Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dzisiaj kupiłem KŚG i pisze: "Autorzy zapowiadają że system ulepszeń został stworzony od nowa i jest rewolucyjny - czyżby nadszedł czas swobodnego edytora aut?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 17:00, Markus89 napisał:

Dzisiaj kupiłem KŚG i pisze: "Autorzy zapowiadają że system ulepszeń został stworzony od nowa
i jest rewolucyjny - czyżby nadszedł czas swobodnego edytora aut?"

Chyba tak, autorzy zapowiadają że technologia Autosculpt™ ma być niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:40, Mr.Boom napisał:

ha!

wlasnie sie dowiedzialem ze mozna swojego kierowce tez ubierac w rozne rzeczy...ale bedzie
zabawa!!!!


No to spoko:) Może teraz kierowcy będą się róźnić, bo jak grałem w MW i np. jechałem z KAZE to w aucie siedział facet (lol). Mały szczegół a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:45, MastAlol napisał:

> ha!
>
> wlasnie sie dowiedzialem ze mozna swojego kierowce tez ubierac w rozne rzeczy...ale bedzie

> zabawa!!!!

No to spoko:) Może teraz kierowcy będą się róźnić, bo jak grałem w MW i np. jechałem z KAZE
to w aucie siedział facet (lol). Mały szczegół a cieszy.

wlasnie o to chodzi!!
teraz bedzie mozna odroznic babe od feceta!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna ciekawostka, o której chyba nikt nie wspomniał, a mianowicie werbowanie członków do swojego zespołu.
Oprócz tego, że kierowcy ci mają specjalne, indywidualne zdolności i będą przydatni w garażu, to również będą jeździć z nami w wyścigach (z pewnością nie we wszystkich konkurencjach). Oczywiście wyposażeni w SI mogą pełnić różne funkcje - Bloker, Scout, Drafter. Będzie można im wydawać krótkie polecenia przypisane do skrótów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:15, DemonCleaner napisał:

Jest jeszcze jedna ciekawostka, o której chyba nikt nie wspomniał, a mianowicie werbowanie
członków do swojego zespołu.
Oprócz tego, że kierowcy ci mają specjalne, indywidualne zdolności i będą przydatni w garażu,
to również będą jeździć z nami w wyścigach (z pewnością nie we wszystkich konkurencjach). Oczywiście
wyposażeni w SI mogą pełnić różne funkcje - Bloker, Scout, Drafter. Będzie można im wydawać
krótkie polecenia przypisane do skrótów.


WOW, ciekawe jak to się sprawdzi, brzmi dość fajnie jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:04, M0hh4M3D napisał:

Dla mnie zasadniczą wadą były auta występujące w NFS:MW.Co to za przyjemność tuningować Mercedesa
SLR ktory "na podstawie" jest potężny. W U2 to była sama przyjemność patrzeć jak twój zwykły
samochodzik staje się potworem i to było piekne dlatego przeszedłem NFS:MW Lancerem...


No widzisz, może w Carbonie będzie można stuningować Bugatti Veyron. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wozy chcielibyscie zobaczyc w w tym nowym NFS? Bo ja bym chcial zobaczyc Nissan skyline GT-R R34 i R33, Nissana 350Z, Mitsubishi Eclipse tego z U2 i tego z MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by dali Maserati MC12, Ferrari Enzo, Ferrari F430 i Jaguara XK z 2005. No wszystkich to nie wymienię, ale weile by się przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 14:56, Mr.Boom napisał:

dowiedzialem sie ze:
1.beda do wyboru 50 licenzowane auta
2.w wyscigach beda max. 8 samochodow
3.bedzie do dyspozycji skrzydlowy :)))


Wow 8 aut? Troche dużo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować