Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmową adaptacją serii Splinter Cell zajmą się producenci Podziemnego Kręgu

8 postów w tym temacie

Jestem bardzo ciekaw jak te wszystkie kinowe adaptacje spiszą się w praktyce (Splinter Cell, Need for Speed, Company of Heroes - na pewno coś istotnego pominąłem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem bardzo ciekaw jak te wszystkie kinowe adaptacje spiszą się w praktyce (Splinter
> Cell, Need for Speed, Company of Heroes - na pewno coś istotnego pominąłem :P).

Jest tego dużo. Udane i takie, które żal oglądać... Kwesta gustu.
Był Hitman, Prince of Persia, Tekken, Max Payne, Mortal Kombat, Resident Evil, Silent Hill ect.
Osobiście czekam na filmową ekranizację Kane & Lyncha, o ile w ogóle do niej dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2012 o 18:53, Tulipan_oO napisał:

Osobiście czekam na filmową ekranizację Kane & Lyncha, o ile w ogóle do niej dojdzie.

To jest moim zdaniem z góry przegrany film, Lyncha ma grać Jamie Foxx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 19:26, PanSzpieg napisał:


> Osobiście czekam na filmową ekranizację Kane & Lyncha, o ile w ogóle do niej dojdzie.

To jest moim zdaniem z góry przegrany film, Lyncha ma grać Jamie Foxx...


Nie zgodzę się, że jest to przegrany film. Jamie Foxx świetnie gra psychopatów i świrów. Może dużo wnieść do postaci Lyncha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 14:53, Tulipan_oO napisał:

Nie zgodzę się, że jest to przegrany film. Jamie Foxx świetnie gra psychopatów i świrów.
Może dużo wnieść do postaci Lyncha.

A grałeś w grę? Czy Lynch był w grze czarny? Nie mam nic do aktora ale Kane & Lynch byli biali, co to za ekranizacja skoro już przy takiej głupocie coś nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować