Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zbiórka na Gloria Victis zakończona niepowodzeniem, ale...

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Black Eye Games nie udało się zebrać nawet połowy wyznaczonej kwoty (60 000 funtów), ale szef studia uważa przeprowadzenie kampanii na Kickstarterze za cenne doświadczenie. Kolejna zbiórka rozpocznie się za kilka tygodni.

Przeczytaj cały tekst "Zbiórka na Gloria Victis zakończona niepowodzeniem, ale..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że się coś rozwija, cieszę się gdy polski dev się rozwija.
Sama gra stylistycznie mi się podoba, a zainteresowanie grą twórcami Gothica, to duży plus.
Jeżeli będzie f2p to czekam z niecierpliwością. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że konsola z androidem dostaje wielokrotnie (o ile się nie mylę) więcej pieniędzy niż potrzeba, a na prawdę ambitne MMO nie zdobywa nawet połowy potrzebnej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 19:48, Skull3 napisał:

Nie wierzę, że konsola z androidem dostaje wielokrotnie (o ile się nie mylę) więcej pieniędzy
niż potrzeba, a na prawdę ambitne MMO nie zdobywa nawet połowy potrzebnej kwoty.


"ambitne mmo" ??? Kolejny klon WoWa i nic poza tym, mało jeszcze takich gier na rynku jest ?

ps. Kliknięcie na "Odpowiedz" (cytowanie) ze strony newsa nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urocza pani z przyklejonym uśmiechem i dziwacznym, polskim, sztucznie słodkim akcentem nie dotarła do serc graczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 20:04, Maelius napisał:

> Nie wierzę, że konsola z androidem dostaje wielokrotnie (o ile się nie mylę) więcej
pieniędzy
> niż potrzeba, a na prawdę ambitne MMO nie zdobywa nawet połowy potrzebnej kwoty.

>

"ambitne mmo" ??? Kolejny klon WoWa i nic poza tym, mało jeszcze takich gier na rynku
jest ?

ps. Kliknięcie na "Odpowiedz" (cytowanie) ze strony newsa nie działa.

Przecież ta gra nic z WoWem wspólnego nie ma.. Czy jeśli wychodzi jakieś mmo to musisz je mieszać z błotem bo WoW lepszy? Nawet w to nie grałeś a już oceniasz, typowy hejter-fanboj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem akcję na Kickstarter i wydaje mi się że zawiodła strategia. Obserwując projekty związane z grami na Kickstarterze, doszedłem do wniosku że najszybciej pieniądze kumulują się przy projektach dających dużo za małe pieniądze. Nie chodzi tu o wielkie rzeczy pokroju własnych budynków ingame. Key do gry/bety/alfy za 5$ przyciąga ludzi chcących wspomóc grę, ale także żądających czegoś więcej niż bzdetna wzmianka w creditsach. Na kickstarterze wybijają się naprawdę dziwne gry więc Gloria Victis mogła spokojnie zebrać swój target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie wierzę, że konsola z androidem dostaje wielokrotnie (o ile się nie mylę) więcej
> pieniędzy
> > niż potrzeba, a na prawdę ambitne MMO nie zdobywa nawet połowy potrzebnej kwoty.
>
> >
>
> "ambitne mmo" ??? Kolejny klon WoWa i nic poza tym, mało jeszcze takich gier na rynku
> jest ?
>
> ps. Kliknięcie na "Odpowiedz" (cytowanie) ze strony newsa nie działa.
Człowieku ta gra będzie dark-fantasy co nie ma nic wspólnego z WoW''em. Poczytaj sobie o grach i rodzajach i dopiero potem wypowiadaj się na jakieś tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Nie wierzę, że konsola z androidem dostaje wielokrotnie (o ile się nie mylę)
> więcej
> > pieniędzy
> > > niż potrzeba, a na prawdę ambitne MMO nie zdobywa nawet połowy potrzebnej kwoty.
>
> >
> > >
> >
> > "ambitne mmo" ??? Kolejny klon WoWa i nic poza tym, mało jeszcze takich gier na
> rynku
> > jest ?
> >
> > ps. Kliknięcie na "Odpowiedz" (cytowanie) ze strony newsa nie działa.
> Człowieku ta gra będzie dark-fantasy co nie ma nic wspólnego z WoW''em. Poczytaj sobie
> o grach i rodzajach i dopiero potem wypowiadaj się na jakieś tematy.

Wydaje mi się że koleś po prostu trolluje, jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek kto przeczytał chociaż notatkę o GV chciał porównywać by tę grę z WoWem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra. Miałem okazję się w to pobawić gdy tytuł był inny jak i silnik no ale była kłótnia i wszystko się rozpadło. Myślałem, że tytuł pójdzie w zapomnienie a tu taka miła niespodzianka, że w tak krótkim czasie udało im się przenieść z Barok''a na Unity. Gra była trochę jeszcze za sztywna i mechanizm walki pozostawiał jeszcze wiele do życzenia ale i tak jestem dla nich pełen podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka na Gloria Victis zakończona niepowodzeniem, ale...
Oczywiście musi być ale... bo co?
Bo firma nie potrafi poradzić sobie z niepowodzeniem?
Bo musimy ***** zrobić tą grę?
Za dużo hajsu poszło?
I co?
Tłumaczenie się bo mieli kiepską reklamę, słabą prezentacje gry albo że była pokazana wczesna Alpha itd. itp. żadne z nich nie przemawia do mnie.
Gloria Victis - sorry wypadliście z gry skoro nie potrafiliście się zareklamować, zachęcić graczy do wspierania swoje projektu to do widzenia pakujcie się i pogódźcie się z porażką.
"A może to gracze stwierdzili że kolejne mmo nie jest warte zachodu przecież jest tego teraz na pęczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować