Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 16:14, Mr.Boom napisał:

bedzie mozna ustawiac rozmiary rury wydechowej, rozmiary swiatel...
ustawiac spiolery....
w sumie wszystkie pojedyncze czesci np.felgi ;))))


Tzw swoboda tuningu. Wszystko jak chcesz, gdzie chcesz, jaki rozmiar i ile cali ma mieć średnica światła. Wszystko super, lecz zawsze nie będzie wyglądało tak jak w grze. Tak jak wiele gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 18:09, Wojtas94 napisał:

Widzieliście nowe logo Carbona??

Z całym szacunkiem dla autorów, ale takie coś to można w Wordzie zrobić :/ Może by tak coś wymyślniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem prawie (jak wiecie z reklamy prawie robi wielką różnicę) oficjalną okładkę. A wiecie że w Edycji Kolekcjonerskiej będzie bonusowa płyta DVD? Ciekawe którego NFS''a tam dadzą. Skoro DVD to może U2 albo U i U2. Alee by było fanie:D
P.S. Co do zdjęcia to moze nie oficjalna okładka ale może to zdjęcie będzie w tle?:D No dobra macie całą stronę o NFS... http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:21, speedraid napisał:

Znalazłem prawie (jak wiecie z reklamy prawie robi wielką różnicę) oficjalną okładkę. A wiecie
że w Edycji Kolekcjonerskiej będzie bonusowa płyta DVD? Ciekawe którego NFS''a tam dadzą. Skoro
DVD to może U2 albo U i U2. Alee by było fanie:D
P.S. Co do zdjęcia to moze nie oficjalna okładka ale może to zdjęcie będzie w tle?:D No dobra
macie całą stronę o NFS... http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7673


w NFS Most Wanted Black Edition tez byla bonusowa plyta DVD ale niewiem co na niej jest bo mam wersje standardowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 22:01, Mr.Boom napisał:

w NFS Most Wanted Black Edition tez byla bonusowa plyta DVD ale niewiem co na niej jest bo
mam wersje standardowa:(

Ale ta wersja była tylko na PS2. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować