Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2014 o 23:06, Feallan napisał:

> Strasznie jestem nakręcony na tą edycję, a nie mam jak jej zamówić - moja karta
kredytowa
> nie obsługuje płatności internetowych, nie mam też PayPal...

Jakoś słabo jesteś nakręcony, jak nawet Paypala Ci się nie chce założyć. :D


Im mniej możliwości do wydawania kasy, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po wersji konsolowej wezmą się za port do wersji PC. A wszędzie pisali, że wersja PC niedługo po konsolach jasne. No i ciekawe czy bronie, z Early Access są tylko zarezerwowane dla Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 17:23, Derneth napisał:

Pewnie po wersji konsolowej wezmą się za port do wersji PC.

Ke? Wersja PC zostala zaplanowana na 25. kwietnia. Wersja na konsole 14.03 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 17:50, Piotrek_K napisał:

Ke? Wersja PC zostala zaplanowana na 25. kwietnia. Wersja na konsole 14.03 ;)

Po tym, jak mówili, że wersja PC to platforma wiodąca to miałem nadzieje, że wyjdzie gdzieś max. 2 tygodnie po konsolach, a nie aż miesiąc. No w sumie dobrze, że jednak premiera majowa się nie sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 17:56, Derneth napisał:

Po tym, jak mówili, że wersja PC to platforma wiodąca /..../


Wersja wiodąca czy nie, From pierwsze doświadczenia z mnogością konfiguracji PC zbierało przy pierwszej odsłonie, która jak wiemy była niezbyt grywalna w dniu premiery. Być może tym razem nie chcą dać plamy, szczególnie po tych szumnych zapewnieniach.

Co tam, poczekamy. Oby było warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworcy obiecali ze gra bedzie bardziej przystepna dla innych klas a nie tylko dla wojownikow. Jak narazie to dla mnie stek bzdur. Mam za soba kolo 10 h grania magiem, 4 bossow ubitych i wszystko co znalazlem (kolo 100 broni) jest wylacznie dla wojownikow. Ani czarow, ani tarczy ani nawet glupiego kostura, nic, wszystko co mam to zwykle przedmioty z poczatku gry. Gdybym gral wojownikiem to ta gra to spacerek w porownaniu do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które już grają w wersję na PS3, a przedtem grały w Demons Souls. Czy w porównaniu z pierwszą grą z "serii", obecnie jest zauważalny jakiś postęp w wyglądzie gry? Demons Souls mam na PS3, Dark Souls na PC i nie do końca wiem, na którą wersję obecnie się zdecydować. Lepsza grafika byłaby miłą odmianą, ale z drugiej strony, czekać na utęskniony tytuł jeszcze 5-6 tygodni nie za bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nikt nie chce porównać grafiki Demons Souls i Dark Souls2 na PS3, więc kupuję w ciemno. Nie mam ochoty czekać prawie do maja, a poza tym, granie na 42 calach z wygodnego fotela, przeważyło nad biurkiem i 23 calami. Niech żyje wygoda. Zresztą za jakiś czas wersja na PC zapewne tak stanieje, że dokupię ją sobie tylko dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 13:15, Wielki_Bubba napisał:

A nie możesz po prostu pooglądać jakichś filmików z ds2 i samemu uznać czy ci się podoba?


Na filmikach z rozdzielczością teoretycznie HD, często DS2 wygląda słabiej, niż Demons Souls. Najlepsze są jednak opinie osób, które same sprawdziły co i jak. Zresztą gra ma już na GOLu status wysłanej i jutro zaczynam rozgrywkę, więc sam się przekonam. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:19, vegost napisał:

Kupuję ktoś tutaj Dark Souls 2 na PC ? Przydałby mi się kompan, do zabawy w co-opie :)

A jak go znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:20, zadymek napisał:

A jak go znajdziesz?

Ponoć jest wprowadzony co-op do gry. Chyba, że multiplayer w dalszym ciągu jest offline ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:23, vegost napisał:

Ponoć jest wprowadzony co-op do gry. Chyba, że multiplayer w dalszym ciągu jest offline ?

Eee, a czy "multiplayer" i "offline" się aby nawzajem nie wykluczają?

Co do coopa- no, to by była jakaś nowość: dla mnie pomocnik do bossa to wręcz plama na honorze, ale zwykłe akcje grupowe chętnie przywitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować