Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dark Souls II

434 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2014 o 22:10, KrzychW napisał:

Trochę wstyd się przyznać, bo od dłuższego czasu już gram, ale jak zapalamy pochodnię?

Stań przy ognisku, naciśnij trójkąt i zapal pochodnię iksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 22:10, KrzychW napisał:

Trochę wstyd się przyznać, bo od dłuższego czasu już gram, ale jak zapalamy pochodnię?

Ja bym po porostu podszedł do najbliższego źródła ognia i "Użył" jak w Severance: Blade of Darkness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy hadlarka sprzedająca cuda przenosi się

Spoiler

do korytarza z obrotowym wejściem, za opłatą otwiera nam drogę i przy wyjściu z jaskini spotykamy NPCa siedzącego twarzą do ściany. O co gościowi chodzi z mrokiem, którego ponoć nie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem około półtorej godziny i póki co jestem rozczarowany. Pierwszy boss z którym walczyłem

Spoiler

Olbrzym

był banalny. Poza tym przyzwyczaiłem się do interfejsu z jedynki i trudno mi się przestawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 01:04, Diverso napisał:

Pograłem około półtorej godziny i póki co jestem rozczarowany. Pierwszy boss z którym
walczyłem

Spoiler

Olbrzym

był banalny. Poza tym przyzwyczaiłem się do interfejsu z jedynki
i trudno mi się przestawić :/

Nie ma aż tak dużych zmian w interfejsie gry i raczej zmiany są na lepsze. Jest więcej miejsca i nie trzeba szukać jednej rzeczy w całej liście śmieci. A co do łatwości, to raczej się przyzwyczaj. Grałem na Xboxie360 u kumpla parę godzin i się to nie zmienia specjalnie. Trudność zależeć będzie też od wyboru klasy i jej rozwinięcia. Wojownik problemu mieć nie będzie, ale inne klasy "lekkie" to będą miec problem :) No chyba, że będziesz przyzywał innych graczy do pomocy. Ja też jestem sceptyczny co do drugiej części i mi się nie podoba :) Wolę pierwszą część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 01:04, Diverso napisał:

Pograłem około półtorej godziny i póki co jestem rozczarowany. Pierwszy boss z którym
walczyłem

Spoiler

Olbrzym

był banalny. Poza tym przyzwyczaiłem się do interfejsu z jedynki
i trudno mi się przestawić :/


To prosty boss i nawet na 1 poziomie zaliczyłem go kilka razy bez pomocy innych graczy. Na szczęście nie zawsze tak jest i na kilku bossów musiałem wybierać się po kilkanaście (raz około 25) razy.Mój lvl, to 20 i nie zamierzam podsnosić.
Do interfejsu szybko się przyzwyczaiłem, a porównując DS2 z DS1, to covenants trochę ciekawiej są rozwiązane i można sporo tym się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm. Dziwne pytanie :P Czy można magicznie zmienić płeć postaci? Bo ustawiłem sobie samca, a teraz mam kobietę. Niemożliwy jest wariant, że się pomyliłem, bo na początku mój gość miał brodę, a teraz brody nie ma i są damskie odgłosy :D

Chyba zacznę grać od początku, bo nie widzi mi się bieganie damą :D

Jeszcze jedno pytanie: Można zmienić jakoś język na angielski? Bo nie rozumiem tej gry po Polsku. Nie odpowiada mi tłumaczenie tekstów i dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie odnośnie PVP w DS II. Grałem całe mnóstwo godzin w pierwszą część i jestem właśnie na końcu DS II, a MIMO TO nigdy nie bawiłem się w żadne PVP :D A szkoda, mocno się wkręciłem żeby popróbować, ale nie mam pojęcia jak to działa. Wiem że mają z tym coś wspólnego te wszystkie przymierza, których jest no...dużo. A nigdy nie chciało mi się każdego jednego przymierza infiltrować w necie, na czym polega itp. Czy jedynym sposobem na podjęcie walki z innym graczem jest inwazja jego świata za pomocą itemu ? Są inne sposoby ? Czy wszystkie ciągną za sobą ryzyko utraty dusz i max HP ?

Jakby ktoś mi to wytłumaczył w miarę logicznie, byłbym bardzo wdzięczny ! Z góry dzięki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 17:59, Diverso napisał:

Erm. Dziwne pytanie :P Czy można magicznie zmienić płeć postaci? Bo ustawiłem sobie samca,
a teraz mam kobietę. Niemożliwy jest wariant, że się pomyliłem, bo na początku mój gość
miał brodę, a teraz brody nie ma i są damskie odgłosy :D

Chyba zacznę grać od początku, bo nie widzi mi się bieganie damą :D

Jeszcze jedno pytanie: Można zmienić jakoś język na angielski? Bo nie rozumiem tej gry
po Polsku. Nie odpowiada mi tłumaczenie tekstów i dialogów.


Płeć możesz zmienić wchodząc do trumny w "Przedsionku" (Obszar tutoriala) która leży przy brzegu jeziora. Biegają tam 2 ogry :D Prawdopodobnie wszedłeś tam na początku gry skoro zmieniło Ci płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krótki raport :D:


Gra podoba mi się coraz bardziej pod względem gameplayu. Interfejs dalej mnie nie przekonuje, chociaż muszę przyznać, że samo okienko ekwipunku jest duuuużo lepsze niż to z jedynki. Poziom trudności dalej rozczarowuje. Walka z bossami w Zaginionej Twierdzy i Bastionie Grzesznicy (nie jestem pewien nazw) czyli:

Spoiler

Gargulce, Trzy Strażniczki i ta cała Grzesznica

, były rozczarowująco proste. Skromny move set bossów i masa momentów na bezpieczny cios. Moja postać ma około 40 level i póki co zbieram sobie dusze. Mam nadzieję, że potem będzie NAPRAWDĘ trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 12:05, Diverso napisał:

Poziom trudności dalej rozczarowuje. Walka z bossami w Zaginionej Twierdzy i Bastionie
Grzesznicy (nie jestem pewien nazw) czyli:

Spoiler

Gargulce, Trzy Strażniczki i ta cała Grzesznica

,
były rozczarowująco proste.

Mówiłem :) Poziom trudności naprawdę rozczarowuję. Chyba, że grasz jakimś mieszańcem i twój dmg czy ociężałość będzie stanowić problem do uników czy zadawaniu słabych obrażeń :) Tak się zastanawiam, po co przyzywać kolegów do pomocy :D Chociaż.. jest jeden taki boss w późniejszym etapie gry, który potrafi leczyć drugiego :) To jest strasznie irytujące i jest oczywiście na nich sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zostawiam cały czas znaki przywoływania, bo lubię pomagać, ale sam przyzywam tylko NPCe, bo liczę na wątki w stylu Rycerza Solaire''a, a potem set do zgarnięcia.


Możecie mi jeszcze wytłumaczyć o co chodzi z "Szarym upiorem" (czy coś)? Wczoraj podczas gry pojawiła mi się taka informacja i przeniosło mnie do jakiegoś gracza, chociaż sam chyba nic nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 19:44, Shinigami napisał:

Ciekawe czy się sprawdzi, oraz co najważniejsze jak to będzie wyglądać ;D

Bandai już odpowiedziało na twoje pytanie i to parę dni temu. DSII będzie wyglądać jak porty z xbox360. Mają być tylko zmiany kosmetyczne. Nie martwię się grafiką. Martwię się o optymalizację. Niech ich Bóg chroni przed moim gniewem, jeśli zrobią to samo co w pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy tym jak wszyscy się spodziewają, że gra będzie wyglądać a tym jak faktycznie wygląda może być spora różnica. Szczególnie przy tak ''rozbudowanych'' opcjach graficznych ;D

Optymalizacja w ich wykonaniu będzie pewnie równie epicka jak gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 19:56, Shinigami napisał:

Pomiędzy tym jak wszyscy się spodziewają, że gra będzie wyglądać a tym jak faktycznie
wygląda może być spora różnica. Szczególnie przy tak ''rozbudowanych'' opcjach graficznych
;D

Po słowach wydawcy nie oczekuje niczego nowego w stanie technicznym gry.

Dnia 07.04.2014 o 19:56, Shinigami napisał:

Optymalizacja w ich wykonaniu będzie pewnie równie epicka jak gra.

Dark Souls i epickość :D Nie będę nawet zaznaczał, że ta gra nie ma fabuły. A przynajmniej nie jest ona nam prezentowana w sposób dosłowny. Mamy się domyślać wszystkiego i interpretować cały świat Dark Souls. Itemy tylko nam rysują jakiś tam kształt tego wszystkiego. Naszym zadaniem jest kosić i zabijać w imię przeznaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Glorious PC Gaming Master Race.

Downsampling z 4K? Please. Downsampling z 21600p to jest to!

Spoiler

(tak, dwadzieścia jeden tysięcy sześćset pe)



Durante dostarczył:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=807472

PS. Narzędzie jest kompatybilne z następującymi grami (nie tylko z Dark Souls)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjiEnZ1RzqDMdGdmalZoX25nVUtOT2FOLUw3S0Fzenc&usp=sharing#gid=0

Poznajcie najlepszy anti-aliasing w grach, jaki istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować