jest podobieństw. Np. tuning, ucieczki przed policją, model jazdy. Ale oczywiście nie jest taki sam, bo nie byłoby żadnej nowości. A to, że w MW ścigaliśmy się w dzień to też mi się podobało. Taki klimat miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:55, dominik11kot napisał:

Ja Carbona nie raz przechodziłem, i zapewne niezaszkodziło by jeszcze raz. Jeśli tylko
chcesz możesz mi go wysłać

To podałbyś mejla? Prześle Ci save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie działa mi gra przez neta... niby szuka graczy a potem wyskakuje błąd czy mam najnowszą wersję, a mam 1.4. O co chodzi ? Nikt już nie gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chce sobie kuupić któregos Need form Speeda.Narazie mam Hot Pursita2.
No i nie wiem którą część. Most Wanteda, Carbona czy Pro Streeta?
Cenię baardzo dużo modeli samochodów do wyboru (co najmniej 30) i bogate możliwości tuningu.
Acha, i fajnie by bło gdyby tryb kupowania był jak w Hot Pursicie2.
Pomóżcie!
Edit. I jeszcze ważne żeby poszedł na max detalach na Procesorze 3,06GHz, nVidii FX5500 256mb i 512RAM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:34, Byl napisał:

Ostatnio chce sobie kuupić któregos Need form Speeda.Narazie mam Hot Pursita2.
No i nie wiem którą część. Most Wanteda, Carbona czy Pro Streeta?
Cenię baardzo dużo modeli samochodów do wyboru (co najmniej 30) i bogate możliwości tuningu.
Acha, i fajnie by bło gdyby tryb kupowania był jak w Hot Pursicie2.
Pomóżcie!
Edit. I jeszcze ważne żeby poszedł na max detalach na Procesorze 3,06GHz, nVidii FX5500
256mb i 512RAM-u.

ja bym polecał Carbona lub Most Wanteda, ale na max detalach żaden nie będzie działał, i nie jestem pewien co do karty... ale z drugiej strony, jeśli karta będzie wspierana, to pójdzie może nawet na średnich. ja z prockiem 1.7 ghz karta Geforce Ti4200(chyba) i 512mb ramu na minimalnych w Most Wanteda grałem.
EDIT: Carbon ma raczej bogatsze możliwości tuningu od Most Wanteda i Pro Streeta. nie jestem tak w stu procentach pewien co do Pro Streeta ale napewno jeśli chodzi o MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:03, rtyrtyrty napisał:

> Ostatnio chce sobie kuupić któregos Need form Speeda.Narazie mam Hot Pursita2.
> No i nie wiem którą część. Most Wanteda, Carbona czy Pro Streeta?
> Cenię baardzo dużo modeli samochodów do wyboru (co najmniej 30) i bogate możliwości
tuningu.
> Acha, i fajnie by bło gdyby tryb kupowania był jak w Hot Pursicie2.
> Pomóżcie!
> Edit. I jeszcze ważne żeby poszedł na max detalach na Procesorze 3,06GHz, nVidii
FX5500
> 256mb i 512RAM-u.
ja bym polecał Carbona lub Most Wanteda, ale na max detalach żaden nie będzie działał,
i nie jestem pewien co do karty... ale z drugiej strony, jeśli karta będzie wspierana,
to pójdzie może nawet na średnich. ja z prockiem 1.7 ghz karta Geforce Ti4200(chyba)
i 512mb ramu na minimalnych w Most Wanteda grałem.
EDIT: Carbon ma raczej bogatsze możliwości tuningu od Most Wanteda i Pro Streeta. nie
jestem tak w stu procentach pewien co do Pro Streeta ale napewno jeśli chodzi o MW.



Most Wanted chyba poszedł na max detalach, bo w Carbona demko grałem na średnich, a karta jest wspierana.
Ale, że albo C, albo MW to wiem. Tylko który???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:21, Byl napisał:

> > Ostatnio chce sobie kuupić któregos Need form Speeda.Narazie mam Hot Pursita2.

> > No i nie wiem którą część. Most Wanteda, Carbona czy Pro Streeta?
> > Cenię baardzo dużo modeli samochodów do wyboru (co najmniej 30) i bogate możliwości

> tuningu.
> > Acha, i fajnie by bło gdyby tryb kupowania był jak w Hot Pursicie2.
> > Pomóżcie!
> > Edit. I jeszcze ważne żeby poszedł na max detalach na Procesorze 3,06GHz, nVidii

> FX5500
> > 256mb i 512RAM-u.
> ja bym polecał Carbona lub Most Wanteda, ale na max detalach żaden nie będzie działał,

> i nie jestem pewien co do karty... ale z drugiej strony, jeśli karta będzie wspierana,

> to pójdzie może nawet na średnich. ja z prockiem 1.7 ghz karta Geforce Ti4200(chyba)

> i 512mb ramu na minimalnych w Most Wanteda grałem.
> EDIT: Carbon ma raczej bogatsze możliwości tuningu od Most Wanteda i Pro Streeta.
nie
> jestem tak w stu procentach pewien co do Pro Streeta ale napewno jeśli chodzi o
MW.


Most Wanted chyba poszedł na max detalach, bo w Carbona demko grałem na średnich, a karta
jest wspierana.
Ale, że albo C, albo MW to wiem. Tylko który???

sprawdziłem MW, i faktycznie, MW POWINIEN pójść na maxymalnych ewentualnie z jednym czy dwoma detalami na "prawie max" w miarę płynnie, a co do wyboru to już trudniej, MW jest tylko dzień, a Carbon tylko noc, w Carbonie raczej można bardziej "własny" samochód stworzyć, np można wiecej niż jeden vinyl na pojazd wrzucić, a w mw tylko jeden tak dla porównania, ale MW znacznie dluższy od Carbona zależy też ile ktoś gra, ale jak ktoś sie uprze to Carbona MOŻE ale nie musi przejść w jeden , dwa dni. Więc sam zdecyduj.
P.S w Most Wantedzie policja ma dużo większe znaczenie w karierze/fabule, a w Carbonie pościgi są , ale poza paroma rzeczami do odblokowania , nic tak naprawdę nie zmusza do ich "przechodzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 16:38, rtyrtyrty napisał:

> > > Ostatnio chce sobie kuupić któregos Need form Speeda.Narazie mam Hot Pursita2.

>
> > > No i nie wiem którą część. Most Wanteda, Carbona czy Pro Streeta?
> > > Cenię baardzo dużo modeli samochodów do wyboru (co najmniej 30) i bogate
możliwości
>
> > tuningu.
> > > Acha, i fajnie by bło gdyby tryb kupowania był jak w Hot Pursicie2.

> > > Pomóżcie!
> > > Edit. I jeszcze ważne żeby poszedł na max detalach na Procesorze 3,06GHz,
nVidii
>
> > FX5500
> > > 256mb i 512RAM-u.
> > ja bym polecał Carbona lub Most Wanteda, ale na max detalach żaden nie będzie
działał,
>
> > i nie jestem pewien co do karty... ale z drugiej strony, jeśli karta będzie
wspierana,
>
> > to pójdzie może nawet na średnich. ja z prockiem 1.7 ghz karta Geforce Ti4200(chyba)

>
> > i 512mb ramu na minimalnych w Most Wanteda grałem.
> > EDIT: Carbon ma raczej bogatsze możliwości tuningu od Most Wanteda i Pro Streeta.

> nie
> > jestem tak w stu procentach pewien co do Pro Streeta ale napewno jeśli chodzi
o
> MW.
>
>
> Most Wanted chyba poszedł na max detalach, bo w Carbona demko grałem na średnich,
a karta
> jest wspierana.
> Ale, że albo C, albo MW to wiem. Tylko który???
sprawdziłem MW, i faktycznie, MW POWINIEN pójść na maxymalnych ewentualnie z jednym czy
dwoma detalami na "prawie max" w miarę płynnie, a co do wyboru to już trudniej, MW jest
tylko dzień, a Carbon tylko noc, w Carbonie raczej można bardziej "własny" samochód
stworzyć, np można wiecej niż jeden vinyl na pojazd wrzucić, a w mw tylko jeden tak dla
porównania, ale MW znacznie dluższy od Carbona zależy też ile ktoś gra, ale jak ktoś
sie uprze to Carbona MOŻE ale nie musi przejść w jeden , dwa dni. Więc sam zdecyduj.
P.S w Most Wantedzie policja ma dużo większe znaczenie w karierze/fabule, a w Carbonie
pościgi są , ale poza paroma rzeczami do odblokowania , nic tak naprawdę nie zmusza do
ich "przechodzenia"



Wziąłem Carbona, dzięki za pomoc.
Przeważył tuning, niestety idzie na rozdzielczości "aż" 640x480;/
Może jak będę miał kasę, to wezmę jeszcze MW. Narazie Carbon jest fajny.
A co do policji, to jest fajna, bo inteligentna.
Jestem mistrzm w uciekaniu w różniych grach (w Carbonie ścigało mnie UWAGA! 96 radiowozóe, a 74 wyeleminowałem), a i tak udało im się mnie złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... bo niby odblokowałem silnik pakiet 3 itd... ale jakoś nie ma nic nowego do założenia w samochodzie :(... jakoś to się zmienia czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Gra nie chce mi zapisywać moich postępów... Włączam grę i od razu jest coś takiego: "Nie można zapisać XXX". Wcześniej wszystko działało poprawnie. Czym może to być spowodowane ? Mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@noobie
najprawdopodobniej część była do innej klasy wozu(tzn jak są klasy poziom 1 2 i 3 , część mogła być do np 3/2 a ty miałbyś auto np 1 to nie do tego pojazdu to jest :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:12, Trutral napisał:

A ja mam taki problem. Gra nie chce mi zapisywać moich postępów... Włączam grę i od razu
jest coś takiego: "Nie można zapisać XXX". Wcześniej wszystko działało poprawnie. Czym
może to być spowodowane ? Mam oryginał.


Być może popsuł się save. Spróbuj naprawić go programem NFS Carbon Save Validator[nie pamiętam dokładnie nazwy, ale coś w tym stylu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z przyczyn błądu sava jest reset kompa/wyłączenie go podczas savowania właśnie. Również mogłeś się spieszyć i alt+f4 podczas savowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktoś na jakiej zasadzie działa ta gra? Mam Porshe Carera S czy cuś tam i nie mogę wygrać ani jednego wyścigu... do pokonania został mi już tylko Darius (59% kariery). nie wiem co jest cięte... ziomki jeżdżą samochodami których ja nie mogę kupić... grrr... nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować