Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda nie poddaje się w kwestii pozostałych DLC do TES V: Skyrim na PS3

47 postów w tym temacie

Bethesda nie może nic z polską wersją Fallouta 3 zrobić, bo za to odpowiada tylko i wyłącznie Cenega. I tak cud, ze udostępniono angielskie wersje DLC na PSS i nie blokują patchy do angielskich wydań, mimo że teoretycznie mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że nie blokują skoro na polskiej wersji ani dlc ani patcha nie zainstalujesz? Wkurza mnie niesamowicie takie olewanie, tutaj jest to wina głownie cenegi, ale jakby Bethseda się za nich wzięła to by było inaczej, a tutaj i jedni i drudzy olali sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna uwaga - "heaRthfire".. ta literka jest dosyć istotna dla zachowania znaczenia.. a w tym dlc to chyba akurat tylko o domowo - rodzinne klimaty się rozchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z konsolami (PS3) przykro mi, gralem na ps3 w killzone 2 i bardzo przyjemna rozgrywka musze przyznac
ale jesli mialbym grac w skyrima na padzie to wolalbym rozkminic cos zeby na konsole klawiature podlaczyc
ostatecznie mam pc i w sumie to jest najleprze do tego typu gier rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 19:58, PanSzpieg napisał:

Co z tego że nie blokują skoro na polskiej wersji ani dlc ani patcha nie zainstalujesz?
Wkurza mnie niesamowicie takie olewanie, tutaj jest to wina głownie cenegi, ale jakby
Bethseda się za nich wzięła to by było inaczej, a tutaj i jedni i drudzy olali sprawę.


Jak nie mozna zainstalowac patcha i dlc do skyrima PL?
mam aktualnie patch 1.8 i dawnguard w POLSKIEJ wersji jezykowej
jak nie wiesz to nie pisz tylko poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 16:11, wotw napisał:

Jak nie mozna zainstalowac patcha i dlc do skyrima PL?
mam aktualnie patch 1.8 i dawnguard w POLSKIEJ wersji jezykowej
jak nie wiesz to nie pisz tylko poczytaj

A Ty chyba czytać nie umiesz, bo ja pisałem o Falloucie 3 na PS3. A polskiej wersji na pewno na PS3 nie masz BO JEJ NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować