Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Przez ten dwunastominutowy gameplay tak się zajarałem że wydałbym teraz na Dark Souls II całe oszczędności. Co jak co ale od razu zamawiam kolekcjonerke (chyba że nie będzie w niej nic ciekawego) ale licze na jakiś ogromny poradnik w twardej okładce, kilka bajerów i figurka na biurku też byłaby mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 18:34, seroero napisał:

Przez ten dwunastominutowy gameplay tak się zajarałem że wydałbym teraz na Dark Souls
II całe oszczędności.


W końcu takie filmiki właśnie po to powstają.:-)
Ja z zasady staram się spokojnie podejść do tematu, chociaż od czasu do czasu dam się wkręcić w jakiś niekoniecznie przemyślany zakup premierowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam nadzieje ze będzie taka jak jedynka, a nawet lepsza. Jedyna gra którą kupiłem na 2 platformy :D Starym już jestem człowiekiem, a dark souls przypomniała mi jak gra się bez cudownych uzdrowień i jak trzeba uważać ażeby nie postawić źle kroku i gdzies nie spaść. Gra może nie jest trudna, ona po prostu nie wybaczała błędów. W przeciwieństwie do kolegi Zadymka uważam że z fabułą nie było tak źle, może nie perfekcyjna ale działala na wyobraźnię :). Postaci przerysowane . ale to w końcu japońce tworzą gre a oni chyba to lubią. Była to jedyna gra RPG (dobra, slasher z elementami RPG) gdzie nie było naćkanych niepotrzebnych notatek i innych pierdół, w której można sobie było sameu dopowiedzieć. Lubisz bardziej fabułę, czytasz od dechy do dechy i opowiadasz sobie jak to artorias był jednym z rycerzy lorda.... itd. chciałes tylko walke, olewasz opisy idziesz i napier.... Tak dla mnie ta gra wyglądała i wygląda nadal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 23:21, sniezynek napisał:

Witam
Mam nadzieje ze będzie taka jak jedynka, a nawet lepsza. Jedyna gra którą kupiłem na
2 platformy :D Starym już jestem człowiekiem, a dark souls przypomniała mi jak gra się
bez cudownych uzdrowień i jak trzeba uważać ażeby nie postawić źle kroku i gdzies nie
spaść. Gra może nie jest trudna, ona po prostu nie wybaczała błędów. W przeciwieństwie
do kolegi Zadymka uważam że z fabułą nie było tak źle, może nie perfekcyjna ale działala
na wyobraźnię :). Postaci przerysowane . ale to w końcu japońce tworzą gre a oni chyba
to lubią. Była to jedyna gra RPG (dobra, slasher z elementami RPG) gdzie nie było naćkanych
niepotrzebnych notatek i innych pierdół, w której można sobie było sameu dopowiedzieć.
Lubisz bardziej fabułę, czytasz od dechy do dechy i opowiadasz sobie jak to artorias
był jednym z rycerzy lorda.... itd. chciałes tylko walke, olewasz opisy idziesz i napier....
Tak dla mnie ta gra wyglądała i wygląda nadal :).


Po pokazaniu gamplaya nie mam co do tej gry obaw, ciekawe tylko czy fabuła będzie bardziej wyrazista niż w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś konkretnego na temat sterowania w Dark Souls II na PC? Chodzi mi o możliwość dalszej gry na padzie, bo w Jedynkę grało się w ten sposób mega wygodnie i akurat w tym przypadku nie mam ochoty przeskakiwać na mysz i klawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 09:44, seroero napisał:

A więc z tego co pisze gram.pl premiera Dark Souls II przypadnie na marzec 2014 r

Dla konsol, ale dla PC będzie to koniec kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o optymalizacji Dark Souls 2 na PC? Czy będzie można grać normalnie na klawie i nie będzie żadnych problemów z rozdzielczością czy kursorem na ekranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 17:33, bobobo napisał:

Wiadomo coś o optymalizacji Dark Souls 2 na PC?


Tego dowiemy się po premierze. Może w czasie bety, o ile takowa pojawi się na PC. Bo, że optymalizacja jest ''ważna'' już od twórców usłyszeliśmy. Co często nijak się ma do rzeczywistości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://tiny.pl/q5pss - (link do artykułu na gamezilli) wiadomość która mnie zaskoczyła i sprawiła że czekanie na premierę zrobiło się wyjątkowo nieznośne. Jakby jeszcze poradnik (książka) była dodawana do ed kolekcjonerskiej (marzenia) to było by to coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego hejtu na klawiaturę + myszkę w DS. Po ściągnięciu dsmfix''a grało mi się bardzo przyjemnie, ba, nawet dużo lepiej niż na padzie, bo miałem o wiele większą swobodę w kierowaniu kamerą. Jedyne co było trudniejsze do zrobienia to ataki z wyskoku i kopnięcia, ale dało się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zakupiłem DS2 i na ps3 i na pc. Ale wolałbym coby wersja pc wyszła jak najszybciej , bo jak kobicie zachce się oglądać m jak miłość to nici s grania na ps3 :D To taka wada wersji konsolowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 11:20, sniezynek napisał:

Osobiście zakupiłem DS2 i na ps3 i na pc. Ale wolałbym coby wersja pc wyszła jak najszybciej
, bo jak kobicie zachce się oglądać m jak miłość to nici s grania na ps3 :D To taka wada
wersji konsolowej ;)


Wystaczy podłączyć plejkę do monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś polska strona, gdzie dałoby się zamówić Black Armour Edition na PC?

A może ktoś planuje ściągnąć sobie z zagranicy i dałby radę wziąć dwie i przysłać? :) Strasznie jestem nakręcony na tą edycję, a nie mam jak jej zamówić - moja karta kredytowa nie obsługuje płatności internetowych, nie mam też PayPal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 22:05, barth89 napisał:

Strasznie jestem nakręcony na tą edycję, a nie mam jak jej zamówić - moja karta kredytowa
nie obsługuje płatności internetowych, nie mam też PayPal...


Jakoś słabo jesteś nakręcony, jak nawet Paypala Ci się nie chce założyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować