Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 obiecujących polskich gier, o których mogliście nie słyszeć

13 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

O tym, że Polacy potrafią robić dobre gry i że robią ich coraz więcej wszyscy wiemy. A jako że rodacy nie zwalniają tempa, specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze produkcje, o których być może nie słyszeliście, a którym z pewnością warto poświęcić uwagę.

Przeczytaj cały tekst "10 obiecujących polskich gier, o których mogliście nie słyszeć" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gloria Victis zapowiada się wybornie. Mam tylko nadzieję, że nie będzie abonamentu... A w ogóle czemu MMO? Mogliby zrobić zwykłe cRPG w starym stylu z naciskiem na fabułę w tych klimatach :] Boże... jak ja czekam na taką grę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to z wypiekami na twarzy czekam na Adventurer. Jeżeli będzie to gra pełna akcji niczym Indiana Jones z muzyką symfoniczną to gotów jestem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma teraz takich gier przygodowych w klimatach "Adventurer"?
PS: Tak tęsknie żeby zagrać w jakąś przygodową grę gdzie chodzi się po dżungli i przeżywa emocjonującą historię. Może polecacie jakieś tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego rodzaju spis który nie jest podzielony na strony?
Dałbym okejkę gdyby była.

Wyczekuję na Project Hell, oby nie skończył jak Warhound który zapowiadał się świetnie i poszedł do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego nie ma teraz takich gier przygodowych w klimatach "Adventurer"?
> PS: Tak tęsknie żeby zagrać w jakąś przygodową grę gdzie chodzi się po dżungli i przeżywa
> emocjonującą historię. Może polecacie jakieś tytuły?

Hmmm, jeśli nie przeszkadza Ci grafika to spróbuj Indiana Jones :fate of atlantis. Dla mnie najlepsza przygodowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego nie ma teraz takich gier przygodowych w klimatach "Adventurer"?
> PS: Tak tęsknie żeby zagrać w jakąś przygodową grę gdzie chodzi się po dżungli i przeżywa
> emocjonującą historię. Może polecacie jakieś tytuły?

Far Cry 3 bardzo dobrze sprawdza się w tej roli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas otworzyć oczy i uświadomić sobie że polska scena gier nie samym Wiedźminem stoi. Nasi twórcy są mega kreatywni i zazwyczaj jedynym ( ale dużym ) ograniczeniem dla nich jest budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grimlands, gra rodzimego studia, a strona internetowa w języku angielskim(norma i do zniesienia) oraz w języku niemieckim...heh?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować