Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2014 o 21:34, zadymek napisał:

Eee, a czy "multiplayer" i "offline" się aby nawzajem nie wykluczają?

Tak, ale NAMCO chyba ma problem z serwerami. Przynajmniej tyle mogłem zauważyć u kumpla na x360.

Dnia 19.03.2014 o 21:34, zadymek napisał:

Co do coopa- no, to by była jakaś nowość: dla mnie pomocnik do bossa to wręcz plama
na honorze, ale zwykłe akcje grupowe chętnie przywitam.

Z pomocnikiem jest za łatwo, bo zbiera egro od bossa a ty możesz go chlastać. Poza tym... Dark Souls II jest o wiele prostsze z tego co widziałem i grałem ;/ Więc dodatkowa pomoc była by naprawdę noobowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:45, vegost napisał:

Poza tym...
Dark Souls II jest o wiele prostsze z tego co widziałem i grałem ;/ Więc dodatkowa pomoc
była by naprawdę noobowska.


Prostsze chyba nie jest. Powiedziałbym nawet, że trudniejsze, ale może to tylko wrażenie spowodowane tym, że jeszcze nie wiadomo co, gdzie i jak i człowiek miota się po okolicy nie raz bez sensu.
Już kilka razy pomogłem przy bossach i oczywiście było łatwiej, jednak mam 8 level, czyli i przyzywający również w podobnych okolicach, więc zginąć da się bez starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 23:31, KrzychW napisał:

Prostsze chyba nie jest. Powiedziałbym nawet, że trudniejsze, ale może to tylko wrażenie
spowodowane tym, że jeszcze nie wiadomo co, gdzie i jak i człowiek miota się po okolicy
nie raz bez sensu.
Już kilka razy pomogłem przy bossach i oczywiście było łatwiej, jednak mam 8 level, czyli
i przyzywający również w podobnych okolicach, więc zginąć da się bez starania.

Widziałem, że bossowie to pryszcze. Przynajmniej na początku a tak w Dark Souls nie było :) Dlatego uwielbiam pierwszą część, to zawsze jakieś wyzwania a tutaj jest inaczej.. Skoro już pomagałeś przy bossach, tzn, że serwery już działają. Masz tam tryb co-op ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 00:13, vegost napisał:

Widziałem, że bossowie to pryszcze. Przynajmniej na początku a tak w Dark Souls nie było
:) Dlatego uwielbiam pierwszą część, to zawsze jakieś wyzwania a tutaj jest inaczej..
Skoro już pomagałeś przy bossach, tzn, że serwery już działają. Masz tam tryb co-op ?


Wszelka interakcja sieciowa w dwójce jest identyczna jak w jedynce. Nie zmieniło się w tej kwestii nic z tego co wiem. A pierwsze bossy ponoć faktycznie są łatwe, gra dopiero potem zaczyna robić się trudna - ile w tym prawdy, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 00:24, Reffan napisał:

Wszelka interakcja sieciowa w dwójce jest identyczna jak w jedynce. Nie zmieniło się
w tej kwestii nic z tego co wiem. A pierwsze bossy ponoć faktycznie są łatwe, gra dopiero
potem zaczyna robić się trudna - ile w tym prawdy, nie wiem.

No to słabo. Miał być co-op i możliwość przyzywania konkretnego gracza na pomoc a nie tylko przez zostawiony przez nas znak. Do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co grali w poprzednią część a dwójeczkę już zasmakowali: Czy jest jakieś powiązanie fabularne pomiędzy obiema częściami? Jeśli zacznę od DS II to coś stracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 16:35, necron1501 napisał:

Dla tych co grali w poprzednią część a dwójeczkę już zasmakowali: Czy jest jakieś powiązanie
fabularne pomiędzy obiema częściami? Jeśli zacznę od DS II to coś stracę?


Co prawda całej gry jeszcze nie przeszedłem (około 1/3 dopiero) ale takowych powiązań nie widać. Oczywiście jest sporo rozmaitych smaczków wiążących gry, jednak fabuła w obydwu DS i jeszcze Demons Souls, to rzecz dość umowna. Można śmiało podchodzić do całej "serii" w dowolnej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania dotyczące lokacji z gigantami.
Jak dostać się do salamander, bo nawet z kocim pierścieniem ginę po zeskoku i czy z tym pomieszczeniem mają coś wspólnego drzwi w korytarzu prowadzącym do bossa?
Już po "dolnym" bossie, otwierając zamknięte do tej pory pomieszczenia, znajdujemy w końcu kolejne "drzewo", "pozostające w spokoju". Jaką akcję na tym czymś wykonać, bo informacji od graczy jest tam sporo, że trzeba coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2014 o 16:59, KrzychW napisał:

Co prawda całej gry jeszcze nie przeszedłem (około 1/3 dopiero) ale takowych powiązań
nie widać. Oczywiście jest sporo rozmaitych smaczków wiążących gry, jednak fabuła w obydwu
DS i jeszcze Demons Souls, to rzecz dość umowna. Można śmiało podchodzić do całej "serii"
w dowolnej kolejności.


Tak chyba zrobię. Skoro DSII jest lepszą, bardziej dopracowaną i potencjalnie ładniejszą wersją jedynki, to nie ma co kupować stary produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale droższą. Nic nie stoi na przeszkodzie zapoznać się również z Demon''s Souls oraz Dark Souls. Obie gry przeszedłem i szczerze polecam. To tak lekko odstając od samego tematu drugiej części Dark Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 14:54, SiDi napisał:

Ale droższą. Nic nie stoi na przeszkodzie zapoznać się również z Demon''s Souls oraz
Dark Souls. Obie gry przeszedłem i szczerze polecam. To tak lekko odstając od samego
tematu drugiej części Dark Souls.


Prócz tego, że wtedy musiałbym zakupić obie produkcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 16:38, necron1501 napisał:

Prócz tego, że wtedy musiałbym zakupić obie produkcje :P

Nie.. Zacznij po prostu od Dark Souls. Dostaniesz pierwszą część za darmo, gdy kupisz Dark Souls II :)

@barth89 - u nas Dark Souls chyba nie ma blokady regionalnej, więc raczej będzie można zmienić. Oczywiście możesz się spytać sprzedawcy, czy na 100 % będzie taka możliwość, ale pewnie tak. Skoro jest język polski jako standardowy język, to nie powinno być z tym problemu. Brat kupił Dark Souls z Niemiec i bez problemu zmienił język na polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 13:37, SiDi napisał:

Vegost - jak już ma zaczynać od poprzedniczek to na pewno Demon''s Souls. Ta gra bardziej
przypomina Dark Souls II.

Jeśli tylko ma PS3, inaczej to nieopłacalne przyjacielu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 15:06, vegost napisał:

Jeśli tylko ma PS3, inaczej to nieopłacalne przyjacielu ;p


Obstawiam, że ją posiada, skoro już teraz pyta jak wygląda grafika itd (a nie wiemy czy na PC będzie to samo czy jednak lepiej). Ewentualnie ma xboxa, to wtedy Twoja wersja pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 15:09, SiDi napisał:

Obstawiam, że ją posiada, skoro już teraz pyta jak wygląda grafika itd (a nie wiemy czy
na PC będzie to samo czy jednak lepiej). Ewentualnie ma xboxa, to wtedy Twoja wersja
pozostaje.


Grałem w Jedynkę na PC z zainstalowanym patchem poprawiającym grafikę i trochę obawiałem się jak będzie wyglądał przeskok na PS3, ale muszę przyznać, że zupełnie nieźle gra się prezentuje. A jak na leciwy w końcu sprzęt, to woda na PS3 wygląda całkiem współcześnie, a niektóre widoczki robią bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 13:28, vegost napisał:

> Prócz tego, że wtedy musiałbym zakupić obie produkcje :P
Nie.. Zacznij po prostu od Dark Souls. Dostaniesz pierwszą część za darmo, gdy kupisz
Dark Souls II :)


Promocja jakiegoś sklepu, czy to idzie od twórców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 15:09, SiDi napisał:

> Jeśli tylko ma PS3, inaczej to nieopłacalne przyjacielu ;p

Obstawiam, że ją posiada, skoro już teraz pyta jak wygląda grafika itd (a nie wiemy czy
na PC będzie to samo czy jednak lepiej). Ewentualnie ma xboxa, to wtedy Twoja wersja
pozostaje.


Niestety nie mam :< w DS 1 pykałem trochę na xboxie pożyczonym od znajomego oraz czytałem, że grafika miała być poprawiona i to widocznie w wersji na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować